صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: تجربه سفر به آمریکا 2011

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربه سفر به آمریکا 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که به تازگی تجربه سفر داشتن لطفا جواب بدن. از زمان نشستن هواپیما تو فرودگاه شیکاگو تا زمان خروج از فرودگاه چقدر طول میکشه؟ من پروازم ساعت 3.5 بعد از ظهر میشینه و من می خوام سرویس از فرود گاه برای دانشگاه رزرو کنم. ساعت 5.5 و 8.5 بعدازظهر سرویس داره. به نظرتون اگر 5.5 بگیرم میرسم یا نه؟ اگه بخوام 8.5 رو بگیرم نصفه شب میرسم و چون روز تعطیل هم هست می ترسم دردسر بشه. بعضی از دوستان که تو پستهای قبلی گفته بودن 1 ساعت میکشه آیا این درسته؟
    الان بلیط اتوبوسی رو که باهاش اومدم رو چک کردم. روش نوشته 5.40! یعنی از 3 تا اون موقع ما رو الاف کردند ! حالا خود دانی. در ضمن فک نکنید که مثل ایران BRT سوار می شید و 150 تومن می دید تمومه ها !!! 20 دلار دادم تا من رو از آزادی برد شهرک غرب تازه اون اتوبوس بود نه تاکسی. در ضمن با توجه به نوع هواپیمایی قسمتی که هواپیما توش می شینه هم فرق داره!!! فرودگاه شیکاگو بزرگه یعنی توش ترن داره برای رفتن این ور اون ور !! حئاستئن باشه که 2 تا چمدون بسیار سنگین دارید که حملش هم براتون که خانوم هستید بسیار سخت خواهد بود !(برای من که خیلی خیلی سخت بود !!) این آمریکایی ها هم شئورشون اندازه همون سیب زمینی هستش که من برای ناهار امروزم توی مک دونالد خوردم ! فک نکن کمکت می کنند ها !!!!!

از سیاه پوستام آدرس می پرسی 1 ربع باهات درد دل می کنند جای اینکه آدرس رو بدند !! راستی وقتی از خیابون رد می شید حواستون باشه ! اینها تا شما رو ببینند از 100 کیلومتری محکم می زنند رو ترمز تا شما بتونی رد شی !!!!! پس تعجب نکنید اگخ دیدید خیلی خیلی دور وایسادند بدونید که وایسادند که رد شید !

Banned

آهان بازم یادم اومد : موقع گرفتنه کارت پرواز بگید که پاتون رو جراحی کردید و نمی تونید وسط بشینید! اگه وسط بشینید تقریبا می میرید تا بیای اینجا! بهش بگید بندازدتون دمه راه رو.
    اگه بچه هم دارید اسباب بازی بیارید. منم داشتم با اسباب بازی های پشتیم بازی می کردم تا پرواز تموم بشه !!!!!

1 موضوع دیگه که داره من رو اذیت می کنه : دست شویی ها اینجا شیلنگ نداره !!!!! آره دیگه یعنی فقط دستمال کاغذی هستش. وسایل لوله کشی با خودتون بیارید ! :دی. اگه می دونستم می یاوردم !!!!!!!

بازم راستی : صندلیتون رو تا ته ندید عقب. بیچاره پشتی من مرد تا ریسد اینجا !

بازم راستی تر : هر چی دوست داریئ نرم افزار قفل شیکسته بیارید ! اصلا کاریتون ندارند ! اینجا هرکی Office دازه یعنی پدرش احتمالا ثروت مند بوده !!!!! کتاب خونه دانشگامون فقط اینترنت اکسپلورر داره !!!!! فک کن ! اینها خیلی خیلی از نظر این مسائل تعطیل هستند !!!!
    ویرایش توسط hosseinab : August 7th, 2011 در ساعت 06:23 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که به تازگی تجربه سفر داشتن لطفا جواب بدن. از زمان نشستن هواپیما تو فرودگاه شیکاگو تا زمان خروج از فرودگاه چقدر طول میکشه؟ من پروازم ساعت 3.5 بعد از ظهر میشینه و من می خوام سرویس از فرود گاه برای دانشگاه رزرو کنم. ساعت 5.5 و 8.5 بعدازظهر سرویس داره. به نظرتون اگر 5.5 بگیرم میرسم یا نه؟ اگه بخوام 8.5 رو بگیرم نصفه شب میرسم و چون روز تعطیل هم هست می ترسم دردسر بشه. بعضی از دوستان که تو پستهای قبلی گفته بودن 1 ساعت میکشه آیا این درسته؟
    به نظر من خیلی به شانس بستگی داره که چند تا هواپیما قبل از شما نشسته باشه. بیشترین زمان شما در صف (شاید صد نفر جلوی شما باشند) چک پاسپورت تلف میشه. وگرنه باقی مراحل مثل آب خوردنه، و خیلی سریع. به نظر من 5.5 خوبه

کسی اخیراً با امارات از تهران نرفته آمریکا؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

سولاتون خیلی کلیه! بله من رفتم. البته از تهران که پرواز مستقیم نداره میره دبی از اونجا میره!

