صفحه 62 از 177 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام. قسمت Update us می تونین اطلاعاتتون را ویرایش کنید. این کارو اونجا انجام بدید. جایی هم برای گفتن دلیل ویرایش اطلاعات داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام؛ یک روز بعد اینکه ویزا لاج کردم، دانشگاه بهم ایمیل زده که ما تاریخ اتمام بیمه (که بر اساس همون ویزا میدن) اشتباها دو ماه کمتر زدیم. (قبلا چهارماه بعد اتمام تحصیل زده بودن، الان شده 6 ماه)
    و مجددا برام CoE جدید صادر کردن. با توجه به اینکه قسمتی برای ویرایش اطلاعات پس از لاج پیدا نکردم، الان صدور CoE جدید (که اشتباه خود دانشگاه بوده) چجوری اطلاع بدم؟

ممنون از پاسخ؛
    در قسمت Update us دو بخش هست:
    Notification of change in circumstances
    Notification of incorrect answers
    با توجه به اینکه اشتباه خود دانشگاه بوده و برای اینکه بیخودی حساس نشن، بنظرتون مورد من کدوم گزینه میشه؟ (اعلام تغییر شرایط یا اعلام جواب اشتباه)

Junior Member

دوستان لاج ویزا برای خودم و خانمم باید مجزا انجام بشه یا همون یکبار که انجام میشه مشخصات ایشون رو هم میشه وارد کرد؟ مدارک تحصیلی خانمم رو بایستی آپلود کنم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    دوستان لاج ویزا برای خودم و خانمم باید مجزا انجام بشه یا همون یکبار که انجام میشه مشخصات ایشون رو هم میشه وارد کرد؟ مدارک تحصیلی خانمم رو بایستی آپلود کنم؟
    ممنون
    با سلام
    لاج ویزا همزمان انجام میشه و نیازی به درخواست ویزای مجزا نیست. هزینه ای هم برای همراه پرداخت نميکنيد و مبلغ همون ۵۵۰ دلار ویزای دانشجویی هست.
    بله مدارک ایشون رو هم باید آپلود کنید که ترجیحا سعی کنید برای خانمتون هم مدارک کامل اعم از رزومه، سابقه کار، مدرک تحصیلی و ... رو هم ارائه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinlk نمایش پست ها
    با سلام
    لاج ویزا همزمان انجام میشه و نیازی به درخواست ویزای مجزا نیست. هزینه ای هم برای همراه پرداخت نميکنيد و مبلغ همون ۵۵۰ دلار ویزای دانشجویی هست.
    بله مدارک ایشون رو هم باید آپلود کنید که ترجیحا سعی کنید برای خانمتون هم مدارک کامل اعم از رزومه، سابقه کار، مدرک تحصیلی و ... رو هم ارائه کنید
    هزینه تا اونجایی که شنیدم ۴۰۰ دلار اضافه میشه. من کار ویزا زو به وکیل دادم اون گفت که دو درخواست جداگانه بایستی لاج شه.
    داخل سایت ایمیگریشن هم نوشته:

Family members who want to travel to Australia with you must lodge separate visa applications. You cannot include them in your application.​

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

هزینه تا اونجایی که شنیدم ۴۰۰ دلار اضافه میشه. من کار ویزا زو به وکیل دادم اون گفت که دو درخواست جداگانه بایستی لاج شه.
    داخل سایت ایمیگریشن هم نوشته:

Family members who want to travel to Australia with you must lodge separate visa applications. You cannot include them in your application.​
    خیر اینجوری نیست برای ویزای دانشجویی همزمان میشه درخواست داد و برای postgraduate research sector نیاز به هزینه مجزا نیست برای همراه ولی برای دوره های آموزش محور 410 دلار دیگه اضافه میشه...

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

ممنون
    برای همسرتون اگر رشته ایشون جز رشته های مواد مکانیک هست مدارک تحصیلی نزارید مشکلی نیست اصلا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    برای همسرتون اگر رشته ایشون جز رشته های مواد مکانیک هست مدارک تحصیلی نزارید مشکلی نیست اصلا
    من خانمم پزشک هست این وکیلی که کار من رو انجام قرار شده بده بمن گفت که همین پروسه رو برای خانمت هم بایستی تکرار کنیم از لحاظ فرم ها و آپلود مدارک شاید گفته. در ضمن گفت که یک ۴۰۵ دلار هم برای خانمت احتمالا بایستی پرداخت کنی که با توجه به فرمایش شما با خوب کسی قرارداد نبستم به نظر.
    یک سری حرف های جالبی هم میزد مثل اینکه جاب آفر لازم نیست چون شما میری دکتری بگیری و میخوای بگی که بر میگردم کار آکادمیک میکنم نه اینکه بری شرکت کار کنی. با اینکه تو sop لازم نیست بنویسی پدر مادرم مسن هستن چون همه این آماارهارو وادرد سیستم میکنی و اونا خودشون میدونن. خلاصه میگفت زیاد داستان تعریف کردن تو sop خوب نیست چون حساس میشن. حالا من که قرارداد بستم دیروز کارم رو شروع کنه برای این هم بستم چون برای دو نفر از دوستانم ویزا گزفته بود دیگه توکل بر خدا ببینیم چی میشه.

Junior Member

الان هم استرس گرفتم که کار رو سپردم به این وکیل بعد خودش با قاطعیت مطمئن نیست چکار داره میکنه خدای نکرده فردا رود مارو گرفتار نکنه چون بچه ها اطلاعات خوبی اینجا میدن و خورم هم میتونستم انجام بدم فقط برای سفت کاری دادم به وکیل که از اما و اگر دوری کنم ولی اگر بخواد اینجوری باشه احتمالا اشتباه کردم. ردا زنگ میزنم این تغایر ها رو جویا میشم اگر جواب درستی ندن فکر میکنم بایستی کنسل کنم پولشم کامل ابتدا گرفته البته.

ممنون

سلام بر شما دوست عزیز

صرفا جهت تاکید و تایید صحبت دوستان عرض میکنم:

- پروسه همزمان برای هر دو نفر شما شروع و تموم میشه به شکل آنلاین و به امید خدا ویزای هر دو نفر هم باهم میاد.

- نیازی به پرداخت هزینه ی اضافی نیست.

- مدارک خانوم رو دقیق و کامل و فارغ از اینکه چه رشته ای هستن و تا چه مقطعی خوندن آپلود کنید.

دلارام باشید

شاد زی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)