صفحه 34 از 60 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member Manafian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism, University of Florida

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    سوالتون خیلی کلی هست؛ چه جور اطلاعاتی لازم دارید؟ به طور specific بفرمایید
    ممنونم از جوابتون.
    ببینید من و همسرم حدودای آگوست میرسیم گینزویل(شهری که کمپس دانشگاه فلوریدا درش هست) ولی خب یکی از نگرانی هامون پیدا کردن خونست. خاستم ازتون کمک بگیرم که از ایران میتونیم اقدام کنیم؟ حدود قیمت ها نزدیک خود کمپس تو چه رنجی هستش.
    و نظرتون در مورد خونه های داخل کمپس دانشگاه چیه؟ اگر درخاست بدیم چقدر احتمال موافقت هست و کیفیتشون چطوره؟ ممنونم از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. بله از ایران میتونید برای on campus اقدام کنید و به نظر من همین بهترین کار هست. range قیمت ها از حوالی 600 به بالاست و قیمت های on campus housing مناسب تر از complex های خارج از کمپس هست و کیفیت بعضی ازونا بسیار خوبه. واسه ی روزای اول هم اگه تا اون زمان تونستید on campus گیر بیارید که عالیه در غیر این صورت باید بیاید و همین جا شروع کنید. معمولا با توجه به گرمای هوا و reduced bus service در اون بازه ی زمانی و تا حدی پر شدن خونه ها یه مقدار پیدا کردن جای مناسب زمان میبره و واسه ی همین هرچه زودتر برسید بهتره. بهتره با یه نفر که نقشه ی شهر رو بلده هماهنگ کنید. انجمن ایرانی ها هم هستن. واسه ی روزای اول هم امکان گرفتن guest house از طریق university housing هست. من خودم اولین بار که اومدم نزدیک به 2 هفته طول کشید تا تونستم یه جای خوب پیدا کنم ولی البته من خودم خیلی picky هستم و دیدم خیلیا 2 روزه lease کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Manafian نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون.
    ببینید من و همسرم حدودای آگوست میرسیم گینزویل(شهری که کمپس دانشگاه فلوریدا درش هست) ولی خب یکی از نگرانی هامون پیدا کردن خونست. خاستم ازتون کمک بگیرم که از ایران میتونیم اقدام کنیم؟ حدود قیمت ها نزدیک خود کمپس تو چه رنجی هستش.
    و نظرتون در مورد خونه های داخل کمپس دانشگاه چیه؟ اگر درخاست بدیم چقدر احتمال موافقت هست و کیفیتشون چطوره؟ ممنونم از لطفتون
    Quaecumque Vera

Junior Member Manafian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism, University of Florida

خب دو سوال: برای اون گست هوس موقت دانشگاه باید از الان درخواستی چیزی بدم یا همون روز که میرسم (حدودای ظهر 5 شنبه) در اختیارمون میذارند؟

و دیگه اینکه شما خودتون الان موردی رو نشنیدید یا سراغ ندارید که به ما معرفی کنید؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    سلام. بله از ایران میتونید برای on campus اقدام کنید و به نظر من همین بهترین کار هست. range قیمت ها از حوالی 600 به بالاست و قیمت های on campus housing مناسب تر از complex های خارج از کمپس هست و کیفیت بعضی ازونا بسیار خوبه. واسه ی روزای اول هم اگه تا اون زمان تونستید on campus گیر بیارید که عالیه در غیر این صورت باید بیاید و همین جا شروع کنید. معمولا با توجه به گرمای هوا و reduced bus service در اون بازه ی زمانی و تا حدی پر شدن خونه ها یه مقدار پیدا کردن جای مناسب زمان میبره و واسه ی همین هرچه زودتر برسید بهتره. بهتره با یه نفر که نقشه ی شهر رو بلده هماهنگ کنید. انجمن ایرانی ها هم هستن. واسه ی روزای اول هم امکان گرفتن guest house از طریق university housing هست. من خودم اولین بار که اومدم نزدیک به 2 هفته طول کشید تا تونستم یه جای خوب پیدا کنم ولی البته من خودم خیلی picky هستم و دیدم خیلیا 2 روزه lease کردن.

سلام
    من ماه آگوست دارم میرم سیاتل. کسی میتونه من رو برای اجاره کردن خونه کمک کنه؟

Junior Member

سلام بچه ها خسته نباشید
    من 4 اگوست میرسم اکلاهما و متاسفانه نتونستم ان کمپس گیر بیارم گفتن پر شده کسی کمی یا راه حلی داره چون متاهل هم هستم سختره قضیه برام و همش توی سایتاشون 2 خواب و 2 حمام هست و اصولا هم ننوشته فرنیشد نمیدونم چیکار کنم کسی کمکی کنه ممنون میشم

سلام
    من ماه آگوست دارم میرم هاوایی (هونولولو). کسی میتونه من رو برای اجاره کردن خونه کمک کنه؟

