صفحه 93 از 146 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    قسمت اول پاسخ این دوستمون درست هست اما قسمت دوم پاسخ این دوست عزیز اشتباه است. باید بگم که در امتحان TCF سووالات کاملاً بر اساس سطوح از سطح پایین (a1) به سطح بالا چیده شده اند (C2). حالا ممکن که برای یک نفر درک یه سوال سطح بالاتر از سوال سطح پایین تر بهتر بوده و به غلط این تصور رو پیدا کرده باشد که سوالات درهم اند!
    سلام
    در اینکه در قسمت اکوته امتحان tcf q سوالات به ترتیب نیوو نیست شکی وجود نداره مگه میشه کسی که نمره ی c1 میاره ندونه و درک نکنه که کدوم سوال از نظر گرامری و واژگان و عبارات در سطح بالاتری قرار دارند (خودم رو نمیگم البته !)
    پس اگر از کسانی که در آزمون شرکت کردند پرس و جویی کنید به قطعیت این مسئله پی خواهید برد و حتی در جلسه ی توجیهی قبل از آزمون سفارت هم به این نکته اشاره میکنند. (خانم نادیا خسروی کسی بود که در جلسه ی توجیهی بنده این نکته رو از زبانشان شنیدم)
    موفق باشید
    ارسال مدارک مارچ2011 فایل نامبر جولای 2011 رشته:دیمند نمره tcfq:b1 , b1 من تا همیشه یه قهرمانم شاید گاهی ایستاده م وواسه سرد نشدنم درجازدم اماهرگزپا پس نکشیدم و نخواهم کشید تا رسیدن به منتهای اهدافم... شک ندارم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

به سايت زير مراجعه كنيد ، الان براي 30july باز هست كه البته فوري پر ميشه
    http://www.ambafrance-teheran-cultur...20913937724028

نقل قول نوشته اصلی توسط rain2767 نمایش پست ها
    سلام
    در اینکه در قسمت اکوته امتحان tcf q سوالات به ترتیب نیوو نیست شکی وجود نداره مگه میشه کسی که نمره ی c1 میاره ندونه و درک نکنه که کدوم سوال از نظر گرامری و واژگان و عبارات در سطح بالاتری قرار دارند (خودم رو نمیگم البته !)
    پس اگر از کسانی که در آزمون شرکت کردند پرس و جویی کنید به قطعیت این مسئله پی خواهید برد و حتی در جلسه ی توجیهی قبل از آزمون سفارت هم به این نکته اشاره میکنند. (خانم نادیا خسروی کسی بود که در جلسه ی توجیهی بنده این نکته رو از زبانشان شنیدم)
    موفق باشید
    دوست عزیز من خودم هم در این امتحان شرکت کردم و بهم ثابت شده اونچه که شما گفتید درست نیست. به علاوه من هم از خانم نادیا سوال کردم و هم از چند ممتحن سوال های TCF اون ها هم این رو تائید کردند که به ترتیب niveau سوالات چیده شده!!
    شما هم موفق باشید.

Junior Member

سلام. کسی می دونه نتایج امتحان tcfq 4 اریبهشت کی اعلام می شود؟ و چطور باید مدرک ان را دریافت کرد؟ ممنون
    12 امتیازی- ارسال مدارک: 2011.07.20- فایل نامبر : 21 سپتامبر 2011- نامه انتظار: 26may 2012 - زمان مصاحبه: 20 سپتامبر 2012- نتیجه: دریافت نامه verifier- : 2013/01/09 -فایل نامبر فدرال: 2 آوریل2013 - اپدیت از پاریس: 10 می 2013 -مدیکال : 10 سپتامبر 2013 - پاس ریکوست : 9 اکتبر 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

نتایج 10 مارس که حدود 60 روز طول کشید تا اعلام شد. خودشون از بخش فرهنگی باهاتون تماس میگیرند و اطلاع میدهند که مدرک آماده است و چه تاریخی و چه ساعتی باید به بخش فرهنگی مراجعه کنید. ضمنا خانم نادیا خسروانی از طریق ایمیل هم اطلاع رسانی میکنند .
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal2020 نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه نتایج امتحان tcfq 4 اریبهشت کی اعلام می شود؟ و چطور باید مدرک ان را دریافت کرد؟ ممنون

از دوستانی که امتحان تی سی اف کیو دادن میخواستم بپرسم آیا هنوز کیفیت دستگاه پخش امتحان خوب نیست؟ آخه تاثیر خیلی زیادی در نتیجه داره و برای من خیلی مهمه ، میخواستم بدونم تف کیو شرکت کنم بهتره یا نه؟
    با تشکر
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    از دوستانی که امتحان تی سی اف کیو دادن میخواستم بپرسم آیا هنوز کیفیت دستگاه پخش امتحان خوب نیست؟ آخه تاثیر خیلی زیادی در نتیجه داره و برای من خیلی مهمه ، میخواستم بدونم تف کیو شرکت کنم بهتره یا نه؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز. کیفیت پخش بد نبود و میتونستی راحت بشنوی. البته اگر مثل من بدشناسی نیاری و نفر جلوییت تمام مدت پخش با صدای بلند سرفه نکنه!!! اما من به شخصه از کیفیت برگزاری امتحان به خصوص در بخش دوم (exp oral) راضی نبودم. بی نظم برگزار شد! شاید خیلی بهتر میشد اگه زمان بندی ها رو از قبل انجام بدهند و برای این قسمت به هرکس یک وقت مشخص بدند تا مجبور نشی 2 ساعت با فشار استرس اونجا بیاستی! در قسمت امتحان شفاهی موفقیتت تا حدی به این بستگی داره که با کدوم زوج ممتحن بیافتی. ممتحن های من اون ویژگی هایی که جیران 2 پستش بهش اشاره کرده رو نداشتند، اصلاً از زمانم آگاهم نمیکرد، و حتی در بعضی موارد باعث از دست رفتن زمانم هم شد. اما همون روز ممتحن هایی بودند که خیلی خوب باهات همراهی میکردند و آرامشی که بهت میدادن بهت کمک میکرد. امیدوارم که تو خوش شانس باشی.

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ببخشید اطلاعا دارید چرا نمرات TEFAQ اعلام نمیشه؟!
    همیشه میگن یک ماهه اما نهایت تا 20 روز جواب می آمد!!

سلام قطب راوندی پیش ثبت نام برای tef و tefq را شروع کرده برای شهریور و مهر سال 91 به سایتش مراجعه کنید.
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    نتایج 10 مارس که حدود 60 روز طول کشید تا اعلام شد. خودشون از بخش فرهنگی باهاتون تماس میگیرند و اطلاع میدهند که مدرک آماده است و چه تاریخی و چه ساعتی باید به بخش فرهنگی مراجعه کنید. ضمنا خانم نادیا خسروانی از طریق ایمیل هم اطلاع رسانی میکنند .
    موفق باشید
    48 روز گذشت از امتحان 23 آوریل و هنوز خبری نیست!! پریسام عزیز آیا مدرک که بهت دادن اصل مدرک بود یا المثنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)