صفحه 135 از 137 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1370

موضوع: فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام
    اگه هارد كامپيوتر رو از ايران پست كنيم ونكوورموقع تحويل گمرك شاملش ميشه؟وآيا فرستادن هاردمجاز هست يانه؟اگر مسافر ببره چطور؟
    همراه مسافر که فکر نمیکنم مشکلی باشه چون من هر بار هارد اکسترنال همراهم هست و کاری ندارن و پست را هم من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام یه بسته حدود 25 کیلوگرمی رو به تهران بفرستم.
    ساکن شربروک هستم (دویست کیلومتر، شرق مونترال).
    راهی رو میشناسید که کمترین هزینه رو برام داشته باشه؟
    یا کسی میره تو این چند روز به ایران که هزینش رو پرداخت کنم و بتونم باهاش فریت کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستای عزیز
    من ۱۷ مارچ از تورنتو پرواز دارم به تهران و ۳ اپریل هم برمیگردم تورنتو. اگر چیز کوچیکی در حد پاکت یا بسته کوچک میخواین بفرستین ایران یا از ایران بفرستین تورنتو من میتونم براتون ببرم و بیارم.
    طبیعتا برگشتنی دستم پرتره و چیزای کوچک تری میتونم بیارم تورنتو، در ضمن هزینه ای نداره و دوستانه اس این کار.

Junior Member

سلام خدمت اعضای محترم، من حدود 3 سال هست که در ادمونتون زندگی میکنم و تصمیم دارم تا ماه آینده به ایران - تهران بیام و بخشی از وسایلم که شامل فرش ، وسایل تزیینی و،یادگاریها و غیره هست رو فریت کنم . فکر میکنم حدود 100 کیلو باشه .
    1- کسی از دوستان هست که به تازگی فریت بار به کانادا مخصوصا" ادمونتون انجام داده باشه ؟ لطفا شرح کوچکی از کارهای مورد نیاز را بفرمایید.
    2- آیا میتونم قاب عکس چوبی در بار داشته باشم؟ چون بنا بر گفته ی بعضی از دوستان کلا ارسال چوب ممنوع است.
    3- هزینه ارسال برای هر کیلو چقدر است ؟
    4- بهترین شرکت برای ارسال بار چه شرکتی است ؟
    5- تفاوت ارسال بار به صورت هوایی و دریایی در چیست؟ و آیا اصلا امکان ارسال بار به صورت دریایی وجود دارد؟

از وقتی که برای جواب به سوالاتم میگذارید تشکر میکنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط snowbird نمایش پست ها
    سلام خدمت اعضای محترم، من حدود 3 سال هست که در ادمونتون زندگی میکنم و تصمیم دارم تا ماه آینده به ایران - تهران بیام و بخشی از وسایلم که شامل فرش ، وسایل تزیینی و،یادگاریها و غیره هست رو فریت کنم . فکر میکنم حدود 100 کیلو باشه .
    1- کسی از دوستان هست که به تازگی فریت بار به کانادا مخصوصا" ادمونتون انجام داده باشه ؟ لطفا شرح کوچکی از کارهای مورد نیاز را بفرمایید.
    2- آیا میتونم قاب عکس چوبی در بار داشته باشم؟ چون بنا بر گفته ی بعضی از دوستان کلا ارسال چوب ممنوع است.
    3- هزینه ارسال برای هر کیلو چقدر است ؟
    4- بهترین شرکت برای ارسال بار چه شرکتی است ؟
    5- تفاوت ارسال بار به صورت هوایی و دریایی در چیست؟ و آیا اصلا امکان ارسال بار به صورت دریایی وجود دارد؟

از وقتی که برای جواب به سوالاتم میگذارید تشکر میکنم.

2. چوب خام ممنوعه. آنهم ممنوع صد در صد نیست، وقتی کالا به کانادا بیاد باید مرحله قرنطینه بگذرونه.
    5. امکان حمل دریایی وجود داره اما نه برای 100 کیلو. الان یکی از دوستان بنده رفت ایران کانتینر کامل گرفت حدود دو سه هزار دلار و سه ماه طول می کشه برسه کانادا.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان بار و بندیل رو بستم و میخوام فریت کنم.
    در چه حالتی میتونم بارم رو همون روزی که میرسم فرودگاه تحویل بگیرم که دوباره کاری نشه و دوبار نرم فرودگاه؟ تا چه ساعتی میشه تحویل گرفت؟ اگر اون روز نشه تا چند روز مجانی نگه میدارن؟ کلا اگر اطلاعاتی راجع به تحویل گرفتن بار در تورنتو دارید بگید ممنون میشم.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان بار و بندیل رو بستم و میخوام فریت کنم.
    در چه حالتی میتونم بارم رو همون روزی که میرسم فرودگاه تحویل بگیرم که دوباره کاری نشه و دوبار نرم فرودگاه؟ تا چه ساعتی میشه تحویل گرفت؟ اگر اون روز نشه تا چند روز مجانی نگه میدارن؟ کلا اگر اطلاعاتی راجع به تحویل گرفتن بار در تورنتو دارید بگید ممنون میشم.
    اگر بارتون زیاده واقعا توصیه نمی کنم این کار را انجام بدید ولی اگر بخواهید می تونید با شرکت باربری که کار فریت را انجام می ده هماهنگ کنید بار یک روز قبل از شما برسه. مراحل تحویل گرفتن بار خیلی سریع نیست، دو سه جا باید در ترمینال بار مراجعه کنید و پول بدید و گمرک برید و ... بعد ماشین از کجا می خواهید پیدا کنید ... ضمنا ترمینال بار کلا یک جای دیگه است باید با ماشین از فرودگاه برید.

