صفحه 124 از 170 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

Banned

من موندم چطور میشه درامد کارمند یک شرکت حالا هرجا میخواد باشه بزرگترین شرکت نفتی جهان باشه یا گوگل یا هرجای دیگری با بیزینس من رو باید قیاس کرد. قیاس از پایه اشتباهه و کسی که توقع سطح زندگی بیزینس من و تاجر رو داره از اول استباهه وقت خودشو تلف کنه برای درس خوندن و دکترا گرفتن و کارهای دیگه. صد البته باید ریسک اون کارها رو هم قبول کنه لزوما کسی وارد تجارت شد موفق نمیشه ممکنه تشریف ببره آب خنک خوری مثل خیلیها. چه ایران چه امریکا چه هرجای دیگر. مثلا توی ایران درآمد استاد دانشگاه شریف در هیچ حالتی! به درآمد مدیر شرکت توسعه سرمایه گذاری X نخواهد رسید ! ممکنه وضع هردو خوب باشه ولی سطح متفاوته کاملا هم طبیعیه.
    متاسفانه امار رو وقتی میبنیم اکثریت ایرانیهای شاغل به تحصیل در امریکا در رشته های مرتبط با بیزینس نیستند از اون طرف اکثریت چینی ها شاغل به تحصیل در رشته های مرتبط با بیزینس و ..... و همینم خیلی چیزها رو مشخص میکنه . در عین حال توقعات هردو یکجوره. یعنی طرف رشته X میخونه اون چینی رشته مرتبط با تجارت و بزینس و ... بعد میخواد همسطح همونم باشه. اینطور نمیشه!

ویرایش توسط haley : July 22nd, 2015 در ساعت 06:25 PM دلیل: ترکیب پست ها

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    زندگی سطح بالا داشتن تو آمریکا (خونه خوب تو شهر خوب تو منطقه ی خوب، مدرسه ی خوب برای بچه ها، مسافرتهای راحت، هتل خوب، بیمه خوب و ....) به شم اقتصادیه خیلی بالایی نیاز داره که درصد خیلی زیادی از مردمی که تو آمریکا زندگی می کنن این رو ندارن. من زندکی دوستان خودم رو که با مدرک دکترا از دانشگاه تاپ تو شرکتهای تک معروف کار تک می کنن رو از نزدیک دیدم. از اونور سطح زندگی آمریکایی های بیزینس من و CEO های موفق رو که صاحب شرکت و بیزینس های Abroad هستن رو هم دیدم. این دو اصلا با هم قابل مقایسه نیستن.
    صد در صد قابل مقایسه باهم نیستند! از تو ریسرچ و اینا پول زیادی در نمیاد مگر اینکه منجر به تولید یک محصول خاص بشه یا یک نوآوری که اونهم فک کنم باز بره تو جیب سرمایه گذار.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

کاربران گرامی!

تعداد قابل توجهی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن با عنوان موضوع و نقض مقررات فروم، بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند.
    لطفاً از ارسال چنین پست هایی خودداری نموده و یک بار دیگر
    مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Junior Member