Senior Member

سلام٬ فرق خونه off-campus با on- campus چیه؟ کدومش به دانشگاه نزدیک تره٬ کدومش بهتره از لحاظ آرام بودن. من دیدم یکی از نوشته بود هر شب پارتی و از این بساط ها هست اینطوریه؟ یکی بخواد درس بخونه و اصلا اهل این بساط ها نباشه پس کجا بره؟ بیرون دانشگاه خونه بگیره بهتره؟ یا دانشگاه با دانشگاه فرق داره؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ فرق خونه off-campus با on- campus چیه؟ کدومش به دانشگاه نزدیک تره٬ کدومش بهتره از لحاظ آرام بودن. من دیدم یکی از نوشته بود هر شب پارتی و از این بساط ها هست اینطوریه؟ یکی بخواد درس بخونه و اصلا اهل این بساط ها نباشه پس کجا بره؟ بیرون دانشگاه خونه بگیره بهتره؟ یا دانشگاه با دانشگاه فرق داره؟
    الف)

off-campus یعنی بیرون محوطه دانشگاه

on-campus یعنی داخل محوطه دانشگاه

کاملا مشخص است که درون محوطه دانشگاه یعنی فاصله صفر تا دانشگاه ، یعنی نزدیک تر است به دانشگاه

اگر منظورت از دانشگاه همان دانشکده است ، باز هم فاصله ی درون دانشگاهی کمتر است از فاصله ی بین بیرون و درون دانشگاه

ب)

هر جایی فارغ از این که کجا است ، دانشجو بیشتر داشته باشد پارتی بیشتر است. مخصوصا دانشجو های ترم صفری

بیشترین سن پارتی گرفتن ۱۸ ساله ها است.
    بیشترین بازه سنی پارتی گرفتن ۱۷ تا ۲۱ ساله ها هستند
    این دلیل نمی شود که کسی ۲۵ ساله باشد پارتی نگیرد ، اما به شدت جوانی هایش نیست

اکثر دانشگاه ها ترم صفری ها را مجبور می کنند در خوابگاه های مشخصی زندگی کنند. و بقیه افراد نیز می توانند در همان خوابگاه و یا خوابگاه های دیگر زندگی کنند.
    حال اگر شما آمدید در خوابگاه ترم صفری ها ، مستقر شدید ، بیشترین میزان پارتی را در کل عمرتان شاهد خواهید بود

تعداد کمی از دانشگاه ها ، خوابگاه دانشجویان دکتری را از بقیه جدا می کنند. این جوری تعداد پارتی ها کاهش می یابد. و ممکن است فقط به آخر هفته برگزار شود. اما همیشه استثنا وجود دارد

نتیجه گیری کلی

۱- هر خانه و هر آپارتمان off-campus صد در صد تعداد پارتی کمتری نسبت به خانه های on-campus با ساکنین ترم صفری دارد

۲- آپارتمان های off-campus نزدیک دانشگاه (با فاصله پیاده روی کمتر از ۱۵ دقیقه) تعداد مشابهی (اما کمتری) پارتی نسبت به خانه های on-campus با ساکنین غیر ترم صفری دارد

۳- خانه (غیر آپارتمان ، ویلایی) نزدیک دانشگاه تعداد کمتری پارتی نسبت به خانه های on-campus با ساکنین غیر ترم صفری دارد

۴- آپارتمان های دور از دانشگاه ها (محل زندگی خانواده ها) پارتی خیلی کمتری نسبت به خانه های on-campus با ساکنین غیر ترم صفری دار دارد

۵- خانه های دور از دانشگاه (محل زندگی خانواده ها) کمترین تعداد پارتی را دارند

نتیجه گیری فوق ، کلی بوده و همیشه استثنا وجود دارد

ج)

این که بیرون دانشگاه بهتر است یا داخل ، کاملا به دانشگاه بستگی دارد. یعنی بین این دانشگاه و آن دانشگاه متفاوت است.
    همچنین بین خوابگاه های مجردی و متاهلی تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. متاهل ها بسیار کم پارتی می گیرند. خیلی از دانشگاه ها (نه همه) اجازه ورود مجرد ها به عنوان مهمان پارتی به خوابگاه متاهلین را نمی دهند
    حتی در خوابگاه های مجردی یک دانشگاه ، تفاوت چشمگیری وجود دارد (بستگی به ورودی صفری ها و یا حتی جدا سازی کارشناسی ها و ...)
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

خوابگاههاي داخل دانشگاه مقررات انضباطي داره و برخي دانشگاهها اين مقررات رو به شدت اعمال مي كنن. اون پارتيهاي undergrad بيشتر مال آپارتمانهاييه كه تحت كنترل دانشگاه نيستن. اين رو هم اضافه كنم كه ساختمان خوابگاههاي undergrad (مقطع ليسانس) در بيشتر دانشگاهها كاملا از خوابگاههاي مربوط به دانشجويان grad (فوق ليسانس و دكترا) جداست و اگه كسي خوابگاه grad بگيره، در معرض پارتيهاي undergrad ها نيست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    اين رو هم اضافه كنم كه ساختمان خوابگاههاي undergrad (مقطع ليسانس) در بيشتر دانشگاهها كاملا از خوابگاههاي مربوط به دانشجويان grad (فوق ليسانس و دكترا) جداست
    تو چند دانشگاهی که من دیدم ، جدا نبودند!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)