صفحه 194 از 220 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

کسی راجب bologna process چیزی میدونه؟
    شنیدم اگه روسیه یا اوکراین مثلا پزشکی بخونی بدون نیاز به تایید مدارک و ازمون میشه تو بیشتر کشورهای اروپایی کار کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    دوست عزیزشماروسیه نرفتیدو جوروسیه رونمیدونیداینچاسچینوااوله حتی مدرکش روتوانگلیس تاییده ولی ایران قبولش نداره کازان خوبه هم شرایطش هم خوابگاهاش هم رنکینگ هم هزینه هم امنیت
    ینی درس خوندن تو روسیه به وحشتناکی ای که بچه ها میگفتن نیست؟؟

خبر خیلی خوب برای متقاضیان دندانپزشکی بدون مدرک زبان و آزمون ورودی و به زبان انگلیسی در کشور هند و شهر چنای تنها با داشتن نمره بالای ده(10) در سه درس زیست شیمی فیزیک.دانشگاه
    sri venkateswara
    شرط سنی زیر 31 سال

سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان اگه کسی در روسیه هست یا الان داره پزشکی میخونه یا اطلاعات خوبی در این زمینه داره جواب بده ممنون میشم با تشکر.

2)ایا دانشگاهای روسیه ازتون امتحان ورودی گرفت برای وارد شدن به دانشگاه؟
    3)دوره پادفک رفتین برای course اینگلیسی یا روسی (حالا نمیدونم به چه زبانی پذیرش گرفتین)؟
    4)اگه به زبان اینگلیسی میخونید وضعیت صحبت کردن استادا به اینگلیسی چجوریه؟ خوبه یا غیر قابل مفهومه؟
    5)در کل چجورییه روسیه پیشنهاد میکنین یا کشور های دیگه بهترن؟
    6)خودتون اپپلای کردین از از طریق موسسه رفتین؟
    من خودم میخوام پزشکی به زبان اینگلیسی بخونم تافل 70 دارم معدل متوسط خواستم بدونم تو سن‌پترزبورگ جایی میشه رفت دانشگاهی؟
    راستی اگه امتحان ورودی داره قبول شدن توش چه قدر سخته؟ در حد کنکور ایتالیا یا ترکیه سخته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط panizzzzzz نمایش پست ها
    ینی درس خوندن تو روسیه به وحشتناکی ای که بچه ها میگفتن نیست؟؟
    بچه هااگه درسخون باشن سخت نیست میشه تحملش کردوتمومش کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Koorosh_key نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان اگه کسی در روسیه هست یا الان داره پزشکی میخونه یا اطلاعات خوبی در این زمینه داره جواب بده ممنون میشم با تشکر.

