صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

Junior Member spa105 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در دانشگاههای آمریکا

خوب من فقط با اطلاعات گرداوری شده باید بگم که تو همین سایت دیدم تعداد انگشت شماری از دانشگاه های تراز اول جهان مثل هاروارد استنفورد ییل و ... پذیرش گرفتند و تعداد انگشت شمار تری (تا امروز دو یا سه نفر اگه اشتباه نکنم) از هاروارد و یکی از اونها فارغ التحصیل فوق لیسانس پیام نور بوده - نکته دیگه اینکه من میدونم که در کلاسهای پیام نور هرچند کیفیت و فرصت برای تدریس ایده آل وجود نداره اما کلاسهای درسی حضوری تشکیل میشه و امتحان میانترم گرفته میشه و تنها کلاس رفع اشکال نیست و دیگه اینکه تو دروسی که واحد عملی داره ، اگر غیبت از حدمجاز بالاتر بره ، اون درس حذف میشه ، پس پیام نور هم دوره های حضوری داره هم غیرحضوری و مجازی و البته دانشگاه های تراز اول جهان هم دوره های مجازی دارند. ولی در پیام نور حضور در کلاسها (بجز واحدهای عملی) اجباری نیست و اختیاریه.
    اما پاسخ به سوال شما رو فقط بر اساس تصور خودم میدم و صحت پاسخ من رو خودتون با مراجع معتبر و فکرتون تایید یا رد کنید و پاسخ اینکه من همیشه به دوستام میگم اگه مدرک پیام نور داشتن باعث عدم امکان تحصیل در دوره های تحصیلی بالاتر نمیشه ، حتما بجای خودکشی برای دانشگاه دولتی ، به دانشگاه پیام نور برید. به عبارت بهتر دانشگاه پیام نور برای کسی که واقعا خودش و توانایی هاش رو شناخته و در توهم نیست ، یک دانشگاه ایده آل هست چون من خودم در رشته های مختلف دانشگاه ها رو مقایسه کردم.
    دانشجوی دولتی باید بالاجبار بسیاری از کلاسها رو حتی کلاسهایی که اصلا ربط علمی به رشته ی اون نداره رو بره و وقت و انرژی جسمی بزاره و حتی بسیاری از کلاسهایی که مرتبط هست اما استاد خوبی نداره رو باید برای حاضری زدن سر کلاس بره اما یک دانشجوی پیام نور اول از همه تنها به کلاسهایی میره که مورد نیاز رشتش هست و دوم اینکه فرصت بسیاری برای مطالعات علمی فرادانشگاهی و سطح بالا پیدا میکنه و میتونه خیلی سریعتر و با خیال راحت تر و بدون انرژی و صرف وقت زیاد در راه دانشگاه برای کلاسهای بیهوده و برگشت به خوابگاه یا خانه با خستگی شدید روحی و جسمی و موئلفه های تمرکز زدا در دانشگاه ، بصورت متمرکز به علم و دانش بپردازه و با داشتن حتی یک مقاله ی واقعا بدرد بخور ، در هر جایی جای بگیره. یه چیز دیگه اینکه شما میتونین تو پیام نور خیلی درسها مثل معارف اسلامی یا اخلاق یا ادبیات یا خیلی دروس تخصصی ساده رو تو خونه بخونین و اینطوری چون زمان رفت و امد به کلاس حذف میشه میتونین معدل رو بالا برده و هر ترم 24 واحد بگیرین و بجای 4 سال ، لیسانستون رو در 3.5 یا حتی 3 سال با احتصاب تابستان اخذ کنید. این قانون در همه ی دانشگاه های ایران برای کسانی که معدل بالای 17 دارند وجود داره اما در دانشگاه پیام نور این فرصت بیشتر ایجاد میشه ، هم به دلیل وقت بیشتری که از نرفتن به کلاسهای زائد بدست میارین و هم