صفحه 437 از 438 نخستنخست ... 337387427428429430431432433434435436437438 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,361 تا 4,370 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiemami نمایش پست ها
    عزیزان ممنون میشم راهنماییم کنید چون من پذیرشم برای وینتر هست چند روز پیشم وقت سفارت داشتم به امید خدا اگر ویزام بیاد میشه اردیبهشت یا خرداد در حالی که میخوام حد اکثر مرداد اونجا باشم مشکلی برام از لحاظ خروج پیش نمیاد ؟ یعنی وقت خروج برام تععین نمیکنند ؟
    ممکنه که ویزام زود بیاد و برام نگه دارن بعد بگن این تاریخ بیاین ویزا رو بگیرین ؟
    روزی که شما میری ویزا رو بگیری میری صندوق مدارکت رو میدی و مسئولش یه برگه بهت میده که تاریخ ویزات رو مشخص کن. سعی کن تاریخ رو چند روز قبل از آخرین مهلت ثبت نام انتخاب کنی مثلا یه هفته تا ده روز. ویزا از تاریخی که روش خرده شروع میشه و تا سه ماه اعتبار داره باید تو این مدت خارج بشی وقتی کارای ثبت نام دانشگات تموم شد درخواست میدی ویزات رو طولانی مدت کنن.

سلام دوستان عزیز

من شماره پرونده ام را سایت سفارت برای گرفتن ویزا اعلام کرده و گفته تا 27 مارس مهلت دارم که برم ویزا را بگیرم. من میباست 4 مارس آلمان می بودم که بدلیل نیومدن ویزا به موقع نشد برم. حالا سفارت گفته که یک پذیرش جدید ببرم، در حالیکه ددلاین دانشگاه در بازه ی زمانی بعدی، از اواسط آوریل شروع میشه. با این حساب من که نمیتونم 27 مارس برای سفارت پذیرش جدید ببرم، چون اصلا سیستم آنلاین دانشگاه برای پذیرش از 15 آوریل باز میشه، به نظرتون چی کار کنم؟ میتونم باشون صحبت کنم بگم مثلا بین 15 تا 20 آوریل که پذیرش جدید را گرفتم ، برام نوبت بزنید که بیام ویزا را بگیریم؟

یه سوال دیگه اینکه اعتبار پاسپورت تمومه و باید عوضش کنم. میشه با سفارت هماهنگ کرد که نهایتا 4 روز دیرتر از 27 مارس برم برای گرفتن ویزا تا بتونم تو این چند روز پاسپورتم را عوض کنم؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من شماره پرونده ام را سایت سفارت برای گرفتن ویزا اعلام کرده و گفته تا 27 مارس مهلت دارم که برم ویزا را بگیرم. من میباست 4 مارس آلمان می بودم که بدلیل نیومدن ویزا به موقع نشد برم. حالا سفارت گفته که یک پذیرش جدید ببرم، در حالیکه ددلاین دانشگاه در بازه ی زمانی بعدی، از اواسط آوریل شروع میشه. با این حساب من که نمیتونم 27 مارس برای سفارت پذیرش جدید ببرم، چون اصلا سیستم آنلاین دانشگاه برای پذیرش از 15 آوریل باز میشه، به نظرتون چی کار کنم؟ میتونم باشون صحبت کنم بگم مثلا بین 15 تا 20 آوریل که پذیرش جدید را گرفتم ، برام نوبت بزنید که بیام ویزا را بگیریم؟

یه سوال دیگه اینکه اعتبار پاسپورت تمومه و باید عوضش کنم. میشه با سفارت هماهنگ کرد که نهایتا 4 روز دیرتر از 27 مارس برم برای گرفتن ویزا تا بتونم تو این چند روز پاسپورتم را عوض کنم؟

با سپاس
    پذیرش جدید ربطی به سیستم انلاین دانشگاه نداره فقط یه ایمیل به مسئول اینترنشنال بزن بگو نامه پذیرشت رو با تاریخ جدید برات ایمیل کنه.
    حتما نباید اون روز بری که . میتونی از اون روز تا زمانی که ددلاین ثبت نام دانشگاه نشده بری ویزات رو از سفارت بگیری

Junior Member

با سلام
    دوستان امروز خانوم هاشمی با من تماس گرفتن و گفتن هفته آینده باید بیای سفیر میخواهد با شما مصاحبه کنه
    کسی تا حالا به همچین مشگلی بر خورده...یا میدونید چی میخواهد بپرسه ؟!
    من ٣ هفته پیش مصاحبه کردم واسه master و تمام مدارک هم کامل بود

