صفحه 227 از 638 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    دوستان ویزای من امروز اومد....دقیقا 3 ماه بعد از اون نامه که فرستاده بودن 1 نوامبر .....من اخر ژانویه 2012 اپلای کرده بودم.......

دوستان ایا کسی اطلاع داره چه مدت وقت هست که برم سفارت و ویزامو بگیرم؟
    تبریک میگم انشا ا... در باقی مراحل هم موفق باشید.در اسرع وقت برای گرفتن ویزاتون برید تا مطمئن بشید ظرف چه مدت باید کارهاتون رو جمع و جور کنید
    بازم تبریک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    دوستان ویزای من امروز اومد....دقیقا 3 ماه بعد از اون نامه که فرستاده بودن 1 نوامبر .....من اخر ژانویه 2012 اپلای کرده بودم.......

دوستان ایا کسی اطلاع داره چه مدت وقت هست که برم سفارت و ویزامو بگیرم؟
    درود و تبريك -
    اگر امكانش هست رشته تحصيلي و خلاصه اي از امتيازات برآوردي پرونده تون رو اعلام مي كنيد-در خصوص محاسبه امتيازات ابهامات زيادي وجود داره كه شايد پرونده هاي موفق بتونند راهنماي خوبي باشند-ممنون-
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال دارم
    ۱- منظور از Building Engineer که در posetive list هست همون مهندس عمران هست یا رشته ای که ما در ایران نداریم
    ۲- من لیسانسم مهندسی عمران عمران هست و فوق لیسانسم هم مرتبط با رشتم هست که مهندسی راه و ترابری هست می‌خواستم ببینم تو posetive list هستم یا نه ?
    ۳- آیا کسی‌ با رشتهٔ عمران تاحالا اقدام کرده که به نتیجه رسیده باشه ?

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima6a نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال دارم
    ۱- منظور از Building Engineer که در posetive list هست همون مهندس عمران هست یا رشته ای که ما در ایران نداریم
    ۲- من لیسانسم مهندسی عمران عمران هست و فوق لیسانسم هم مرتبط با رشتم هست که مهندسی راه و ترابری هست می‌خواستم ببینم تو posetive list هستم یا نه ?
    ۳- آیا کسی‌ با رشتهٔ عمران تاحالا اقدام کرده که به نتیجه رسیده باشه ?
    جواب سوال 1: پست شماره 2410
    جواب سوال 2: نه
    چواب سوال 3: بله. با داشتن امتیاز زبان، سن، سابقه کار (100 امتیاز بدون پوزیتیو لیست) و یا سابقه تحصیل یا کار در رشته سازه (برای قرار گرفتن در پوزیتیو لیست)

Junior Member

سلام من پست 2410 رو قبلا خونده بودم ولی کاملا متوجه نشدم که آیا مهندسی عمران که ما تو ایران خوندیم تو posetive list هست یا نیست که اگر جزو لیست باشه من حتا بدونه مدرکه زبان امتیازه 100 رو میارم
    سن 32 ۱۵امتیاز
    فوقه لیسانس 60 امتیاز
    سابقه کار بیشتر از 5 سال 15 امتیاز
    posetive list 10 امتیاز
    که کلان میشه 100 و نیازی به داشتنه مدرکه زبان نیست
    من هیچ جای از وابسته هم ندیدم که نوشته باشه مدرکه زبان ضروری هست و بدونه اون نمیشه اقدام کرد ممنون میشم اگه من رو راهنمای کنین مخسوسان راجبه رشته

