صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

Junior Member

پیش فرض در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

سلام.
    من هم به استاد هايي كه تو دانشگاههاي مختلف interestشون به من مي خورد ميل زدم خيلي هاشون . جواب دادن حتي پيگيري هم مي كنن يكي شون كه اصلا از من Sop va Proposalهم به جز CVخواست.
    اما هيچ كدوم حرف fund رو هم نزدن. يعني به اون استادهايي كه موافقت كردم يه ميل بزنم بگم : آقا fund هم مي ديدن؟؟؟؟؟؟؟
    حالا بايد چه كار كنم.
    لطفا راهنمايي كنين. من منتظرم.
    ممنون مي شم
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با 

اونا خودشون میدونن شما دنبال fund هستید مگرنه آدم واسه پذیرش گرفتن که بهشون میل نمیزنه. قرار هم نیست به این موضوع اشاره ای کنن. وقتی میگن دانشجو میخوایم یعنی fund داریم.
    شما چیزایی که خواستن بفرست واسشون ببین چی میگن. البته الان جوابهای قطعی بهت نمیدن. تا مدارک رو نفرستی چیزی قطعی نمیشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

Hi
    I am in the same position and no one makes it clear about the existence of funds, I think we should pay them the fee as a ZIR ZABUNI
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Senior Member

تا اونجاي که من ديدم، استاداي که fund نداشته باشن، خودشون مي گن که نداريم يا لااقل بيان مي کنن که الان نداريم و ... من هيچ وقت صحبتي از fund توي mailam نمي کنم ولي خودشون مي دونن.

Junior Member

ممنون از جواب هاتون. من براشون اونهايي كه خواستن رو فرستادم خيلي استاد خوشش اومده و گفته كه يم كم زياد متن و بايد كم كنم و براش بفرستم.
    به هرحال اميدوارم كه بتونم Fund بگيرم.
    خدا رو شكر پس چيزي عجيبي نبوده، اما واقعا داشتم سكته مي زدم ها.
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

استادی که پیگیری می کنه یعنی که 100 % می خواد و از خودت بهتر خبر داره که تو پول می خواهی.اصلا ولشون نکن

چه جوری می شه استادی که جواب خوب داده رو ول نکرد؟ من فقط گفتم تا 3 هفته دیگه مدارکمو می فرستم حالا تو این 3 هفته به نظر شما چه جوری هی بچسبم بهشو با چه بهانه ای؟
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اینکه زیادم به یه استاد بچسبی و الکی بهش میل بزنی ممکنه تاثیر منفی بذاره. آخه 3 هفته که زمانی نیست ولش کن به نظر من تا بعد اینکه مدارکت رسید دوباره میل بزن. من 3 ماه پیش از یکی جواب گرفتم دیگه زیاد پاپیچش نشدم 3 هفته که دیگه چیزی نیست. وقتی میگه شرایطت خیلی خوبه، قطعا شانس داری، مدارک بفرست و این چیزا یعنی میخواد مدارکتو ببینه میل دیگه فایده نداره. میل زیاد تاثیر منفی داره و مطمئن باش با میل زیاد زدن نمیتونی روش اثر بذاری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

اينو توجه داشته باشين که معمولا از 24dec تعطيلاتشون شروع ميشه. پس 3 هفته واسه ماها 3 هفتس. اونا اين زمان واسشون زياد نيست. اينکه اينقدر پيگيره خودش خوبه. نگران نباشين.

Junior Member

ایمیل زدن زیاد فقط اثر منفی دارد و بس.
    استاد فکر میکنه شما فقط قصد خروج از کشورتون رو دارید.
    هر وقت مطمئن شدی مدارکت رسیده یک ایمیل کوتاه ومحترمانه بزن

موفق باشی

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)