صفحه 64 از 74 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز.
    آره حق با شماست.
    البته من تمام مطالب این تاپیک رو قبلا خونده بودم و این مطلب رو هم برخورد کرده بودم بهش. ولی فکر می کردم این باگ حل شده. چون پارسال حتی خود سایت انتاریو هم این مشکل رو اعلام کرده بود و همین راه حل رو هم پیشنهاد داده بود.
    علی ایحال، من پریروز این کار رو کردم و اصلا یک پروفایل جدید ساختم. قبلی رو هم withdraw نکردم. خوشبختانه دیشب برام نوتیفیکیشن اومد. ظاهرا اون مشکل همچنان وجود داره.
    سلام دوست عزیز
    شما پروفایل جدید که درست کردین یعنی GCKey جدید ساختین و بقیه مراحل رو انجام دادین؟ و همزمان پروفایل قبلی رو نگه داشته بودین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ario1395 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما پروفایل جدید که درست کردین یعنی GCKey جدید ساختین و بقیه مراحل رو انجام دادین؟ و همزمان پروفایل قبلی رو نگه داشته بودین؟
    من همه چیز رو از اول شروع کردم. GCKey و پروفایل و ... فعلا قبلی ها رو هم دارم. ولی چون دیگه نیازشون ندارم، فکرکنم بهتره withdraw کنمش زودتر.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که در آخر هفته یعنی شنبه و یکشنبه هم NOI ارسال میشه یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.
    من الان 3 روزه که از انتاریو NOI دریافت کردم. ولی هنوز نتونستم مدارکم رو سابمیت کنم. سایتشون کاملا down شده. و این فقط مشکل من نیست. از سرتاسر دنیا همین مشکل رو دارن.
    علتش هم کاملا مشخصه. چون در یک روز 3 تا برنامه مختلف رو با هم باز کردن (فوق لیسانس ها و دکترای فارغ التحصیل کانادا و اکسپرس انتری) و چون از همون اول آمار بازدید بسیار بالا بوده، هیچ کس نتونسته تو این 3 برنامه فایلی رو آپلود کنه ( حتی یک نفر) و همشون مدام در حال رفرش کردن صفحاتشون هستن که همین هم منجر به بهبود نیافتن مشکل شده و همچنان سایت down هست.
    و مسئله عجیب دیگه، عدم پاسخگویی و رسیدگی مسئولین انتاریو است. هستن کسانی از منقاضیان که 3 شبه نخوابیدن. حتی پاسخ به ایمیل هایی که فرستاده میشه، مضحکه. "مدام سعی کنید. امیدواریم مسئله حل بشه. اگه تا فلان روز حل نشد دوباره ایمیل بزنید." خوب معلومه که حل نمیشه. ؟!؟!؟

نمی دونم چرا کم کم دارم فکر می کنم که کانادا، خیلی جای بهتری از ایران نیست. یکمی نا امید شدم. یعنی واقعا یک نفر متخصص شبکه تو اون کشور پیدا نمیشه؟َ؟!! و یا یک نفر مدیر؟!؟! بعد این همه متخصصانی که تو کشور خودشون، جز نخبه ها هستن، منتظر ITA و یا job offer هستن. ولی پشت درهای بسته.
    یعنی واقعا نمیشد 3 تا برنامه رو در 3 روز مختلف باز کرد؟ که این همه فشار به سیستم نیاد.
    یادم میاد سال 1385 می خواستم بلیط کنسرت شجریان رو از سایتی به صورت آنلاین بخرم. همون دقیقه اول سایت down شد. ولی بعد از 24 ساعت با بهترین کیفیت بلیط ها فروحته شد. ولی موضوع جالب اینه که تا الان هیچ اقدامی از سوی انتاریو صورت نگرفته. و یا لااقل یک خبر.
