صفحه 57 از 58 نخستنخست ... 7474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 574

موضوع: باکو - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

Banned

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

دوستان گرامی

لطفا موارد مربوط به پیک آپ ویزا را در تاپیک Pick Up ویزا از باکو - آذربایجان مطرح و پیگیری نمایید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو - آذربایجان نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در سال 2013

قبل از مصاحبه حتما اطلاعات رو یه نگاهی می کنه، بین کیس ها هم نیم ساعت، 20 دقیقه فاصله بود. اگه از چیزی بدش بیاد

زمان مصاحبه هم دنبال یک ضد و نقیض کوچولو می گرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asadipour_s نمایش پست ها
    سلام. من تازه اینجا عضو شدم. خیلی هم گیجم و نتونستم یه پست جدید بزارم. من دیروز 28جون مصاحبه داشتم و آفیسر گفت بدون کلیرنس 3روز بمون و ویزاتو بگیر اما من باید به خاطر یه امتحان برمیگشتم خلاصه پاسپورتمو گرفتم و اومدم ایران. حالا میخوام بدونم شما یا هرکسی میره واسه پیک آپ؟؟اگه اره لطف کنه پاسپورت منم ببره.
    کلا اگه راهی به ذهنتون رسید واسه پیک اپ منو هم در جریان بزارین.
    منتظر جواباتون هستم مرسی

شما لطفا تو لینک : https://docs.google.com/spreadsheet/...4dE4ta3c#gid=0
    اطلاعاتتونو وارد کنین.

پیش فرض پاسخ : باکو - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2013

توی اون برگه سفیدی که سفارت میده و بچ نامبر توشه یه لیست هست که گفته این مدارک رو ایمیل کنید و کنارشون مربع سفیده کوچولو هست ولی تیک نزده
    متوجه نشدم که کل اینها رو باید بفرستم یا اگه لازم بود تیک میزد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    توی اون برگه سفیدی که سفارت میده و بچ نامبر توشه یه لیست هست که گفته این مدارک رو ایمیل کنید و کنارشون مربع سفیده کوچولو هست ولی تیک نزده
    متوجه نشدم که کل اینها رو باید بفرستم یا اگه لازم بود تیک میزد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    اگر لازم بود حتما تیک میزد.برای من روش خط زد وقتی این سوال رو از افیسر سیاه پوست کردم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

