صفحه 1791 از 2682 نخستنخست ... 791129116911741178117821783178417851786178717881789179017911792179317941795179617971798179918001801184118912291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,901 تا 17,910 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران و MBA هر دو از شریف

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالاً اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .
    کسی نظر خاصی نداره ؟
    احیانا دنبال شاگرد نمی گردن ایشون؟ راه های ساده تر مارکتینگ هم هستا
    CSQ & Federal F. No.: June 2010
    new CSQ for spouse: Dec. 2011
    Update request: July 2012 / second update: Apr. 2013
    Medical: 10 July 2013 / Date of visa 27 sep. 2013 hallelujah

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان
    من یک ایمیل جهت اطلاع برام اومده که اطلاعات پرونده ام را نوشته
    ولی آدرسی که آخر ایمیل هست سفارت کانادا در پاریس هستش. فایل نامبر فدرال من می 2013 هست و رشته ام هم صفر امتیازی است .
    می خوام بدونم آیا ممکنه که پرونده من رفته باشه پاریس؟
    در ضمن این ایمیل برای یکی از دوستان من هم که پرونده اش مشابه پرونده من هست ، ارسال شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

یک سوال دیگه؟
    پرونده ها تا چه تاریخی ارسال شده پاریس؟
    و من هنوز نمی تونم وضعیت پرونده ام را روی سایت چک کنم . میگه هنوز اطلاعات وارد نشده

سلام به همه دوستان
    من دیروز به وقت 1:23 بعد از ظهر ایمیل مدیکال و یک ایمیل دیگه برای لندینگ برام آمده است

یه سری اطلاعات خدمتتون عرض می کنم شاید بکار کسی بیاد...
    1. ایمیل مدیکال و لندینگ از هم جداست و در دو ایمیل جداگانه ولی با یک تاریخ ارسال هستند
    2. من بعد از ارسال آپدیت از کسی خواستم که لندیگ را بصورت بانک درفت در کانادا برایم انجام دهد و به سفارت ارسال کند(تقریبا 10-15 روز بعد از ارسال آپدیت ام اینکار انجام شد )
    3. هم اکنون آن شخص مسافرت هست به محض امکان کپی درفت بانک رو برایم ایمیل می کند و من با سفارت مکاتبه می کنم که به این استناد پرداخت کرده ام و نتیجه را برای استفاده دوستان این جا می گذارم
    4. من از قصد ایمیل جدیدی ایجاد کرده بودم و در آپدیت اعلام کردم چون می خواستم ببینم که در زمان مدیکال اطلاعات آپدیتم را تاثیر داده اند یا خیر؛ ایمیل مدیکال به آدرس جدید ذکر شده در آپدیت آمده
    5. فایل فدرال: 28 جولای---------- دریافت ایمیل آپدیت 7 می--------- تحویل آپدیت به سفارت توسط دی اچ ال: 13 می--------------
    مجرد--------------- 6 امتیازی---------------- فرانکوفن

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من یه معلم فرانسه آشنا دارم که فرانسه زندگی می کرده و الان در حال رفت و آمد هست و به گفته خودش به بخش کبک سفارت در پاریس سر می زنه ! می گفت که کلاس های FEL برای زمان صدور مدیکال و ویزا خیلی تاثیر گذار هست چون اونها میگن که فلان آدم آمادگی زبان و زندگی در کبک رو پیدا کرده و به بخش مدیکال و ویزا اعلام میکنن ! می خواستم بدونم کسی راجع به این قضیه چیزی شنیده یا نه ؟ ! من هنوز ثبت نام نکردم و می خواستم که 2 هفته دیگه که احتمالاً اوضاع اینترنت یکم بهتر میشه ثبت نام کنم .
    کسی نظر خاصی نداره ؟
    تا حالا هیچ موردی دیده نشده که کلاس زبان رفتن باعث تسریع مراحل مهاجرت شود، مطمئن باشید این حرف ها برای بازارگرمی هست از ان وکیل که اسم خودش رو دکتر گذاشته تا این معلم دروغگو همه یک هدف دارند: گرفتن پول بدون زحمت از جوانی که امید و آرزوش شده مهاجرت به کانادا
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

Smile پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط homan77 نمایش پست ها
    دوستان من امروز طبق عادت همیشه رفتم سایت کانادا که وضعیتم رو چک کنم متن به صورت زیر بود:
    We transferred your application to the $ciccic_office_id$ office on February 28, 2013. The $ciccic_office_id$ office may contact you.
    نمی دونم چرا اسم پاریس این شکلی شده؟؟؟،
    شاید جدیدا مدارک منو فرستادن یه جای عجیب ،همونه که تا حالا برام مدیکال نیومده

