نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 223 از 325 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

من خودمم واقعا تعجب کردم آخه دقیقا هفته پیش گفتن که به زودی میاد چون 10 هفته رد شده امروز زنگ زدم بهم میگه نه تا دو هفته دیگه نمیاد. کلا کارشون معلوم نیست. اینجوریم که معلومه هیچی مهم نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    ببخشید سفارت از کجا اینقدر با اطمینان گفته که نه این هفته و نه هفته ی بعدشم جواب امنیت شما نمیاد؟ اینا که همه ش ادعا می کنند اصلا اطلاعی در زمینه امنیت ندارند

سلام عرض میکنم خدمت همه، اولین قربانی داستان اداره اقامت و این چیزا هستم. 3شنبه باید دانشگاه باشم که ویزا رو ندارم و به فنا رفتم. یه دانشگاه دیگه هم هست که 24 اکتبر شروع میشه امیدوارم تا اون موقع دیگه ویزام رو بدن. بعد کلی داستان واسه اپلای اینجوری ویزا نگیری وجدانی ستم ه، ولی چه میشه کرد. آیم دان!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من سه شنبه هفته ی گذشته (30 شهریور)با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفتن ما هنوز مدارک شما رو از تهران دریافت نکردیم.پنج شنبه ی هفته ی پیش(1 مهر) با سفارت تماس گرفتم گفتن مدارک شما ارسال شده.کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه تا مدارک از تهران تا آلمان برسه؟
    به نظرتون کی پیگیری کنم خوبه؟امروز هفته ی 6 تمام شد و شروع کلاسهام 10 اکتبره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اصلا خودتو ناراحت نکن منم عین شما باید جمعه هفته بعد دانشگاه باشم. وقتی به سفارت گفتم با خنده گفت نمیاد تا اون موقع
    نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم خدمت همه، اولین قربانی داستان اداره اقامت و این چیزا هستم. 3شنبه باید دانشگاه باشم که ویزا رو ندارم و به فنا رفتم. یه دانشگاه دیگه هم هست که 24 اکتبر شروع میشه امیدوارم تا اون موقع دیگه ویزام رو بدن. بعد کلی داستان واسه اپلای اینجوری ویزا نگیری وجدانی ستم ه، ولی چه میشه کرد. آیم دان!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    اصلا خودتو ناراحت نکن منم عین شما باید جمعه هفته بعد دانشگاه باشم. وقتی به سفارت گفتم با خنده گفت نمیاد تا اون موقع
    سلام.

ببخشید شما کی با سفارت تماس گرفتید و این جوابو دادن بهتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید شما کی با سفارت تماس گرفتید و این جوابو دادن بهتون؟
    ببخشید شماها مستر دوم بودین که اینقدر طول کشیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    ببخشید شماها مستر دوم بودین که اینقدر طول کشیده؟
    نچ. مستر اولم بود مثلا خر سرم.
    من 3 شهریور مصاحبه داشتم.

Junior Member magnet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1alone نمایش پست ها
    سلام منم وضیعتم مشابه شماست 10 تیر مصاحبه داشتم جواب امنیت نیومده سفارتم بهم گفت این هفته و هفته بعدم جوابش نمیاد.
    به من که گفت اصلاً هیچی معلوم نیس که کی میاد جواب این فرم امنیتی !

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    نچ. مستر اولم بود مثلا خر سرم.
    من 3 شهریور مصاحبه داشتم.
    پس چرا بهتون فرم امنیتی دادن؟ رشتتون چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    پس چرا بهتون فرم امنیتی دادن؟ رشتتون چی بوده؟
    فرم امنیتی هم نخوردم اتفاقا، کلا اداره ی اقامت کیل شلوغه دیگه مث اینکه دانشجوها رو آدم حساب نمیکنن که پرونده اشون رو بررسی کنن. :|
    رشته ام مکانیکه ولی برای مواد پذیرش داشتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)