بدلیل اینکه کسانی بودند که در دولتی معدل بالای 17 گرفتند ولی در ترم بعد واحدهای لازم ارائه نشده تا اونا بتونند سقف 24 واحدشون رو پر کنند اما در پیام نور اغلب ارائه میشه و اگه هم نشه شما میتونین با مذاکره با آموزش رشته ی خودتون اونها رو قانع کنید که ارائه بدهند و در نهایت هم میتونین خیلی راحت تر از دانشگاه های دولتی ، به جایی مهمان بشین که همه ی واحد ها رو ارائه داده باشه (گرچه تابحال ندیدم کسی کارش به اینجاها بکشه)
    توجه:
    این توصیه ی من تنها برای دوستانی هست که از پرتلاشی و باهوش بودن و خلاق بودن خودشون مطلع هستند وگرنه برای دیگران ، پیام نور یک فرصت ایده آل نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Old_Spider نمایش پست ها
    من تحقیقی که کردم تمامی دانشگاه های آمریکا که حضوری هستند یعنی سر کلاس میرند مدرک آموزش از راه دور رو قبول ندارند / ولی چون شناختی از دانشگاه پیام نور ندارند و نمیدانند که پیام نور یک دانشگاه از راه دوره تا بهشون نگید ثبت نام میکنند
    بابا آدم خنده اش میگیره وختی بعضییا میگن چون نمیشناسن ثبت نام میکنند!.. من با یه دانشگاهی مکاتبه میکردم گفتم از کجا به اعتبار مدارک دانشگاهی ما پی میبرین یه سایتی رو معرفی کردن که من باید مدرک لیسانس و .. رو به اونجا میفرستادم تا اونها تایید و به دانشگاه موردنظر بفرستن.. منظورم اینکه اینجورییام نیست به نظر میاد یه نهادهایی هستند که اعتبار مدرک های دانشگاهی رو بررسی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spa105 نمایش پست ها
    خوب من فقط با اطلاعات گرداوری شده باید بگم که تو همین سایت دیدم تعداد انگشت شماری از دانشگاه های تراز اول جهان مثل هاروارد استنفورد ییل و ... پذیرش گرفتند و تعداد انگشت شمار تری (تا امروز دو یا سه نفر اگه اشتباه نکنم) از هاروارد و یکی از اونها فارغ التحصیل فوق لیسانس پیام نور بوده - نکته دیگه اینکه من میدونم که در کلاسهای پیام نور هرچند کیفیت و فرصت برای تدریس ایده آل وجود نداره اما کلاسهای درسی حضوری تشکیل میشه و امتحان میانترم گرفته میشه و تنها کلاس رفع اشکال نیست و دیگه اینکه تو دروسی که واحد عملی داره ، اگر غیبت از حدمجاز بالاتر بره ، اون درس حذف میشه ، پس پیام نور هم دوره های حضوری داره هم غیرحضوری و مجازی و البته دانشگاه های تراز اول جهان هم دوره های مجازی دارند. ولی در پیام نور حضور در کلاسها (بجز واحدهای عملی) اجباری نیست و اختیاریه.
    اما پاسخ به سوال شما رو فقط بر اساس تصور خودم میدم و صحت پاسخ من رو خودتون با مراجع معتبر و فکرتون تایید یا رد کنید و پاسخ اینکه من همیشه به دوستام میگم اگه مدرک پیام نور داشتن باعث عدم امکان تحصیل در دوره های تحصیلی بالاتر نمیشه ، حتما بجای خودکشی برای دانشگاه دولتی ، به دانشگاه پیام نور برید. به عبارت بهتر دانشگاه پیام نور برای کسی که واقعا خودش و توانایی هاش رو شناخته و در توهم نیست ، یک دانشگاه ایده آل هست چون من خودم در رشته های مختلف دانشگاه ها رو مقایسه کردم.