سلام

نمايش اينگونه ديتاها بصورت دايناميک است و به صورت اتوماتيک قرار است جاي $ciccic_office_id$$ آفيس مربوطه ثبت شود که به علت مشکلاتي اين اتفاق نيافتاده است نگران نباشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام
    من موقع تشکیل پرونده فدرال هزینه پروسسینگ را با کارت اعتباری پرداخت کردم. یاد میاد اون موقع می گفتند هزینه لندینگا نمیشه توی اون فرم مخصوص اضافه کرد و دفتر آنکارا فقط مانی اردر واسه هزینه لندینگ قبول میکنه. الان برای پرداخت لندینگ فی برای دفتر آنکارا باید مانی اردر بگیرم؟ نمیشه از پرداخت آنلاین استفاده کرد؟ توی قسمت هزینه ها در سایت سفارت آنکارا فقط در مورد پرداخت به صورت مانی اردر یا درفت توضیح داده.
    البته فکر کنم سوالم باید تو قسمت پرداخت هزینه ها مطرح بشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید
    دریافت مدارک: May 02, 2011 فایل نامبر: July 29, 2011 مصاحبه: ,2012 ,30 November
    ارسال مدارک فدرال December 19, 2012 فایل نامبر فدرال : February 7 , 2013 مدیکال: April 29,2014

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دیروز به وقت 1:23 بعد از ظهر ایمیل مدیکال و یک ایمیل دیگه برای لندینگ برام آمده است

یه سری اطلاعات خدمتتون عرض می کنم شاید بکار کسی بیاد...
    1. ایمیل مدیکال و لندینگ از هم جداست و در دو ایمیل جداگانه ولی با یک تاریخ ارسال هستند
    2. من بعد از ارسال آپدیت از کسی خواستم که لندیگ را بصورت بانک درفت در کانادا برایم انجام دهد و به سفارت ارسال کند(تقریبا 10-15 روز بعد از ارسال آپدیت ام اینکار انجام شد )
    3. هم اکنون آن شخص مسافرت هست به محض امکان کپی درفت بانک رو برایم ایمیل می کند و من با سفارت مکاتبه می کنم که به این استناد پرداخت کرده ام و نتیجه را برای استفاده دوستان این جا می گذارم
    4. من از قصد ایمیل جدیدی ایجاد کرده بودم و در آپدیت اعلام کردم چون می خواستم ببینم که در زمان مدیکال اطلاعات آپدیتم را تاثیر داده اند یا خیر؛ ایمیل مدیکال به آدرس جدید ذکر شده در آپدیت آمده
    5. فایل فدرال: 28 جولای---------- دریافت ایمیل آپدیت 7 می--------- تحویل آپدیت به سفارت توسط دی اچ ال: 13 می--------------
    مجرد--------------- 6 امتیازی---------------- فرانکوفن
    ضمن تبريك بابت دريافت مديكال . با توجه به بند 4 مشخص است كه سفارت براي ارسال مديكال فايل نامبر هاي سه ماهه سوم 2010 از اين به بعد پس از برررسي آپديت ؛مديكال ارسال مي كند .(براي مديكالهاي رسيده سه ماهه دوم 2010 آپديت و مديكال به هم ارتباط نداشتند.)

جناب banner فایل نامبر شما چه سال و ماهیه؟ اطلاعاتتونو بیزحمت بگین.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikaveh نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر کنم اینا دنبال رسید بانک نیستن اینا اون رسید کوچیک رو می خوان که زمان تشکیل فایل تو دمشق بهتون دادن .چون فکر نمیکنم اینا از رسید بانک سوریه اونم به لیر سر در بیارن. به نظر من اصل همون رسید کوچیکست که به برگه A4 منگنه کردن و بهتون دادن چون مال خود شفارت هست و اسم و فایل نامبر هم روشه.(منظورم از رسید کوچک اون رسیدی که روی کاغذ حرارتی هست )یکی از دوستان هم عکسشو تو چند صفحه قبل گذاشته.البته این نظر منه.
    ممنون از پاسخت. ولی من لندینگ رو زمان سوریه ندادم. همین ماه پیش همراه با آپدیت بصورت Bank Draft ارسال کرده بودم. رسیدی که شما میگی مال هزینه فایل نامبر فدرال است نه لندینگ.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)