صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد ایرانی صحبت کردم و هفته پیش هم یه ورکشاپ تو ایران داشت که رفتم شرکت کردم و دیدمش و با هم صحبت کردیم بعد از یه سری سوال و جواب درباره من ، گفت اگه میخای بیای باید انرژی بذاری منم به سهم خودم برات انرژی میذارم. یه کتابم معرفی کرد گفت نفر قبلیم که از ایران گرفتم این کتابو کامل خونده بود. گفت اگه پیداش نکردی تا وقتی ایرانم ایمیل برن تا بهت بدم کپیش کنی!!! اینا همش ++++ ه امااااااااااا در مورد فاند هی میگه وری لیمیتد!!!!! RA و TA هم تو دانشگاه ما وجود نداره مث امریکا!!! ما باید سورس خارج از دانشگاه پیدا کنیم و ...
    موندم بخدا منظورش چیه و ته دلش با منه یا نه؟
    چیکار کنم بنظرتون؟آقایون خانوما تورو خدا کمک کنین!!!
    همه این صحبت ها و تماس ها شانس های بعدی شما هستند الزاما همشون به نتیجه نمی رسند ولی اگر درست پیگیری کنی شانست زیاد میشه . استادها هم دنبال دانشجوخوب می گردند لذا سعی کن کتاب رو پیدا کنی و تماست رو باهاش قطع نکن و دائم بهش گزارش بده و ازش موضوع برای تحقیق بخواه
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

دوستان آیا میشه برای دوره کارشناسی ارشد هم از استادFund گرفت؟ برای دانشگاه های استان کبک کانادا میخوام بدونم. ممنون

Junior Member

سلام من در متن ایمیلم نوشتم که می خواهم دستیار استاد یا تحقیق بشم برای استادهای مختلفی هم فرستادم همه می گن نظر یک استاد مهم نیست و اول apply کن بعد بررسی میشه. این یعنی چی؟ مگه نمی گید اول با استاد ارتباط برقرار بشه بعد apply? این یک نمونه از جواب هاست.باید بگیم fund می خوایم یا نه؟
    At ... decisions on admission are made by the graduate committee, not individual professors. We recruit from the students admitted to our department. Your next step should be to apply for admission

Junior Member

درود دوستان

من الان ترم 3 ارشد هستم . می خوام کم کم شروع کنم برای ارتباط با استاد ها برای دوره دکترا .کشور مد نظرم آلمان هست . حالا به نظرتون در نامه اول چی بگم به استاد ؟
    منظورم اینه که بگم فاند می خوام ؟آلمان شنیدم حقوق می دن پس دیگه اصلا لازم نیست در مورد فاند حرفی بزنم ؟
    از دوستانی که برای آلمان اقدام کردند و الان اونجا دکترا هستن در مورد تمکن مالی که باید 8 هزار یورو در حساب داشته باشی چطوری هست ؟ آخه اگر بخوان حقوق بدن این دیگه چیه ؟

در پایان آرزوی موفقیت برای همه دارم

Junior Member

منم وضعیتم تقریبا مثل شماست اما اصلن تو نامه اول حرفی از فاند نزن
    بگذار استادا شرایط، رزومه و بقیه چیز های شما رو ببینند بعد اگه خوششون بیاد بهتون جواب میدهند، اون موقع بسته به نوع جوابشون میتونی از فاندصحبت کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    درود دوستان

من الان ترم 3 ارشد هستم . می خوام کم کم شروع کنم برای ارتباط با استاد ها برای دوره دکترا .کشور مد نظرم آلمان هست . حالا به نظرتون در نامه اول چی بگم به استاد ؟
    منظورم اینه که بگم فاند می خوام ؟آلمان شنیدم حقوق می دن پس دیگه اصلا لازم نیست در مورد فاند حرفی بزنم ؟
    از دوستانی که برای آلمان اقدام کردند و الان اونجا دکترا هستن در مورد تمکن مالی که باید 8 هزار یورو در حساب داشته باشی چطوری هست ؟ آخه اگر بخوان حقوق بدن این دیگه چیه ؟

در پایان آرزوی موفقیت برای همه دارم

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

با سلام، دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن:
    یه استادی قسمتی از ایمیلش به من اینه:
    I have graduate openings with complete funding...
    Please visit www....ca, follow the link to graduate studies and send in an application. Please put my name as a potential supervisor.

I will review it when it reaches .....
    من احساس می کنم template باشه. لطفا بگید که من چه طوری بفهمم که سرکاری نیس و چه طور با استاد مربوطه ارتباط برقرار کنم
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kowkama نمایش پست ها
    با سلام، دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن:
    یه استادی قسمتی از ایمیلش به من اینه:
    I have graduate openings with complete funding...
    Please visit www....ca, follow the link to graduate studies and send in an application. Please put my name as a potential supervisor.

I will review it when it reaches .....
    من احساس می کنم template باشه. لطفا بگید که من چه طوری بفهمم که سرکاری نیس و چه طور با استاد مربوطه ارتباط برقرار کنم
    ممنونم
    دوست عزیز، جواب شما در این قسمت داده شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AF/page713

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    دوست عزیز، جواب شما در این قسمت داده شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AF/page713
    خیلی متشکر از جواب شما.
    با توجه به توضیحات، احساس می کنم که مستقیم به استاد مربوطه بگم :
    "اگه اپلای کنم منو میگیرن یا نه که دیگه جای دیگه ای اپلای نکنم. یه جوری که مطمئن شم"
    نظرتون چی هستش؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kowkama نمایش پست ها
    خیلی متشکر از جواب شما.
    با توجه به توضیحات، احساس می کنم که مستقیم به استاد مربوطه بگم :
    "اگه اپلای کنم منو میگیرن یا نه که دیگه جای دیگه ای اپلای نکنم. یه جوری که مطمئن شم"
    نظرتون چی هستش؟
    کاش میشد اینجوری رک گفت ولی متاسفانه اگر میخواست جواب قطعی بهتون بده دیگه نمی گفت اول اپلای کنید
    چون فاند کامل داره میخواد بهترین رو انتخاب کنه که پولی که میده تا آخرین دلار، نهایت استفاده رو از دانشجوهه ببره ;-)
    نمیدونم، شاید بهتر باشه ازش بپرسید با توجه به رزومتون شانس پذیرشتون رو چقدر تخمین میزنه یا همچین چیزی. یه جوری که خیلی مستقیم نباشه بهش بر بخوره

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

سلام دوستان
    بچه ها من در رشته عمران در دانشگاهی ادمیت شدم، ولی وضع مالی این دانشکده گویا خوب نیست، به نظرتون من میتونم از اساتید دانشکده های دیگه که مرتبط با رزومه ام هستند فاندم رو تامین کنم؟ اگر بخوام بهشون میل بزنم خیلی رک باید بگم TA or RA بهم بدید؟ کسی نمونه ای از این دست میل ها داره؟ چون فکر نکنم حتی بتونم مطرح کنم که دانشجوی دکترات شم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)