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    کسی اخیراً با امارات از تهران نرفته آمریکا؟
    Last name: Ever

First name: Greatest

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    سولاتون خیلی کلیه! بله من رفتم. البته از تهران که پرواز مستقیم نداره میره دبی از اونجا میره!
    منظورم همینه. به بار گیر میدن؟ دقیق 23 کیلو میشه برد دو سه کیلو بیشتر شه میگن بردار؟ ساکی که می بریم تو هواپیما رو چطور؟ کیف لپ تاپو وزن کردن؟
    ویرایش توسط alireza.p : August 9th, 2011 در ساعت 06:05 PM دلیل: درخواست انجام شد. ادامه پست دیگه لازم نبود بمونه. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    منظورم همینه. به بار گیر میدن؟ دقیق 23 کیلو میشه برد دو سه کیلو بیشتر شه میگن بردار؟ ساکی که می بریم تو هواپیما رو چطور؟ کیف لپ تاپو وزن کردن؟
    بله دوست عزیز به وزن بار ها به شدت گیر میدن با پول هم حل نمیشه جلو من خانمه مجبور شد 2 کیلو در بیاره!! به خاطر حمایت از حقوق کارگران هست این قانون! کیف لپ تاپ رو هم یه وزن میکنه. ساک دستی هم یه اندازه داره علاوه بر وزن که باید توی یه قفسه ای که میذارن جا بشه.. این یکی توی دبی انجام میشه..

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز

چند پست اخیر رو به خاطر اینکه روند این تاپیک رو تغییر میدادند به یک تاپیک دیگه در
    این آدرس منتقل کردم. میتونید اونجا پیگیر شید. موضوع ایجاد شده در انجمن آمریکا و در زیر مجموعه زندگی در آمریکا قرار داده شده.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    بله دوست عزیز به وزن بار ها به شدت گیر میدن با پول هم حل نمیشه جلو من خانمه مجبور شد 2 کیلو در بیاره!! به خاطر حمایت از حقوق کارگران هست این قانون! کیف لپ تاپ رو هم یه وزن میکنه. ساک دستی هم یه اندازه داره علاوه بر وزن که باید توی یه قفسه ای که میذارن جا بشه.. این یکی توی دبی انجام میشه..
    پس یه ذره بیشترم نمی ذارن. کیف لپتاپ وزنش چقدر باید باشه؟ یه خورده وسایل دیگه توش باشه گیر میدن؟

یعنی ساک دستی 7 کیلویی رو تو تهران وزن نمی کنن؟ تو دبی می خوای بری سوار شی دوباره وزن می کنن؟ من مسیرم از دبی میره لندن و از اونجا با امریکن میرم آمریکا. واسه همین 1 چمدون بیشتر نمی تونم ببرم... نمی دونم تو لندنم وزن می کنن یا نه. شاید یه چیزی خریدیم تو قرودگاه خوب!

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لپ تاپ من کیفش 5 کیلو بود مشکلی نداشت.. بله ساک دستی رو هم ایران فقط وزن کرد که تقریبا اصلا براش مهم نبود حتی لپ تاپ هم براش مهم نبود ولی دبی خیلی گیر بود ایرانم رو چمدونا گیر بودن!!
    ولی ساک دستی رو مال من رو گذاشت توی قفسه ای که اندازش رو ببینه که خودش هم وزن میکرد! 6 کیلو هم بود.. احتمال 90 در 100 امریکن هم وزن میکنه دوست عزیز ریسک نکنین بهتره..

You can carry on one bag plus one personal item per passenger as long as the carry-on bag fits comfortably in the sizer without being forced and does not exceed overall dimensions of 45 inches (length + width + height). The maximum dimensions cannot exceed any of the following measurements: 22" long x 14" wide x 9" tall or 114cm (56 x 35 x 23 cm). All carry-on items should be stowed in an overhead bin

.Personal item - includes: purse, briefcase, laptop bag OR a similar item such as a tote that does not exceed 36 inches( length+width+height) and must fit under the seat in front of you.

اینم از سایت امارات:

First Class and Business Class customers are permitted two pieces of carry-on baggage: one briefcase plus either one handbag or one garment bag. The briefcase may not exceed 18 x 14 x 8 inches (45 x 35 x 20 cm); the handbag may not exceed 22 x 15 x 8 inches (55 x 38 x 20 cm); the garment bag can be no more than 8 inches (20 cm) thick when folded. The total combined weight of both pieces may not be more than 26 lb (12 kg).

Economy Class customers are permitted one piece of carry-on baggage that may not exceed 22 x 15 x 8 inches (55 x 38 x 20 cm) and must weigh no more than 15 lb (7 kg).
    ویرایش توسط alireza.p : August 9th, 2011 در ساعت 09:20 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین