صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من یه سری ترجمه Course Description رشته نرم افزار کامپیوتر رو قبلا توی لینک زیر گذاشتم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=110
    درود، راستش اگر هر کدام از دوستان عزیز در این قسمت Course Description هایی که آماده کرده اند را upload کنند بهتره تا کار منسجم تر بشه. برای شروع هم خود من حداکثر تا پس فردا این فایل و البته بیشتر مربوط رشته ریاضی را قرار میدهم. امیدوارم بزودی Course Description هر رشته را آماده کنیم تا حداقل بچه ها بتونند از قسمتی از اون در رشته خودشون استفاده کنند. اگر هم قبلا این فایل را هرکجای فروم قرار داده اید از مدیر مربوطه درخواست کنید تا به اینجا منتقل کنند. ضمنا در صورت امکان در توضیحات خودتون سال تحصیلی و دانشگاهتان را ذکر کنید تا جستجو و استفاده مطلوبتر شود.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، راستش اگر هر کدام از دوستان عزیز در این قسمت Course Description هایی که آماده کرده اند را upload کنند بهتره تا کار منسجم تر بشه. برای شروع هم خود من حداکثر تا پس فردا این فایل و البته بیشتر مربوط رشته ریاضی را قرار میدهم. امیدوارم بزودی Course Description هر رشته را آماده کنیم تا حداقل بچه ها بتونند از قسمتی از اون در رشته خودشون استفاده کنند. اگر هم قبلا این فایل را هرکجای فروم قرار داده اید از مدیر مربوطه درخواست کنید تا به اینجا منتقل کنند. ضمنا در صورت امکان در توضیحات خودتون سال تحصیلی و دانشگاهتان را ذکر کنید تا جستجو و استفاده مطلوبتر شود.
    بسیار خوب h.behrouz عزیز،
    من این فایل رو اینجا هم آپلود کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 2nd, 2014 در ساعت 09:41 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

آقا این که Course Description نیستش, فقط عنوان دروس هستش که خب تو ریز نمرات هم همین وجود داره!فکر نکنم اینی که شما گذاشتی Course Description به حساب بیاد.گفتم که یه وقت کسی اشتباه نکنه و اگرم من اشتباه می کنم بهم بگین.اگه Course Description اینه که کاره خیلی راحتیه .

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    آقا این که Course Description نیستش, فقط عنوان دروس هستش که خب تو ریز نمرات هم همین وجود داره!فکر نکنم اینی که شما گذاشتی Course Description به حساب بیاد.گفتم که یه وقت کسی اشتباه نکنه و اگرم من اشتباه می کنم بهم بگین.اگه Course Description اینه که کاره خیلی راحتیه .
    من واقعا عذرخواهی میکنم سرورم که مراد شما حاصل نشده. در اسرع وقت.................

دوست عزیز،
    شما بنویسید که دنبال چه چیزی هستید. شاید منظور شما Syllabus باشه !!!!!!!!!!!!!

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

من واقعا عذرخواهی میکنم سرورم که مراد شما حاصل نشده. در اسرع وقت.................

دوست عزیز،
    شما بنویسید که دنبال چه چیزی هستید. شاید منظور شما Syllabus باشه !!!!!!!!!!!!!
    عزیزم قصد جسارت نداشتما, آره منظور همون سیلابس هستش, شما خیلی هم زحمت کشیدی.اینی که گفتم راحته این بود که هممون اینو داریم.اگه دسترسی به سیلابس ها داری بگذارش مهندس جون.

ApplyAbroad Hero

من سرفصل دروس رشته ی کامپیوتر رو دارم که البته به زبان فارسی و با کیفیت خیلی پایین هست (اسکن شده) ، اگه خواستید بگید تا بفرستم براتون
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

درود بر تمامی دوستان عزیز فروم، شرمنده 2روزی بدقولی کردم و الان دارم فایلی که برای خودم آماده کرده ام و برای رشته ریاضی هست را اینجا آپ میکنم. فقط خواهشاً دقت کنید که من نمره هایی که گرفتم و کد درسها را حذف کرده ام. و درسها و مراجع و سرفصل های هر جایی متفاوت هستند. پیروز و شاد باشید.
    راستی اگر دیدید 1ذره هم مفید بود و دلتون خواست دعا کنید تا این اپلای ما هم به خوبی و خوشی تمام بشه.
    ویرایش توسط h.behrouz : December 19th, 2009 در ساعت 05:32 PM
    I am back to AA.

Junior Member

سلام، من امروز اولین بار وارد این سایت شدم، می خام بدونم برای course description عنوانی نمی نویسیم و فقط سربرگ دانشگاه و مهر کافیه؟
    یه سواله دیگه من برای politecnico di Torino فرم online پر کردم و برای master قبول نشدم، حالا می خام بدونم کسی راجع به این که بخام برای لیسانس اقدام کنم (من مدرک لیسانس دارم) اطلاعی داره؟ مثل این که recognation of course انجام می دن و ارزیابی می کنن که مثلا برای سال آخر لیسانس قبول بشم یا.. اگه کسی اطلاع دقیق داره خواهش می کنم کمک کنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Angineh نمایش پست ها
    سلام، من امروز اولین بار وارد این سایت شدم، می خام بدونم برای course description عنوانی نمی نویسیم و فقط سربرگ دانشگاه و مهر کافیه؟
    یه سواله دیگه من برای politecnico di Torino فرم online پر کردم و برای master قبول نشدم، حالا می خام بدونم کسی راجع به این که بخام برای لیسانس اقدام کنم (من مدرک لیسانس دارم) اطلاعی داره؟ مثل این که recognation of course انجام می دن و ارزیابی می کنن که مثلا برای سال آخر لیسانس قبول بشم یا.. اگه کسی اطلاع دقیق داره خواهش می کنم کمک کنه
    آره دقیقا همین‌کار رو می‌کنن.. شما اگه مشکل سربازی ندارین می‌تونین واسه لیسانس پذیرش بگیرین. بعد که رفتین ایتالیا ریزنمره‌هاتون رو با ترجمه‌های تایید شده ببرین دانشگاه و با توجه به رشته‌تون یه سری از درس‌هاتون رو منطبق می‌کنن.. واسه بعضی رشته‌ها مثه معماری سخت‌گیری بیشتری می‌کنن.. ولی در مجموع به احتمال خیلی زیاد سال آخر لیسانس می‌شینین..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    آره دقیقا همین‌کار رو می‌کنن.. شما اگه مشکل سربازی ندارین می‌تونین واسه لیسانس پذیرش بگیرین. بعد که رفتین ایتالیا ریزنمره‌هاتون رو با ترجمه‌های تایید شده ببرین دانشگاه و با توجه به رشته‌تون یه سری از درس‌هاتون رو منطبق می‌کنن.. واسه بعضی رشته‌ها مثه معماری سخت‌گیری بیشتری می‌کنن.. ولی در مجموع به احتمال خیلی زیاد سال آخر لیسانس می‌شینین..
    راجع به course description هم عنوانش رو همین بنویسید (کورس دسکریپشن) و مال من سر برگ دانشگاه هم نداشت قبول کردن...
    خیلی گیر نیستن روش... نگران نباش ایشالا که درس میشه کارت
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)