دوستان ببخشید. تو آمریکا برا کار گرفتن اینکه تو چه دانشگاهی و در چه رنکی درس خونده باشیم چقدر تاثیر داره؟ مثلا برا رشته ای مثل مکانیک اینکه دکترا داشته باشیم یا مستر در کار گرفتن فرقی میکنه؟ یعنی کارفرماها ترجیح میدن مستر بگیرن یا دکترا یا فرقی نمیکنه؟ البته یه جایی تو این فروم خوندم که بعضی مراکز مثلا مشخص میکنن دکترا. برا این رشته آیا مستر کافیه یا بهتره دکترا داشته باشیم. نمیدونم کسی اطلاعاتی داره یا نه.
    من الان میتونم دانشگاه آریزونا استیت برم برا مستر و یا برم سنترال فلوریدا برا دکترا (البته هر دو فعلا بدون فاند). ارزشش رو داره برم آریزونا ولی پول بیشتری خرج کنم؟ آیا داشتن مستر از این دانشگاه تاثیر زیادی در پذیرش و فاند دکتری داره اگر بخوام بعدش دکترا بخونم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    دوستان ببخشید. تو آمریکا برا کار گرفتن اینکه تو چه دانشگاهی و در چه رنکی درس خونده باشیم چقدر تاثیر داره؟ مثلا برا رشته ای مثل مکانیک اینکه دکترا داشته باشیم یا مستر در کار گرفتن فرقی میکنه؟ یعنی کارفرماها ترجیح میدن مستر بگیرن یا دکترا یا فرقی نمیکنه؟ البته یه جایی تو این فروم خوندم که بعضی مراکز مثلا مشخص میکنن دکترا. برا این رشته آیا مستر کافیه یا بهتره دکترا داشته باشیم. نمیدونم کسی اطلاعاتی داره یا نه.
    من الان میتونم دانشگاه آریزونا استیت برم برا مستر و یا برم سنترال فلوریدا برا دکترا (البته هر دو فعلا بدون فاند). ارزشش رو داره برم آریزونا ولی پول بیشتری خرج کنم؟ آیا داشتن مستر از این دانشگاه تاثیر زیادی در پذیرش و فاند دکتری داره اگر بخوام بعدش دکترا بخونم؟
    رنک و شهرت دانشگاه نقش مهمی داره شما رو به میز مصاحبه برسونه. برای کارهای تحقیقاتی خیلی از مراکز ازتون دکترا میخوان و با مستر بیشتر باید دنبال کارهای صنعتی باشید (که درآمدش کمتر از کارهای تحقیقاتی نیست معمولا).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    رنک و شهرت دانشگاه نقش مهمی داره شما رو به میز مصاحبه برسونه. برای کارهای تحقیقاتی خیلی از مراکز ازتون دکترا میخوان و با مستر بیشتر باید دنبال کارهای صنعتی باشید (که درآمدش کمتر از کارهای تحقیقاتی نیست معمولا).
    حالا تعداد این مراکزی که تحقیقاتی هستند بیشتر هست یا مراکز صنعتی؟ یه موضوع دیگه هم اینه که فک کنم تعداد کسانی که مستر داشته باشن بیشتر باشه از کسانی که دکترا دارن. هر چند تعداد دکترا هم داره زیاد میشه.

حالا کسی اطلاعی داره که کار صنعتی اونجا چه جور کارهایی هست؟؟؟

طبیعتا مراکز صنعتی بیشتر هستند ولی به همون نسبت همونطور که گفتید افرادی که مستر دارند هم بیشتر است، و الان نسبت به گذشته خیلی بیشتر مرسوم است که افراد با دکترا میرن در صنعت کار می کنند.
    یعنی میفرمایید الان نسبت به گذشته خوندن دکترا بیشتر میصرفه تا مستر؟؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    زندگی سطح بالا داشتن تو آمریکا (خونه خوب تو شهر خوب تو منطقه ی خوب، مدرسه ی خوب برای بچه ها، مسافرتهای راحت، هتل خوب، بیمه خوب و ....) به شم اقتصادیه خیلی بالایی نیاز داره که درصد خیلی زیادی از مردمی که تو آمریکا زندگی می کنن این رو ندارن. من زندکی دوستان خودم رو که با مدرک دکترا از دانشگاه تاپ تو شرکتهای تک معروف کار تک می کنن رو از نزدیک دیدم. از اونور سطح زندگی آمریکایی های بیزینس من و CEO های موفق رو که صاحب شرکت و بیزینس های Abroad هستن رو هم دیدم. این دو اصلا با هم قابل مقایسه نیستن.
    یعنی کدوم بهتر بود؟ لطفا با جزپیات توضیح بدین.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    یعنی کدوم بهتر بود؟ لطفا با جزپیات توضیح بدین.
    کلا پی اچ دی های معمولی آدمهای 100 هزار دلاری هستن تو آمریکا. (میانگین عرض کردم). خیلی خیلی خوباشون ممکنه بین 300 تا 400 هزار دلار هم درامد داشته باشن بعد 20 سال سابقه کار. این درآمد یک خوبیی که داره اینه که secure هستش چون اصولا آکادمی مثل یک مرداب می مونه و هر چه قدر بیشتر توش دووم بیاری قوی تر میشی.
    تو دنیای بیزینس اعداد و ارقام خیلی بالاتر از اینهاست ولی در عوض ریسک هم خیلی بالاست و کسانی که درآمدهای بالا دارن تو صنعت بالا و پایین هم تو زندگیشون زیاده.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

دوستان سلام
    برای رشته کامپیوتر توی زمینه شبکه وضعیت کار چطور؟ و اینکه آیا کارفرمایان حاضر به گرفتن نیروی خارجی میشوند؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)