    دانشجوی دولتی باید بالاجبار بسیاری از کلاسها رو حتی کلاسهایی که اصلا ربط علمی به رشته ی اون نداره رو بره و وقت و انرژی جسمی بزاره و حتی بسیاری از کلاسهایی که مرتبط هست اما استاد خوبی نداره رو باید برای حاضری زدن سر کلاس بره اما یک دانشجوی پیام نور اول از همه تنها به کلاسهایی میره که مورد نیاز رشتش هست و دوم اینکه فرصت بسیاری برای مطالعات علمی فرادانشگاهی و سطح بالا پیدا میکنه و میتونه خیلی سریعتر و با خیال راحت تر و بدون انرژی و صرف وقت زیاد در راه دانشگاه برای کلاسهای بیهوده و برگشت به خوابگاه یا خانه با خستگی شدید روحی و جسمی و موئلفه های تمرکز زدا در دانشگاه ، بصورت متمرکز به علم و دانش بپردازه و با داشتن حتی یک مقاله ی واقعا بدرد بخور ، در هر جایی جای بگیره. یه چیز دیگه اینکه شما میتونین تو پیام نور خیلی درسها مثل معارف اسلامی یا اخلاق یا ادبیات یا خیلی دروس تخصصی ساده رو تو خونه بخونین و اینطوری چون زمان رفت و امد به کلاس حذف میشه میتونین معدل رو بالا برده و هر ترم 24 واحد بگیرین و بجای 4 سال ، لیسانستون رو در 3.5 یا حتی 3 سال با احتصاب تابستان اخذ کنید. این قانون در همه ی دانشگاه های ایران برای کسانی که معدل بالای 17 دارند وجود داره اما در دانشگاه پیام نور این فرصت بیشتر ایجاد میشه ، هم به دلیل وقت بیشتری که از نرفتن به کلاسهای زائد بدست میارین و هم بدلیل اینکه کسانی بودند که در دولتی معدل بالای 17 گرفتند ولی در ترم بعد واحدهای لازم ارائه نشده تا اونا بتونند سقف 24 واحدشون رو پر کنند اما در پیام نور اغلب ارائه میشه و اگه هم نشه شما میتونین با مذاکره با آموزش رشته ی خودتون اونها رو قانع کنید که ارائه بدهند و در نهایت هم میتونین خیلی راحت تر از دانشگاه های دولتی ، به جایی مهمان بشین که همه ی واحد ها رو ارائه داده باشه (گرچه تابحال ندیدم کسی کارش به اینجاها بکشه)
    توجه:
    این توصیه ی من تنها برای دوستانی هست که از پرتلاشی و باهوش بودن و خلاق بودن خودشون مطلع هستند وگرنه برای دیگران ، پیام نور یک فرصت ایده آل نیست.
    دوست عزیز بحث بر سر خوبی یا بدی های پیام نور نیستش من بعنوان کسی که در یه دانشگاه دولتی و در تهران درس میخوندم ولی ول کردم آمدم و از پیام نور لیسانس گرفتم اینو باید بگم که درسو پیام نور یا دولتی یا آزاد نمیخونه درسو دانشجو میخونه و اگه کسی اهل درس و تحقیق و.. براش فرق نمیکنه پیام نور بخونه یا دانشگاه دولتی.. منتها بحث ما بر سر این هستش که آیا میشه با مدرک پیام نور از آمریکا یا هر کشور دیگه ی خوبی پذیرش گرفت؟ چه جوریی؟ آیا منع قانونی نداره؟ منظورم اینکه دقیقا قوانین یا روال پذیرش دانشگاههای مثلا آمریکا چی میگن؟ من (گفتم) چون قبلا تو یه دانشگاه خوب دولتی درس میخوندم خیلی از دوستام اروپا یا آمریکان و با بعضی هاشون که صحبت کردم میگن اونا دانشگاههای ما رو نمیشناسن و تو پذیرش دادن و .. معدل و نمره تافل و تعداد مقاله و رکمندیشن و.. براشون مهم هستش.. ولی وختی اومدم آپلای آبرود میبینم که یه تعداد میگن که با دانشگاههای مختلف آمریکا مکاتبه کردن و مدرک پیام نور از راه دور محسوب میشه و قبول نمیکنن.. من متاسفانه فرصت نداشتم بشینم و به دانشگاههای مختلف ایمیل زده و در این مورد بپرسم و اگر کردم حتما اینجا میزارم و پیشنهادی هم که دارم اینکه یه تیمی همینجا تشکلیل بدیم و شروع کنیم با دانشگاههای مختلف جهان مکاتبه کنیم سایت پیام نور رو براشون بزاریم و.. و دقیقا بفهمیم که پیام نور را قبول دارن یا نه؟ و اگه قبول دارن با چه شرایطی؟ ..؟ اینکه اگه نمیشناسن ثبت نام میکنن یعنی چه !! ؟ من میخوام بدونم دقیقا تکلیف ما چییه؟ نه اینکه پا در هوا باشم! تا تکلیف ما و بعد از ماها مشخص شه.. میدونید اینکه شریف یا .. برا بعضی از دانشگاههای آمریکا شناخته شده اند دانشجوهاش باعث شدن مام بایستی خودمون کارای خودمونو بکنیم من از کسی که مثلا دانشگاه فلان دولتی یا فلان آزاد مدرک گرفته نمیتونه انتظار داشته باشم که بیاد و اینجا بهم اطلاعات بده ما دانشجوها و فارغ التحصیل های پیام نور باید خودمون فعالیت کنیم..

Junior Member spa105 آواتار ها

دوست عزیز که از محتوای نوشته های (به قول خودتون) بعضیا خندتون میگیره ، دقت کنید که شاید خنده ی شما از سر بی اطلاعیتون باشه. و یاداوری میکنم کسی اینجا از سر بیکاری اطلاعاتش رو نشر نمیده تا بعضیها بشکل توهین آمیزی خنده ی خودشون رو بجای اعلام اشکال بیان کنند. به هر حال دوستانی که پیام میزارن واسه کمک به من و شما و ... برای تسهیل در کارهامون زحمت میکشن و پیام میزارن و بنده به نوبه خودم از همشون چه اطلاعاتشون ناقص باشه چه کامل تشکر میکنم و صمیمانه سپاسگذارم . اما در مورد نوشته های خودم که خدا رو شکر باعث خندتون نشده یا به روتون نیاوردید باید عرض کنم شما احتمالا نوشته های منو دقیق نخوندید - عرض کردم با اطلاعات گرداوری شده تو همین سایت ، کسی بوده که فوق لیسانس پیام نور بوده و هاروارد پذیرش شده - این حرف من یعنی چی؟ربطی به بحث این سایت نداره؟ربطی به اعتبار پیام نور برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا نداره؟
    ضمنا بنده در پاسخ به نوشته ی یکی از دوستان این مطالب رو بیان کردم
    در نهایت از نظر من صحیح نیست شما به همه ی دانشگاه ها نامه بدین تا مطمئن بشین آیا پیام نور رو میپذیرن یا خیر چون با توجه به مطالبی که نوشتم دانشگاه پیام نور مثل دانشگاه هاروارد سیستم آموزش از راه دور داره اما سیستم آموزش محور حضوری هم داره و حالا اگه با بی توجهی مسئولین دانشگاه (اینطور که شنیدم) این دانشگاه فقط یک دانشگاه آموزش از راه دور معرفی شده ، بهتره شما که دانشجوی این دانشگاه هستید ، دانشگاهتون رو بیشتر از این به اشتباه معرفی نکنید و به ضرر بقیه کار نکنید. امیدوارم خندتون نگیره چون اونها با هر روش استعلامی ، وقتی تو مدارک دانشگاه چیزی بنام آموزش راه دور نیست پس نمیتونن براحتی بگن این دانشگاه صرفا یک دانشگاه راه دور هست (که نیست) مگر اینکه دوستان زحمتکشی چون شما زحمت این کار و معرفی اشتباه دانشگاه رو ناخواسته و با ارجاع به سایت بی تعهد دانشگاه انجام بدن.
