صفحه 100 از 188 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط erfannemati نمایش پست ها
    سلام :

من دانشجوی ترم 7 معماری دانشگاه آزاد هستم . معدل کل 6 ترم گذشته ام 19.30 شد . مدرکای بین المللی 3dmax ... revit ..sketchup...aut ocad ...archicad .... و طراحی دکوراسیون داخلی از مجتمع فنی تهران رو دارم ... در صورتی که بتونم نمره ی تافل بالای 90 بگیرم ... میتونم برای گرفتن پذیرش اقدام کنم؟ بیشتر شانس قبولی تو کدوم کشور هارو دارم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام

اگر منظور شما انتخاب کشور باشه، با شرایطی که دارید میتونید سراغ تمام کشورهای دنیا برید؛ به نظر میاد مشکل خاصی سر راه شما نیست.

اگر دنبال ارزیابی شانس پذیرش هستید، باید سراغ این تاپیک برید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سلام
    من میخوام از ارشد انصراف بدم و مجددا ارشد اپلای کنم
    دانشگاه کارشناسیم امیرکبیر بوده و معدل 15.6 صنایع هم خوندم ارشد هم مهندسی مالی بودم
    من دنبال یه جایی هستم که بشه فاند گرفت برای ارشد، به زبون انگلیسی درس خوند، رشته مرتبط داشته باشه و هزینه ها اونجا خیلی بالا نباشه
    کجا هست که به ایرانیا بدون مقاله برای ارشد تو یه رشته نزدیک به خودم احتمال فاند کمی بهتر باشه؟

سلام دوستان من يک بار ديگه سوال پرسيدم جواب ندادين بنده ديپلم انساني بامعدل کتبي10/54دارم معدل ديپلمم بخاطر اين پايينه از انساني به رياضي تغيير رشته دادم يعني پيش دانشگاهي رياضي خوندم معدل پيشمم پايينه ولي رتبه کنکورم حدودا800ميشه ميخواستم برا مقطع ليسانس بين انگليس المان کانادا ترکيه سوىد مالزي تحصيل کنم بودجمم کلن 300مليون درضمن زبانم خوبه دارم ايلتس7ميگرم والانم الماني ميخواستم ببينم کدوم کشور ميتونم برا نرم افزار تحصيل کنم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    سلام دوستان من يک بار ديگه سوال پرسيدم جواب ندادين بنده ديپلم انساني بامعدل کتبي10/54دارم معدل ديپلمم بخاطر اين پايينه از انساني به رياضي تغيير رشته دادم يعني پيش دانشگاهي رياضي خوندم معدل پيشمم پايينه ولي رتبه کنکورم حدودا800ميشه ميخواستم برا مقطع ليسانس بين انگليس المان کانادا ترکيه سوىد مالزي تحصيل کنم بودجمم کلن 300مليون درضمن زبانم خوبه دارم ايلتس7ميگرم والانم الماني ميخواستم ببينم کدوم کشور ميتونم برا نرم افزار تحصيل کنم
    سلام

تحصیل در مقطع لیسانس معمولاً با فاند شخصی خود دانشجو صورت میگیره و دارایی نقدی شما حدوداً 90 هزار دلار هست. باید این مبلغ هم برای تحصیل هزینه بشه هم برای زندگی. با این مقدمه، حدس من اینه که در انگلیس نتونید با آرامش خاطر تحصیل کنید چون هزینه ها بالاست.

بین آلمان و کانادا و ترکیه و سوئد و مالزی، طبعاً بهترین سیستم آموزشی متعلق به کانادا و آلمان و سوئد هست. هزینۀ تحصیل و زندگی در آلمان و سوئد هم به صرفه تر از کاناداست.

با این توضیحات، خودتون باید بررسی کنید که بین این سه کشور، کدام مورد مورد پسند شماست و البته با معدل بسیار پایینی که دارید، کدام کشور به شما اجازۀ ورود میده. به نظرم میرسه که اول باید وارد کالج بشید و بعدش به دانشگاه برید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    اگر معدل پیش دانشگاهی تون زیر 15 است شانس چندانی برای پذیرش لیسانس از دانشگاههای کانادا ندارید. برای دانشگاههای خوب که معدلهای خیلی بالاتری موردنیازست.

مرسي از جوابتون بنظرتون من با اين شرايط چيکار کنم باتوجه به رتبه کنکور خوب ولي معدل ديپلم ضعيف نظرتون در مورد ايتاليا اتريش اسپانيا وکشو. هاي ديگه چيه من ميخواستم نرم افزار بخونم ميشه يکي بطور کامل راهنماييم کنه چيکار کنم مديران انجمن لطفا اين پستو حذف نکنين اگه کسي ميتونه تو خصوصي کمکم کنه

سلام به شما و تشکر یه خاطر کمک های بی دریغ شما.
    من کارشناسی ارشد طراحی شهری دارم از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17.3، کارشناسی شهرسازی از دانشگاه آزاد با معدل 17، 1 سال سابقه کار، 2تا مقاله کنفرانس بین المللی، با 2 ترم تدریس در آموزشگاه خصوصی. ممکه راهنمایی کنید که برای کدوم کشور اقدام کنم؟ برای دکترا. ممنونم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amirafsharvt نمایش پست ها
    سلام به شما و تشکر یه خاطر کمک های بی دریغ شما.
    من کارشناسی ارشد طراحی شهری دارم از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17.3، کارشناسی شهرسازی از دانشگاه آزاد با معدل 17، 1 سال سابقه کار، 2تا مقاله کنفرانس بین المللی، با 2 ترم تدریس در آموزشگاه خصوصی. ممکه راهنمایی کنید که برای کدوم کشور اقدام کنم؟ برای دکترا. ممنونم.
    سلام

وضعیت رزومۀ شما برای اکثر کشورهای دنیا میتونه قابل قبول باشه. امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و کشورهای اروپایی میتونند هدف شما باشند. باید با توجه به این که برای اکثر کشورها واجد صلاحیت هستید، برای خودتون اولویت های تحصیلی و معیشتی و شغلی تعیین کنید و بعد از کاربرها بخواید که دقیقتر به شما پیشنهاد بدند.

Junior Member

سلام ببخشید میشه لطف کنین منو راهنمایی کنین
    من معماری خوندم دانشگاه ازاد با معدل ۱۷ .میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری خارج از کشور برم .
    می خوام هزینه زندگی کم باشه یا اینکه بتونم کار کنم و خرج زندگی رو بتونم بدم .
    ممنون میشم کمکم کنین.

Junior Member

با سلام
    امیدوارم سوالم رو در فروم درستی مطرح کرده باشم. می خواستم بدونم که اطلاع دارید در کدوم کشور ها یا دانشگاه ها می شه برای پذیرش با فاند برای ترم زمستون یا بهار اقدام کرد؟ آخه تا اون جایی که من می دونم اکثر دانشگاهها فقط برای ترم پاییز پذیرش دارند یا اگر هم واسه زمستون پذیرش بدهند بدون فاند هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)