    آیا به نظرتون کانادا همچنان میتونه کعبه آمال ما بمونه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امتیازم توی پروفایلم 409 هست با (NOC 2141 (industrial engineer اما از سه شنبه تا حالا که این برنامه انتاریو باز شد هنوز برام NOI نیومده. از دوستان کسی هست با این NOC از استان انتاریو دعوت نامه گرفته باشه؟ و اینکه من باید بیشتر صبر کنم با پروفایلم رو withdraw و resubmit konam.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتیازم توی پروفایلم 409 هست با (NOC 2141 (industrial engineer اما از سه شنبه تا حالا که این برنامه انتاریو باز شد هنوز برام NOI نیومده. از دوستان کسی هست با این NOC از استان انتاریو دعوت نامه گرفته باشه؟ و اینکه من باید بیشتر صبر کنم با پروفایلم رو withdraw و resubmit konam.
    با تشکر
    احتیاجی به withdraw کردن قبلی نیست.
    همین الان یکی دیگه جدید بسازید.
    بعد که نوتیفیکیشن اومد اگه خواستین قبلی رو کنسل کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Expr

سلام و وقتتون بخیر
    دوستان من 1 سوال دارم. الان 1 هفته هست که پروفایل ایجاد کردم ولی هنوز NOI دریافت نکردم. به نظرتون اشکالی وجود داشته و دیر شده؟ آیا بهتره که پروفایل جدید باز کنم یا منتظر بمونم؟ اصولا چقدر باید منتظر شد؟
    ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitad نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    دوستان من 1 سوال دارم. الان 1 هفته هست که پروفایل ایجاد کردم ولی هنوز NOI دریافت نکردم. به نظرتون اشکالی وجود داشته و دیر شده؟ آیا بهتره که پروفایل جدید باز کنم یا منتظر بمونم؟ اصولا چقدر باید منتظر شد؟
    ممنون از پاسختون
    نهایتا باید یک روز بعد از اینکه فعال شد، NOI بیاد.
    لطفا امتیاز CRS و ناک شغلیتون رو بگید. و اینکه آیا پروفایل که ایجاد کردید، فعال هست یا نه؟
    نکته مهم دیگه اینه که حتما باید در قسمت علاقمندیها، استان انتاریو و یا همه استانها رو تیک زده باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    نهایتا باید یک روز بعد از اینکه فعال شد، NOI بیاد.
    لطفا امتیاز CRS و ناک شغلیتون رو بگید. و اینکه آیا پروفایل که ایجاد کردید، فعال هست یا نه؟
    نکته مهم دیگه اینه که حتما باید در قسمت علاقمندیها، استان انتاریو و یا همه استانها رو تیک زده باشید.
    مممنون از پاسختون دوست عزیزم. ناک شغلیمون مهندسی هست و امتیازمون 419 هست و همه استانها رو انتخاب کردیم.قصدمون در درجه اول انتاریو هست. امکان داره چون فقط انتاریو رو انتخاب نکردیم NOI نیومده؟ چون امتیازمون به غیر استانی نمیرسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitad نمایش پست ها
    مممنون از پاسختون دوست عزیزم. ناک شغلیمون مهندسی هست و امتیازمون 419 هست و همه استانها رو انتخاب کردیم.قصدمون در درجه اول انتاریو هست. امکان داره چون فقط انتاریو رو انتخاب نکردیم NOI نیومده؟ چون امتیازمون به غیر استانی نمیرسه.
    شماره ناک منظورمه. عدد 4 رقمیه. چون برای بعضی ناک های بخصوص، NOI نیومده ( به نقل از فروم canada visa) و فعال بودن پروفایل رو هم چک کردید؟
    اگه همه استانها رو انتخاب کرده باشید، NOI میاد. موردی نداره. ترجیحا، علاوه بر همه استانها، خود انتاریو رو هم تیک بزنید. و از همه مهمتر پایین همون فیلد، ازتون می پرسه آیا موافقت دارید که انتاریو و بریتیش کلمبیا به پروفایل شما دسترسی داشته باشه که حتما باید انتاریو رو تو اون قسمت هم تیک بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)