سلام سپاس از پاسخ. این طوریه که من فامیل بزرگی دارم و حداقل با دو تا ماشین فور ویل میان دنبالم. حالا چون نمیخوام دوباره تو زحمت بندازمشون ترجیحم اینه که همون روز اول کار رو یک سره بکنم. فامیل درجه یک هستند ولی 20 ساله اونجان و کانادایی شدن اگر منظورم رو متوجه میشید. ممکنه دو روز بعدش تو چشم وایسن بگن فرصت نداریم بیایم بارمون 4 تا چمدون و 2 تا کری آن و 5 تا کارتون 48*50*60 هست. لطفا با توجه به شرایطم بگید. حقیقت اگر با بارم برسم بلیطم 1 بعد از ظهر هست و اصلا بهتره چند ساعت معطل بشم برای تحویل گرفتن بار تا ساعت کاری فامیل تموم شه بیان دنبالم. فقط چون تحت فشار برای تهیه بلیط خوش قیمت هستم ممنون میشم سریع بهم جواب بدید. و این که اگر این طوری نشه بار رو تا چند روز رایگان نگه میدارن؟ اگر آدرس حدودی و غیره رو هم بدبد که دیگه عالیه
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    سلام سپاس از پاسخ. این طوریه که من فامیل بزرگی دارم و حداقل با دو تا ماشین فور ویل میان دنبالم. حالا چون نمیخوام دوباره تو زحمت بندازمشون ترجیحم اینه که همون روز اول کار رو یک سره بکنم. فامیل درجه یک هستند ولی 20 ساله اونجان و کانادایی شدن اگر منظورم رو متوجه میشید. ممکنه دو روز بعدش تو چشم وایسن بگن فرصت نداریم بیایم بارمون 4 تا چمدون و 2 تا کری آن و 5 تا کارتون 48*50*60 هست. لطفا با توجه به شرایطم بگید. حقیقت اگر با بارم برسم بلیطم 1 بعد از ظهر هست و اصلا بهتره چند ساعت معطل بشم برای تحویل گرفتن بار تا ساعت کاری فامیل تموم شه بیان دنبالم. فقط چون تحت فشار برای تهیه بلیط خوش قیمت هستم ممنون میشم سریع بهم جواب بدید. و این که اگر این طوری نشه بار رو تا چند روز رایگان نگه میدارن؟ اگر آدرس حدودی و غیره رو هم بدبد که دیگه عالیه

ماشین فورویل معنی خاصی نداره. می تونه قد یک پژو 206 هم باشه. چهار تا چمدون و 2 تا کری آن در یک اس یو وی متوسط با جا میشه برای جعبه ها یک ماشین همون اندازه ولی بدون مسافر نیازه. اگر ویزای مهاجرتی دارید حداقل یک ساعتی کار اضافی دارید تا از فرودگاه خارج بشید. اگر هواپیما 1 قراره بنشینه در خوش بینانه ترین حالت شما نزدیک 3 از فرودگاه خارج خواهید شد. فرض کنیم از ترمینال 1 پیرسون خارج بشید. حدود 5 کیلومتر راه هست تا ترمینال کارگو (به اسم vista cargo terminal) این ترمینال 24 ساعت کار می کنه. باید با بارنامه به دفتر ترمینال مراجعه کنید، بار شما را در سیستم پیدا می کنند بعد شما را می فرستن گمرک. افسران گمرک در ساختمان مجاور هستن. بر اساسی فرم لوازم همراه (b4) که باید تهیه کنید و در فرودگاه بدید افسر گمرک مهر و امضا کنه از شما سوال می کنن که چه چیزهائی آوردید و از لیست خط می زنن. بعد از تایید اونها بر می گردید به سالن بار. مبلغی را پرداخت می کنید بعد منتظر می شید تا بارها را روی پالت بیارن. هیچ کسی وجود نداره که در بلند کردن و جابجا بار به شما کمک کنه. فقط با لیفت تراک پالت بار را میارن جلوی سکوی بارگیری. ماشین را می تونید وارد سالن بکنید اما همه کارها با خودتونه. این کارها باز خیلی سریع انجام بدید بین 1 تا 2 ساعت زمان می بره. حالا خودتون می دونید. اگر درست یادم باشه بار را چند روزی مجانی نگه می دارن. سایت ترمینال ویستا را نگاه کنید و به شماره تلفن خط هوائی که باهاش فریت می کنید در ترمینال ویستا زنگ بزنید و بپرسید چند روز بدون هزینه نگه می دارن. من خودم کاری که کردم این بود که هماهنگ کردم بارها 2 هفته بعد از ورودم به کانادا برسه. بعد وقتی رسید همون روز با گواهینامه بین المللی که از ایران گرفته بودم یک وانت بزرگ کرایه کردم و با یکی از دوستانم رفتیم ترمینال و کارها را انجام دادم.

Junior Member

سلام
    یه بسته با پست معمولی از کانادا واسم فرستادن میخوام بدونم چند روزه به دستم میرسهمی رسه ممنونم