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

دوستان عزیز یه سوال فنی: روز مصاحبه سفارت، میشه به جای ارائه اصل ترجمه ی تایید شده مدارک، یک سری از همون 5 سری کپی هایی که به تایید سفارت رسونده بودیم رو بهشون بدیم؟ من آخه اون اصل ترجمه ها رو ندارم و فقط کپی های تایید شده دستمه. خواهش میکنم اونایی که تجربه مشابه داشتن لطف کنن راهنماییم کنن. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال فنی: روز مصاحبه سفارت، میشه به جای ارائه اصل ترجمه ی تایید شده مدارک، یک سری از همون 5 سری کپی هایی که به تایید سفارت رسونده بودیم رو بهشون بدیم؟ من آخه اون اصل ترجمه ها رو ندارم و فقط کپی های تایید شده دستمه. خواهش میکنم اونایی که تجربه مشابه داشتن لطف کنن راهنماییم کنن. مرسی
    خیر دوست عزیز نمیشه من این سوالو هم از باجه تایید مدارک پرسیدم هم از خود آفیسر روز مصاحبه!!! باید حتما ترجمه تایید شده باشه نه کپی تایید شده سفارت!

سلام
    یک سئوال
    نامه پذیرش من تازه رسید دستم ..تا 3 آپریل وقت دارم و انتهای آپریل وقت مصاحبه دارم ...دانشگاه من تنها یک ماه قبل از زمان ثبت نام جواب رو اعلام میکنه ولی حاضر هم نیست که نامه دیفر بده و میگه تو قانون ما نیست این کار رو کردن ولی بدلیل نمره بالای من این رو قول میدن به طور غیر رسمی که برای ترم بعد هم پذیرش میدن ولی خوب به طور رسمی نامه ای نمی دن ..من باید چی کار کنم .؟ اصلا سفارت مدارک من رو تحویل میگیره ؟ و مثلا روند ویزا رو به خاطر این که وضعیت افتضاح خودشون که دیر شده شروع کنن و تا گرفتن پذیرش بعدی مهر ویزا نخوره ( احمقانه است ) من تمامی مدارکم از طریق وکیل تو شهرداری و اداره امور خارجی شهر مقصد مهر خورده !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanakamali نمایش پست ها
    سلام
    یک سئوال
    نامه پذیرش من تازه رسید دستم ..تا 3 آپریل وقت دارم و انتهای آپریل وقت مصاحبه دارم ...دانشگاه من تنها یک ماه قبل از زمان ثبت نام جواب رو اعلام میکنه ولی حاضر هم نیست که نامه دیفر بده و میگه تو قانون ما نیست این کار رو کردن ولی بدلیل نمره بالای من این رو قول میدن به طور غیر رسمی که برای ترم بعد هم پذیرش میدن ولی خوب به طور رسمی نامه ای نمی دن ..من باید چی کار کنم .؟ اصلا سفارت مدارک من رو تحویل میگیره ؟ و مثلا روند ویزا رو به خاطر این که وضعیت افتضاح خودشون که دیر شده شروع کنن و تا گرفتن پذیرش بعدی مهر ویزا نخوره ( احمقانه است ) من تمامی مدارکم از طریق وکیل تو شهرداری و اداره امور خارجی شهر مقصد مهر خورده !
    من این تیکه ی آخر حرف شما رو نفهمیدم که منظورتون چیه که مدارکتون تو شهرداری و اینا مهر خورده ولی تا جایی که شنیدم در حالت کلی سفارت اگه بدونه به کلاستون نمی رسین، ریجکت می کنه.
    ولی خب اگه این طوری که میگین دانشگاه جواب بده، خب ترم بعدم همین مشکلو دارین که!!

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من این تیکه ی آخر حرف شما رو نفهمیدم که منظورتون چیه که مدارکتون تو شهرداری و اینا مهر خورده ولی تا جایی که شنیدم در حالت کلی سفارت اگه بدونه به کلاستون نمی رسین، ریجکت می کنه.
    ولی خب اگه این طوری که میگین دانشگاه جواب بده، خب ترم بعدم همین مشکلو دارین که!!
    منظورم اینه که دستی مدارکم و ریز نمراتم در شهر مقصد تایید شده ( البته نه اداره ی امنیت و نمی دونم چرا وکیلم این تایید ها رو گرفته ) آره من هم همین حس رو دارم و عاقلانه هست که این کارو بکنه ولی خوب دست من هم نیست شرایط نوبت دهی اینجوری هست ..مثلا راهی نیست که من سفارت رو توجیه کنم تا سمستر بعدی که پذیرش جدید رو بدم بدون وقت و پس از اینکه ویزا اومد فقط مهرش با پذیرش جدید بخوره ؟

وقتی دوره دانشجوییم در ایتالیا داره تموم میشه٫ میشه واسه ادامه تحصیل در آلمان از سفارت آلمان در ایتالیا اقدام کرد یا باید حتما به ایران برگشت و از ایران اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)