صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 96

موضوع: Technische Universität Berlin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Berlin

تا جایی که من اطلاع داشتم معمولا یک ساله که اونم بیشترش به خاطر آمادگی واسه امتحان زبان!!! دوره دکتری مدرک زبان نمی خواد چون اسکایپ می کنن با دانشجو!!!!!
    والا ربطی به آلمان و ایران نداره ...!اگه شما تا الان ایمیل زده باشید به استاتید متوجه میشدید منظور من و....!!!!
    رنج پولی ام معمولا بین 1000 تا 3000 تاست تو مقطع دکتری کلا!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mshin نمایش پست ها
    معمولا دوستانی که تصمیم به اپلای میگیرند همین حدود زمان رو برای آمادگی نیازدارند.پس چیز جدیدی نپرسیدم. مخصوصا که سربازی هم یکی از مسایل باشه. که خودش بیشتر از این هم ممکنه بکنه قضیه رو.
    در مورد فاند هم مگر ایرانه که دو سال دیگه با الان فرقی کنه؟
    من رنج پولی که به دانشجوی دکترای دانشگاه فنی برلین در دانشکده اینفورماتیک میدهند رو سوال کردم. دوستان عزیزی که تشریف دارند در این مقطع در این دانشگاه لطفا راهنمایی بفرمایند

Junior Member

سلام دوستان
    تو سایت دانشگاه یکی از مدارک مورز نیاز برای اپلای رو نوشته پاسپورت. پاسپورت رو باید چی کار کنم؟
    باید بدم ترجمه کنن، ترجمه رو بفرستم یا کپی برابر اصل ازش بگیرم؟

Junior Member

دوستان من یه سوال کلی دارم در رشته های فنی مخصوصا هوافضا، دانشگاه برلین موقعیت بهتری داره یا اشتوتگارت؟ ممنون
    ویرایش توسط speranza : March 19th, 2017 در ساعت 01:11 AM

Junior Member Maryam98 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي نرم افزار دانشگاه علمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : TU Berlin

سلام.من از کسانی که در آلمان زندگی میکنن و تحصیل میکنن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن ...
    من یه خانم متولد۶۵ هستم لیسانس نرم افزار دارم و معدلم هم ۱۲.۴۰ هست علاقه زیادی به الکترونیک دارم و فکر میکنم اگر واسه مقطع لیسانس رشته الکترونیک دانشگاههای آلمان اقدام کنم تصمیم درستی واسم خواهد بود.الان حدود یک سالی هست شروع کردم به آلمانی خوندن البته به صورت خودخوان ،میخوام کم کم هم برم سراغ آموزشگاهها تا روند یادگیریم سریع تر بشه.المان رو واسه این انتخاب کردم چون دانشگاههاش شنیدم مجانیه و هزینه زندگی توش پایینه .اگر بتونم برم احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه برنمیگردم.اسپانسر مالی هم ندارم و به کاردانشجویی اونجا محتاج خواهم شد.من واقعا به رشته الکترونیک علاقه دارم و فکر میکنم اگر بتونم برم حرفی واسه گفتن تو اون رشته خواهم داشت و فکر میکنم دانشجوی خوبی خواهم شد مخصوصا تو بحث عملی. من یه سری مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتم در این زمینه :-دوره آموزشی میکرو کنترلهای avr _ دوره آموزشی متلب- دوره آموزی تعمیر موبایل- سابقه تدریس avr تو فنی و حرفه ای به مدت ۴ ماه به عنوان مربی جایگزین رو هم دارم و بصورت خودخوان الکترونیک میخونم .من دوست دارم شغل آیندم در حوزه ساخت و ساز و تولید محصولات الکترونیکی باشه و چون آلمان کشور صنعتیه اینم یه علت دیگه هست واسه انتخاب کشور آلمان.
    حالا به نظر شما تصمیمی که من گرفتم درسته و آیا من درست فکر میکنم ؟ و اینکه آیا با شرایطی که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟و آیا سفارت به من ویزا خواهد داد ؟ و اینکه میتونم با لیسانس نرم افزار ، لیسانسرشته الکترونیک بخونم؟
    تو رو خدا اگر اطلاعات درست و واقعی دارید منو راهنمایی کنید چون واقعا این یه تصمیم سرنوشت سازه واسم

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه میانگین چقد طول میکشه تا ویزا از شهر berlin بیاد؟

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مهندسی مکانیکرشته ارشد: تبديل انرژي
    دانشگاه ارشد: دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول
    معدل لیسانس: ١٢.٥
    رشته لیسانس: مكانيك. گرايش جامدات
    دانشگاه لیسانس: شهيد چمران اهواز
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: TU berlin

با سلام
    میخواستم بذونم شانس پذیرشم تو این دانشگاه چقدره البته مدرک زبان و تا یکسال دیگه اکی میکنم. الان ترم 2 ارشد هستم و معدلم 17.5 شده.
    کسی میتونه راهنماییم کنه موضوع پایان نامه م تو چه زمینه ای باشه بهتره؟
    چون شنیدم این روزا دانشگاه های المان بیشتر تو زمینه کامپوزیت و نانو فعال هستن اما با گرایش من زیاد مرتبط نیس
    ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان،
    دوستان من برای گرفتن پذیرش ارشد کامپیتر در دانشگاه TU Berlin مدارکم رو پست کردم ولی من رو ریجکت کردن.
    دلیلش رو هم زدن که در مبحث Theoretical Computer Science باید 12 CP میداشتم ولی من 6 CP دارم.
    با توجه به اینکه من الان آلمان هستم، کسی پیشنهادی برای من داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای اپلای ارشد باید حتما مدرک ترجمه شده به تایید سفارت برسه که پست کنیم یا بدون تایید سفارت هم قابل قبوله؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedhomaee نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دوستان من برای گرفتن پذیرش ارشد کامپیتر در دانشگاه TU Berlin مدارکم رو پست کردم ولی من رو ریجکت کردن.
    دلیلش رو هم زدن که در مبحث Theoretical Computer Science باید 12 CP میداشتم ولی من 6 CP دارم.
    با توجه به اینکه من الان آلمان هستم، کسی پیشنهادی برای من داره؟
    شما رشته ای که ایران خوندین چی بود؟و اینکه مدارکتون رو کی پست کردین؟اکثر دانشجو های خارجی ریجکت شدن

سلام
    من از دانشگاه فنی برلین تو ارشد رشته European and International Energy Law پذیرش گرفتم.
    خودم ارشد برق از دانشگاه آزاد و چند سال سابقه کار تو حوزه انرژی و ندریس در دانشگاه دارم. مدرک زبان و مقاله هم ندارم
    البته متاسفانه دانشگاه برای این دوره که یک ساله است 10 هزار یورو میخواد، ترمی 5 هزار یورو. الانم با قیمت یورو خیلی سخت میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)