    لطفا باز خط اول نوشته های منو بخونین تا نگین بحث ما سر چیه - عرض کردم از پیام نور خیلی جاها پذیرش گرفتند
    برای راهنمایی بهترتون میتونین به بالای سایت برین ، اونجا که نوشته "نتایج پذیرش" تعداد صفحات زیادی اونجا قرار داره که اگه همه رو به دقت بگردید متوجه میشین چه تعدادی تو همین سایت با مدرک پیام نور و چه جاهایی پذیرش گرفتند. میتونین برای صرفه جویی در وقتتون با امکان جستجو در متن مرورگرتون کلمه ی "پیام" رو جستجو کنید - من تو ده صفحه ی اولش دو سه تا پیام نوری دیدم.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان،
    این پست رو فقط برای این میگذارم که احساس کردم کمی از دوستان نگران مدرکشون از دانشگاه پیام نور هستند.
    من خودم لیسانس رو از دانشگاه آزاد و ارشد از دانشگاه پیام نور گرفتم. برای دکتری اقدام کردم دانشگاه ایلینویز و ادمیشن هم گرفتم بعد از ۱۲ روز از اپلای کردنم. البته تصمیم گرفتم که رو گزینه های داخل کانادا بیشتر فکر کنم و نرفتم اونجا رو (به دلیل بحثهای اقامتی بعد از تحصیل که امریکا خیلی پیچیده هست به نظر من).
    برای خود من هم کمی عجیب بود ولی مدرک دانشگاه پیام نور خارج از ایران از نظر اعتبار از خیلی از دانشگاه های ایران (یک نمونش همون دانشگاه آزاد که خودم لیسانس اونجا بودم) بالاتره. اگه به لینک زیر سر بزنید خودتون متوجه میشید:
    http://www.webometrics.info/en/Asia/...public%20of%29
    اصلا نگران نباشید و تمام تلاشتون رو بکنید. با پرونده قوی (شامل نمرات بالا در امتحانات تافل،‌ جی ار یی و یا جیمت، مقاله، معدل بالا) حتما میتونین پذیرش بگیرین.
    برای همه دوستان گلم تو مسیر پذیرش آرزوی موفقیت دارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhakimi نمایش پست ها
    دوستان،
    این پست رو فقط برای این میگذارم که احساس کردم کمی از دوستان نگران مدرکشون از دانشگاه پیام نور هستند.
    من خودم لیسانس رو از دانشگاه آزاد و ارشد از دانشگاه پیام نور گرفتم. برای دکتری اقدام کردم دانشگاه ایلینویز و ادمیشن هم گرفتم بعد از ۱۲ روز از اپلای کردنم. البته تصمیم گرفتم که رو گزینه های داخل کانادا بیشتر فکر کنم و نرفتم اونجا رو (به دلیل بحثهای اقامتی بعد از تحصیل که امریکا خیلی پیچیده هست به نظر من).
    برای خود من هم کمی عجیب بود ولی مدرک دانشگاه پیام نور خارج از ایران از نظر اعتبار از خیلی از دانشگاه های ایران (یک نمونش همون دانشگاه آزاد که خودم لیسانس اونجا بودم) بالاتره. اگه به لینک زیر سر بزنید خودتون متوجه میشید:
    http://www.webometrics.info/en/Asia/...public%20of%29
    اصلا نگران نباشید و تمام تلاشتون رو بکنید. با پرونده قوی (شامل نمرات بالا در امتحانات تافل،‌ جی ار یی و یا جیمت، مقاله، معدل بالا) حتما میتونین پذیرش بگیرین.
