صفحه 100 از 168 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    اره اين تغييرات اخير كمى عجيبه، من سال پيش academic visitor اقدام كردم، ٦ روز كارى پاسپورتم به دستم رسيد، امسال روزى كه مداركم را تحويل دادم به من گفت كه از دفعه قبل زودتر مياد و حداكثر ٢ هفته كارى كه الان از ٢ هفته بيشتر، ايميل هم جواب نميدن. من يه سوال داشتم در CAS ذكر شده كه كه اخيرين زمانى كه ميتونيد در دانشگاه ثبت نام كنيد ١٦ مى ساعت ٥ بعدازظهر، من اگر تا اون موقع ويزام نياد، ميدونيد كه چى كار ميشه كرد، كسى تا حالا براش پيش اومده كه ويزاش بعد از تاريخ ذكر شده در CAS اومده باشه؟ با دانشگاه تماس گرفتم، اونها ميگويند كه دليل تاخير ويزات برا اينه كه از سويد اقدام كردى و ما كارى نميتونيم برات بكنيم.
    ممنون
    اگر بیشتر از تاریخ مقرر طول بکشه خود افسر ویزا معمولا ویزا رو رد میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگر بیشتر از تاریخ مقرر طول بکشه خود افسر ویزا معمولا ویزا رو رد میکنه.
    و اگه دانشگاه تاريخ جديد بهشون بده چى؟ يعنى CAS آپديت بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    در این موارد معمولا باید با خود دانشگاه موضوع رو حل و فصل کنید. اونا باید قبول کنن که شما بتونید بعد از تاریخ مقرر ثبت نام کنید. شما شروع course تون چه تاریخی بوده؟
    Course ندارم، ولى تاريخ شروع دكترى از ١٩ام ميباشد!همين الان به ايميل من جواب دادن كه هنوز تصميم گرفته نشده و اصلا كسى هنوز پرونده شما رو شروع نكرده، از ٣ هفته تا ١٢ ماه هم طول ميكشه!!!! اين اتفاق برا كسى افتاده كه اين همه طول بكشه يا اين سيستم جديد؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

Course ندارم، ولى تاريخ شروع دكترى از ١٩ام ميباشد!همين الان به ايميل من جواب دادن كه هنوز تصميم گرفته نشده و اصلا كسى هنوز پرونده شما رو شروع نكرده، از ٣ هفته تا ١٢ ماه هم طول ميكشه!!!! اين اتفاق برا كسى افتاده كه اين همه طول بكشه يا اين سيستم جديد؟
    در حال حاضر به نظر من بهترين كار اين است كه با دانشگاه صحبت كنيد و شروع دورتون را تا جايى كه ممكن است به تأخير بندازيد و درخواست late arrival كنيد.
    بعد نامه اى در اين زمينه از دانشگاه بگيريد و واسه سفارت بفرستيد كه در آن گفته شده باشه كه شروع دوره شما تا فلان تاريخ عقب افتاده.
    قاعدتا جواب ويزا نبايد خيلى طولانى بشه مگر اينكه رشته يا ايرانى بودن كار دست آدم بده...
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Guru

و اگه دانشگاه تاريخ جديد بهشون بده چى؟ يعنى CAS آپديت بشه؟
    اگر آپدیت بشه تا تاریخ جدید زمان دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    در حال حاضر به نظر من بهترين كار اين است كه با دانشگاه صحبت كنيد و شروع دورتون را تا جايى كه ممكن است به تأخير بندازيد و درخواست late arrival كنيد.
    بعد نامه اى در اين زمينه از دانشگاه بگيريد و واسه سفارت بفرستيد كه در آن گفته شده باشه كه شروع دوره شما تا فلان تاريخ عقب افتاده.
    قاعدتا جواب ويزا نبايد خيلى طولانى بشه مگر اينكه رشته يا ايرانى بودن كار دست آدم بده...
    خيلى ممنون از كمكاتون، دانشگاه گفت كه اگه تا ١٦ مى نيومد ما CAS را Update ميكنيم. اميدوارم تو اين هفته بياد، خيلى عجيب شده كارشون خيلى كند و بدون برنامه، منم كلى نگرانم. مجبور شدم خيلى سريع از انگليس خارج بشم كه نوع ويزام رو عوض كنم و اگه الان بهم ويزا ندن همه وسايلم و زندگيم اونجاست, just finger crossed. بازم ممنون

سلام
    ممنونو ميشم اگر كسي لطف كنه و جواب به من بده
    درخواست وبزاي توريتس من رد شده، علتش رو عدم هم خواني درآمد با حساب بانكي گفتن و اينكه من مي خواستم اونجا برادرم رو ببينم و ازش آدرسي تو فرمم نبوده. به نظر شما من اعتراض بدم با دوباره اقدا منم؟

من براي اعتراض بايد چكار كنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsayousefpou نمایش پست ها
    من براي اعتراض بايد چكار كنم
    در ویزای ویزیتور امکان اپیل نیست. باید مدارک رو اصلاح و دوباره اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در ویزای ویزیتور امکان اپیل نیست. باید مدارک رو اصلاح و دوباره اقدام کنید.
    ممنونم از جوابتون... من درخواست ويزاي آمريكا هم دارم كه الا تو مرحله كليرنس هست، شما اطلاع داريد كه اين ريجكتي ممكن هست اثر بدي داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)