سلام

من امروز مصاحبه داشتم باکو
    شرایطم:
    مدرک: لیسانس، برای full phd پذیرش داشتم، بدون فاند از دانشگاه کنتاکی رشته مهندسی پزشکی (استادم یک نامه داده بود هم ریسرچ پلن هم توش توضیح داده بود که فاندش تا نوامبر جور میشه)، دختر مجرد
    اول اینکه من تنها رفتم و تو سفارت با کسی صحبت نکردم، اما قبل از من یک زوج مسن ایرانی بودن که می خواستن 11 روز برن کسی رو ببینن آمریکا که رفتن برای کلیرنس، یه آقای جوونی هم بود فکر کنم دانشجویی بود که ریجکت شد.
    مدارکی که برده بودم:
    I-20 ترم بهار 2014 و پاییز 2013 که دیفرش کرده بودم
    نامه آفر دانشگاه برای هر دو ترم
    شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
    DS-160
    BS
    ریز نمرات غیر رسمی (من هنوز مدرک فارغ التحصیلیمو نگرفتم و تا زمانی که اونو نگیرم دانشگاه بهم ریز نمرات رسمیمو نمیده)
    Sevis confirmation
    پرینت وقت سفارت
    نامه ریسرچ پلن
    رزومه و sop
    و یه کپی از همه اینا
    وقت من 10:15 بود، راستی من هتل آوند داشتم که به همه توصیه اش می کنم، آروم، تمیز و راحت، در یک کلمه به اندازه پولی که میدید (به منات آذربایجان البته نه تومن ما که کلا مفتم نمی ارزه) خیلی جای خوبیه، به علاوه من تایم گرفتم و کلا 3 دقیقه با سفارت فاصله داره، همین از کوچه هتل که میاین بیرون 20 قدم به سمت راست برین سفارت جلوتونه! در ضمن وقتی می رسید تو فرودگاه ممکنه ماشین هتل هنوز نرسیده باشه اصلا به تاکسی هایی که میان و گیر میدن بهتون که الا و بلا نمیاد بیا با ما بریم و 30 منات ازتون می گیرن توجه نکنین، صبر کنین میرسه ماشین اگر هم نرسید دم در خروجی فرودگاه که ماشینا وایسادن information فرودگاه هست با تلفن اونجا زنگ بزنید به هتل که همینجا یه نکته رو بگم اگر آذری بلد نیستین یا همراه آذری ندارین باکو جای خوبی نیست براتون چون اصلا انگلیسی بلد نیستن و خوبی اینکه مولتی میده و این حرفا نمی ارزه به این که از همین ترکی بلد نبودن شما سواستفاده کنن، این خیلی مهمه چون اگر بلد نباشید عملا سرتون کلاه میره و از خیلی از امکانات هم محروم میشین
    خوب روز مصاحبه (یعنی امروز) من ساعت یه ربع به 10 رفتم جلوی سفارت یه خانم و یه آقا جلوی من بودن یه افسرم بیرون بود، همراه آذری من با اون افسر صحبت کرد لیستشو آورد و اسم منو تیک زد تو لیست و بعد یه مقدار منتظر موندم و اون آقا و اون خانم رفتن تو یه 5 دقیقه بعد منو صدا کرد که برم تو، بعد وارد یه اتاق شدم که یه کانتر مانند داشت و یه گیت یه آقای مسنی کارت ملی و پاسپورت رو می گرفت و یه آقای خوش تیپی هم بود که انگلیسی حرف میزد و به من گفت که ساعت داری در بیار، کیف نداری؟ که من فقط یه پوشه داشتم از این شفافا که توشو یه نگاه کرد و بعدم من از گیت رد شدمو ساعتمو و پاسپورت رو بهم داد و مدارکمم برداشتم و یک کارت با یه علامت قرمز هم زد به لباسم که این visitor و در ازاش کارت ملیمو نگه داشت کلا خیلی هم مودب و خوش برخورد بودن، بعد از اینکه مدارکمو گرفتم از اون اتاق رفتم بیرون یه فضای بازه پر دار و درخت بود و یه کم جلوتر هم یه افسر دیگه واسیاده راهو نشون میده بعد که از پله ها رفتین بالا (طبق راهنمایی های اون) یه دره که باید زنگ بزنید تا براتون بازش کنن، بعد که رفتین تو، یه اتاقه با چند تا صندلی که بشینین تا اسمتونو صدا کنن برای من همین که رسیدم تو صدام کردن، میرین توی اتاق بقلی که راه داره به اتاق انتظار در و اینا نیست اصلا به اولین باجه مدارکتونو تحویل میدین بعد میرین میشینین تا دوباره صداتون کنن، اونجا هم خیلی کوچکه در این حین کاملا حرفای افسر مصاحبه کننده رو می شنوین چون از بلند گو صحبت میکنه، Applicant ها هم باید فریاد بزنن تا صداشون به اونور برسه چون میکروفونه خوب کار نمی کنه البته شاید زمان من اینطوری بوده، بعد که دوباره صداتون کرد میرید برای اثر انگشت و بعد دوباره منتظر می شین تا صداتون کنه، بعدشم که مصاحبه است، سوالای من:
    چه چیزی رو تو این رشته دوست داری؟
    این دانشگاه رو چطور پیدا کردی؟
    کی خرجتو میده اونجا؟ (مال من حساب مادرم بود)
    مادرت چی کارست؟
    مسترتو از کجا گرفتی؟ که من گفتم من فول phd دارم میرم بعد شروع کرد دیدن ریز نمراتم
    بعد گفت آیا این آپشن رو دارن که مستر بدن بهت بعد دکترا؟ که منم گفتم آره دارن گفت تو می خوای چی کار کنی بالاخره؟ ممکنه مستر بگیری ول کنی؟ منم گفتم نه من حتما دکترامو میگیرم
    بعد گفت این سفرایی که رفتی چرا رفتی؟ خانوادگی رفتی یا تنها؟
    پدرت چی کارست؟ پدر من پزشکه که تخصصشم پرسید، بعدم پرسید که تو سپاه کار کرده یا نه؟
    خانواده، دوست یا آشنا آمریکا داری؟ برادر یا خواهر؟ من نداشتم گفتم من خواهرم ندارم، فقط به برادر دارم
    برادرت چی کار میکنه؟
    بعد گفت که این ریز نمرات غیر رسمین، منم گفتم آره من هنوز فارغ التحصیل نشدم که بهم ریز نمره اصلیو بدن، گفت کی میشی؟ منم گفتم دو هفته دیگه، گفت که خوب هر چه سریعتر بفرست مدارکتو برامون چون باید پروسس ویزاتو شروع کنیم، من پرسیدم به کجا و چه جوری و گفتم امیدوار بودم نخواید، گفت که نه می خوایم و من می دونم که اینجوریه که ریجکتت نکردم و بفرست به آدرس میل سفارت منم گفتم اوکی
    بعدم بهم برگه سفید و داد و I-20 و آفر و نگه داشت و بقیه رو همه رو داد بهم گفت به سلامت
    منم اومدم، یادمم رفت بپرسم مولتیه یا نه
    آفیسر هم همون آقای سیاه پوستی بود که همه می گن خیلی به نظر من جدی اما مهربون اومد، اصلا استرس نداشته باشید حتی یه ذره همه چیز به همین بستگی داره
    موفق باشید همگی برای ما هم دعا کنین که زود بیاد جوابمون

راستی فاطمه جون شما چقدر مصاحبه ات طول کشید؟
    don't forget to smile

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    راستی فاطمه جون شما چقدر مصاحبه ات طول کشید؟
    نمی دونم دقیق اما فکر کنم 15 دقیقه بیشتر نشد، قبلش فقط موقع اثر انگشت گرفتن سیستمشون انگار هنگ کرده بود یه مدت طول کشید تا درستش کنن.
    من یه چیزی رو یادم رفت بگم
    مدارکی که آفیسر نگه داشت:
    1. ریز نمرات (همون غیر رسمی ها) 2. اصل GRE و تافل 3. اصل I-20 هر دو ترم پاییز و بهار 4. SOP و رزومه 5. Sevis و DS-160 و 6. نامه آفر دانشگاه رو برای ترم بهار

حالا این مدارکو همه رو برمیگردونن وقتی نتیجه معلوم میشه؟

سلام یه سوال دارم. شما ترجمه انگلیسی شناسنامه و کارت ملی رو هم بردید؟ لازمه؟
    don't forget to smile

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم. شما ترجمه انگلیسی شناسنامه و کارت ملی رو هم بردید؟ لازمه؟
    نه، نبرده بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)