    برای همه دوستان گلم تو مسیر پذیرش آرزوی موفقیت دارم.
    بدون شک دانشگاه پیام نور، دانشگاه معتبری هست؛ اما آدرسی که شما گذاشتید، مربوط به رنکینگی هست که براساس اطلاعات موجود در اینترنت دربارۀ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، رتبه بندی میکنه. از این جهت، رنکینگ چندان معتبری نیست و بهتره کمتر به این رنکینگ استناد کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spa105 نمایش پست ها
    دوست عزیز که از محتوای نوشته های (به قول خودتون) بعضیا خندتون میگیره ، دقت کنید که شاید خنده ی شما از سر بی اطلاعیتون باشه. و یاداوری میکنم کسی اینجا از سر بیکاری اطلاعاتش رو نشر نمیده تا بعضیها بشکل توهین آمیزی خنده ی خودشون رو بجای اعلام اشکال بیان کنند. به هر حال دوستانی که پیام میزارن واسه کمک به من و شما و ... برای تسهیل در کارهامون زحمت میکشن و پیام میزارن و بنده به نوبه خودم از همشون چه اطلاعاتشون ناقص باشه چه کامل تشکر میکنم و صمیمانه سپاسگذارم . اما در مورد نوشته های خودم که خدا رو شکر باعث خندتون نشده یا به روتون نیاوردید باید عرض کنم شما احتمالا نوشته های منو دقیق نخوندید - عرض کردم با اطلاعات گرداوری شده تو همین سایت ، کسی بوده که فوق لیسانس پیام نور بوده و هاروارد پذیرش شده - این حرف من یعنی چی؟ربطی به بحث این سایت نداره؟ربطی به اعتبار پیام نور برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا نداره؟
    ضمنا بنده در پاسخ به نوشته ی یکی از دوستان این مطالب رو بیان کردم
    در نهایت از نظر من صحیح نیست شما به همه ی دانشگاه ها نامه بدین تا مطمئن بشین آیا پیام نور رو میپذیرن یا خیر چون با توجه به مطالبی که نوشتم دانشگاه پیام نور مثل دانشگاه هاروارد سیستم آموزش از راه دور داره اما سیستم آموزش محور حضوری هم داره و حالا اگه با بی توجهی مسئولین دانشگاه (اینطور که شنیدم) این دانشگاه فقط یک دانشگاه آموزش از راه دور معرفی شده ، بهتره شما که دانشجوی این دانشگاه هستید ، دانشگاهتون رو بیشتر از این به اشتباه معرفی نکنید و به ضرر بقیه کار نکنید. امیدوارم خندتون نگیره چون اونها با هر روش استعلامی ، وقتی تو مدارک دانشگاه چیزی بنام آموزش راه دور نیست پس نمیتونن براحتی بگن این دانشگاه صرفا یک دانشگاه راه دور هست (که نیست) مگر اینکه دوستان زحمتکشی چون شما زحمت این کار و معرفی اشتباه دانشگاه رو ناخواسته و با ارجاع به سایت بی تعهد دانشگاه انجام بدن.
    لطفا باز خط اول نوشته های منو بخونین تا نگین بحث ما سر چیه - عرض کردم از پیام نور خیلی جاها پذیرش گرفتند
    برای راهنمایی بهترتون میتونین به بالای سایت برین ، اونجا که نوشته "نتایج پذیرش" تعداد صفحات زیادی اونجا قرار داره که اگه همه رو به دقت بگردید متوجه میشین چه تعدادی تو همین سایت با مدرک پیام نور و چه جاهایی پذیرش گرفتند. میتونین برای صرفه جویی در وقتتون با امکان جستجو در متن مرورگرتون کلمه ی "پیام" رو جستجو کنید - من تو ده صفحه ی اولش دو سه تا پیام نوری دیدم.
    موفق باشید
    ببین دوست عزیز من حرف ام این هستش که پا در هوا و .. عمل نکنیم.. ما عین کسی که تو شریف یا هر دانشگاه دیگه درس خونده درس خوندیم و واحد پاس کردیم همون واحدا و از رو همون کتابا.. پس هیچ دلیلی نداره که با ارائه سایت دانشگاه مون مشکلی داشته باشیم.. خوب اگه سایت دانشگاه به اشتباه دانشگاه رو از راه دور معرفی کرده چرا با مسئولین دانشگاه پیام نور مکاتبه نکنیم؟ چرا موقعیت و مسئله رو برا اونا توضیح نمیدیم تا مشکل اصلی رو برطرف کنن و ما راحت بتونیم آدرس دانشگاه مون رو برا هر نهادی تو دنیا ارائه بدیم.. چرا روشی که ما تو دانشگاه مون درس خوندیم به درستی تو سایت دانشگاه منعکس نشده؟ اوکی اگه شما فکر میکنید که در سایت اشتباهی شده من جهت پیشنهادم رو عوض میکنم و از دوستان همینجا میخوام که باهام همکاری کنیم و شروع کنیم با دانشگاه پیام نور مکاتبه داشته باشیم حتی اگه لازم شد من حضوری از همین شهرستان پا میشم میرم پیام نور تهران تا ببینم واقعا چرا سایت دانشگاه با دانشگاه تطابق نداره... ببنید من کلا منظورم این هستش که اینکه دانشگاه آمریکایی تا ندونه ثبت نام میکنه.. اصلا عمل و ذهنیت منطقی نیست.. چرا ما باید دزدکی عمل کنیم مگه ما کمتر از اونیکه تو آزاد یا دولتی خونده زحمت کشیدیم.. به جای اینکه اینجوری عمل کنیم پیشنهادم اینکه مشکل رو از مبنا حل کنیم با پیام نور تماس بگیریم نمیدونم وزارت علوم یا هر نهادی که فکر میکنید میتونه موثر باشه و نتیجه مکاتبه و .. رو بیایم و همینجا برا دیگران ارائه بدیم.. شاید با تشکلیل یه کمپین مانندی که هدفش اصلاح اشتباه سایت پیام نور باشه مسئله حل بشه که مطمئنم اگه اینکارورو بکنیم به یه جایی میرسیم حداقل میفهمیم حق با ماست یا اونا.. و چاره کارمون چی هست.
    مرسی از همه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام دوستان خسته نباشید لطفا راهنماییم کنید چون خیلی واسم مهمه یعنی تو تصمیم گیری واسم اولیت داره.
    بنا به یه سری مشکلات مجبور شدم که ارشد رو به صورت مجازی و بدون تز در دانشگاه پیام نور بخونم اما ازونطرف رزومم تو رشتم تقریبا خوبه دوتا ای اس ای و یه کنفرانس بین المللی و چندتا داخلی و معدل 17/50 و چندتا گواهی از یه موسسه انگلیسی و چنتا گواهی از داخل. الان موندم که برای دکتری اقدام کنم با توجه به مجازی بودن و بدون تز و اینا ،یا اینکه دوباره ارشد بخونم چه تو ایران چه خارج؟ اینکه بالاخره مدرک پیام نور معتبر هست یا نه؟
    ممنون میشم از همه دوستانی که اطلاع کامل دارن راهنماییم کنن ( حیاتییه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    بالاخره مدرک پیام نور معتبر هست یا نه؟ ممنون میشم از همه دوستانی که اطلاع کامل دارن راهنماییم کنن ( حیاتییه)
    من هم دقیقن همین سوال رو دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران محیط زیست امیرکبیر

سلام... مجازي بودن مهم نيست اتفاقا يك روش جديد در دنياي آموزشي محسوب ميشه.... مهم نداشتن تز هست كه عملا تو پذيرش به مشكل بر ميخوريد..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)