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام من پست 2410 رو قبلا خونده بودم ولی کاملا متوجه نشدم که آیا مهندسی عمران که ما تو ایران خوندیم تو posetive list هست یا نیست که اگر جزو لیست باشه من حتا بدونه مدرکه زبان امتیازه 100 رو میارم
    سن 32 ۱۵امتیاز
    فوقه لیسانس 60 امتیاز
    posetive list 10 امتیاز
    من هیچ جای از وابسته هم ندیدم که نوشته باشه مدرکه زبان ضروری هست و بدونه اون نمیشه اقدام کرد ممنون میشم اگه من رو راهنمای کنین مخسوسان راجبه رشته
    در پست قبلی گقتم. جواب سوال 2. خیر. در پوزیتیو لیست نیست. در صفحات قبلی هم یکی از دوستان به همین دلیل رد شده بود (رشته مهندسی عمران)

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سن 32 ۱۵امتیاز
    فوقه لیسانس 60 امتیاز
    posetive list 10 امتیاز
    با سلام
    توضیحات کامل رو آقا بهزاد ارائه دادند ولی یادتون باشه:
    1- هر سابقه کاری بیش از 5 سال معادل 15 امتیاز نیست....
    2- با توجه به مطالب به اشتراک گذاشته شده، مدرک زبان با هر نمره ای برای شروع پروسه لازم است...
    موفق باشید.
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

من مدارک رو تو خوده کپنهاگ به اداری مهاجرت نزدیکه ۲ ماه پیش تحویل دادم و ایرادی ازم نگرفتن حالا هم منتظره جواب هستم منتها نمیدونم چرا انقدر طول کشیده
    نزدیکه ۷۰ روزه که مدارک رو بهشون تحویل دادم و تو پاسپورتم یه مهر زدن که باهاش میتونم تا زمانی که جواب بدن تو اروپا بمونم
    توی خوده سایته رسمی اداره مهاجرت چیزی ننوشته که مدرکه زبان حتما باید داشته باشین نوشته اگه داشته باشین براتون امتیاز محسوب میشه
    الان تنها نگرانی من اینه که رشته عمران آیا تو لیست هست یا نیست و آیا کسی با مدرکه عمران ریجکت شده یا نه
    سابقه کاری من از لیسانس ۹ سال و از فقه لیسانس ۶ سال هاست که همش رو هم تو شرکته ساختمانی با سمت مهندسه ساختمان بودم

Senior Member

سلام به همگی دوستان این فروم. چند تا پست قبلی نوشتم که این ها بالاخره بعد حدود 5 ماه به من گفتن که ای میلت گم شده. اما مث این که توپ و تشری که بهشون زدم سریع جواب داد. امروز برای مارچ بهم وقت مصاحبه دادن. من چند تا سوال از حضورتون داشتم:

1- برای مدرک ارشد این دانشگاه آزاد محترم 8 ماهه من رو علاف کرده! میشه مدرک موقت به سفارت ارائه داد؟ (ترجمه اش رو دارم)
    2- سابقه کاری من که 4 سال با بیمه هست حدود 3 سالش با درسم اورلب داره. آیا امتیازی از سابقه کار می گیرم؟
    3- این واقعا مهم ترین سوالمه! ای کاش همون 5 ماه پیش بهم وقت میدادن که دلار ارزون بود. الان با این دلار 4 تومنی نمیدونم میتونم از پس مخارج بر بیام یا نه. می خوام ببینم کسی اطلاع داره هزینه تقریبی (کل هزینه ها تا اوکی شدن ویزا به دلار) چه قدر میشه؟ شاید اصلا نتونم از پس همین هزینه هاشم بر بیام. توی ایمیلی که اومده فعلا فقط همین ها رو گفته:

Residency Application 250 US Dollars
    Authentication 35 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy)

می خوام بدونم کل هزینه ها چه قدر خواهد شد و تا زمان اومدن ویزا چه قدر باید هزینه کنم؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارید

سلام و درود

شما تا اصل مدارک دانشگاهی رو نگیرید نمی تونید اپلای کنید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان این فروم.

1- برای مدرک ارشد این دانشگاه آزاد محترم 8 ماهه من رو علاف کرده! میشه مدرک موقت به سفارت ارائه داد؟ (ترجمه اش رو دارم)

[/SIZE][/FONT][/COLOR]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)