2)ایا دانشگاهای روسیه ازتون امتحان ورودی گرفت برای وارد شدن به دانشگاه؟
    3)دوره پادفک رفتین برای course اینگلیسی یا روسی (حالا نمیدونم به چه زبانی پذیرش گرفتین)؟
    4)اگه به زبان اینگلیسی میخونید وضعیت صحبت کردن استادا به اینگلیسی چجوریه؟ خوبه یا غیر قابل مفهومه؟
    5)در کل چجورییه روسیه پیشنهاد میکنین یا کشور های دیگه بهترن؟
    6)خودتون اپپلای کردین از از طریق موسسه رفتین؟
    من خودم میخوام پزشکی به زبان اینگلیسی بخونم تافل 70 دارم معدل متوسط خواستم بدونم تو سن‌پترزبورگ جایی میشه رفت دانشگاهی؟
    راستی اگه امتحان ورودی داره قبول شدن توش چه قدر سخته؟ در حد کنکور ایتالیا یا ترکیه سخته؟
    سلام من روسیه درس نمی خونم ولی یکی از دوستام که اونجاست این اطلاعات رو بهم داده:
    1- دانشگاه رودن فارسی ازتون امتحان می گیره ولی کازان با اسکایپ و انگلیسی ازتون می پرسه { کازان برای اینکه انگلیسی درس بخونین حتما باید ایلس یا تافل داشته باشید ولی رودن نمی خواد . شهریه و زندگی در مسکو سالی حدودا 70 میلیون در میاد ولی کازان حدود 40 (رشته پزشکی )
    2- دوره پادفک در رودن انگلیسیه ولی کازان روسی
    3- انگلیسیشون بد نیس
    4-اگه پول داری برو چک
    5-خودتون اپلای کنید ( مدارک موردنیاز : ترجمه مدارک دیپلم و پیش و پاسپورت به روسی و تایید سفارت روسیه , نامه ضمانت بانکی ؛ مدرک آیلس یا تافل اگه کازان می خوای بری ) تافل شما خیلی خوبه چون اونا 55 می خوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza123 نمایش پست ها
    سلام من روسیه درس نمی خونم ولی یکی از دوستام که اونجاست این اطلاعات رو بهم داده:
    1- دانشگاه رودن فارسی ازتون امتحان می گیره ولی کازان با اسکایپ و انگلیسی ازتون می پرسه { کازان برای اینکه انگلیسی درس بخونین حتما باید ایلس یا تافل داشته باشید ولی رودن نمی خواد . شهریه و زندگی در مسکو سالی حدودا 70 میلیون در میاد ولی کازان حدود 40 (رشته پزشکی )
    2- دوره پادفک در رودن انگلیسیه ولی کازان روسی
    3- انگلیسیشون بد نیس
    4-اگه پول داری برو چک
    5-خودتون اپلای کنید ( مدارک موردنیاز : ترجمه مدارک دیپلم و پیش و پاسپورت به روسی و تایید سفارت روسیه , نامه ضمانت بانکی ؛ مدرک آیلس یا تافل اگه کازان می خوای بری ) تافل شما خیلی خوبه چون اونا 55 می خوان
    من یه سوال داشتم.اونوقت اونایی که پاتفک رو به روسی خوندن تو دانشگاه کازان چی؟؟به زبان روسی امتحان میدن؟؟چقدر سخته امتحانش؟؟بجز امتحان پاتفک آزمون هم دارند؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط panizzzzzz نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم.اونوقت اونایی که پاتفک رو به روسی خوندن تو دانشگاه کازان چی؟؟به زبان روسی امتحان میدن؟؟چقدر سخته امتحانش؟؟بجز امتحان پاتفک آزمون هم دارند؟؟
    برایورودبه پادفک یه امتجان ساده دارن که همه قبولن.برای ورودبه کورس اصلی اگه پادفک کازان باشی وبخوای همونجابخونی امتحان نداری ولی اگه پادفک جای دیگه باشی بخوای بیای کازان یه امتحان ازدرسای پادفک میگیرن که متوسطه بستگی به خودشخص داره

Junior Member

سلام.من ميخوام پزشكي يا دندانپزشكي بخونم و يه وقفه ي چند ساله ي تحصيلي دارم. 1.گفته ميشه روسيه راحت ويزا ميده اما برام مهمه براي ادامه ي تحصيل و گرفتن تخصص بتونم از روسيه به كشور بهتري برم.ايا اين امكان هست؟ در اين صورت شما چه دانشگاهي پيشنهاد ميكنيد؟ كه هم رنكينگ خوبي داشته باشه هم به انگليسي تدريس كنه 2.روسي زبان كم كاربرديه به ويژه براي من كه نميخوام در نهايت در روسيه براي زندگي بمونم اما ايا لازمه براي يادگيري رشته ي پزشكي يا دندون پزشكي اين زبان ياد بگيرم

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بپرسم تو روسیه دانشگاهی هست بدون امتحان ورودی و پادفک رشته پزشکی پذیرش بگیره (به زبان اینگلیسی)؟اسمشو لطفا کنه ذکر کنه با تشکر.
    و اینکه deadline application دانشگاه های روسیه کی هست برای fall؟ تا کی مهلت مونده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)