صفحه 115 از 117 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام دوستان
    من میخواستم bank statement جور کنم، سوالم فقط اینه که ایا مشکلی داره این مدرک برای حساب بانکی کوتاه مدت یا قرض الحسنه باشه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

سلام دوستان. من این ایمیل رو از دانشگاه ایالتی اهایو دریافت کردم( البته بخشهایی از ایمیل که مربوط به سوالم نبود رو حذف کردم)

We are pleased to inform you that the review committee has recommended you for admission to the Industrial and Systems Engineering, Doctor of Philosophy program at The Ohio State University for the autumn 2017 semester. However, before Ohio State can finalize your admission, we must have clear evidence that sufficient funding will be available to support you while you live and study in the United States.
    Affidavit of Support
    Confidential Bank Statement

من دو تا سوال در مورد این ایمیل دارم:
    1. با توجه به اینکه این مرحله از پذیرش صرفا مربوط به کمیته تحصیلات تکمیلی هست و هنوز دپارتمان نظر نداده، من چقدر میتونم به پذیرش امیدوار باشم؟
    2. در این ایمیل از من گواهی تمکن مالی و بنک استیتمنت خواستند. ولی من فقط پذیرش فول فاند رو اکسپت میکنم. به نظرتون اگه به دپارتمان ایمیل بزنم و این مورد رو بهشون بگم بیخیال بنک استیتمنت و گواهی تمکن میشن؟ آیا اعلام این مورد تاثیر منفی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. من باید واسه دانشگاه 3500 دلار BS نشون بدم. از حساب بابام می خوام اینو بگیرم اما مسئله اینجاست که فامیل پدرم توی پاسپورت با فامیل خودم توی یه حرف متفاوته. در واقع من پاسپورتم را با املای متفاوتی گرفتم. از طرفی بانک هم میگه که ما اسم و فامیل بابات را مطابق همون چیزی که توی پاسپورت هستش وارد می کنیم. خب حالا سوال اینجاست که این مسئله مشکل درست می کنه؟ باید چی کار کنم واسه این مسئله؟ این BS مشکلی درست نخواهد کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من در این زمینه که نام خانوادگی رو در یک یا چند حرف درخواست تغییر در پاسپورت بدم تجربه ای ندارم، و شما می تونید خودتون شخصا از پلیس +10 بپرسین که امکانش هست یا نه.
    ولی یه موردی رو می گم: خیلی از کارهای اداری روند کوتاه تری رو طی می کنه از اون چیزی که دوستان در فورم می گن. من با اینکه پاسپورتم هنوز یه سال اعتبار داشت درخواست تعویض دادم تا با اعتبار 5 ساله برای گرفتن ویزا 4 ساله مشکلی نداشته باشم و پاسپورت من 2 روزه اومد! اونهم درست قبل تعطیلات عید در صورتی که من فکر می کردم محاله به این سرعت به دستم برسه. البته برای درخواستش یه روز رفتم اداره آگاهی و اونجا یه برگه گرفتم و به پلیس +10 دادم و از اونجا اقدام کردم. گواهی سوء پیشینه هم 3 روزه اومد اونهم درست در ایام مابین تعطیلات عید، در صورتیکه دوستان می گفتن زمانبره!
    من به جای پدر شما بودم درخواست صدور جدید پاسپورت میدادم با نام جدید. حداقل می پرسیدم ببینم امکانش هست یا نه.
    ببینید شاید شما توضیح بدین که این تفاوت تنها در یک یا دو حرفه و "بعید" می دونم ایرادی اصلا وارد باشه، ولی من به شخصیه ترجیح میدم کاری که می کنم بی نقص باشه که توضیح اضافی در موردش ندم.
    این نظر منه، شاید دوستان دیگه تجربیات بهتری داشته باشن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. من باید واسه دانشگاه 3500 دلار BS نشون بدم. از حساب بابام می خوام اینو بگیرم اما مسئله اینجاست که فامیل پدرم توی پاسپورت با فامیل خودم توی یه حرف متفاوته. در واقع من پاسپورتم را با املای متفاوتی گرفتم. از طرفی بانک هم میگه که ما اسم و فامیل بابات را مطابق همون چیزی که توی پاسپورت هستش وارد می کنیم. خب حالا سوال اینجاست که این مسئله مشکل درست می کنه؟ باید چی کار کنم واسه این مسئله؟ این BS مشکلی درست نخواهد کرد؟
    ویرایش توسط Fairymaid : April 1st, 2017 در ساعت 09:18 AM

Junior Member

سلام دوستان

من چند صفحه رو خوندم و یکسری اطلاعات اولیه گرفتم و چند سوال

1) این طور که از نوشته ها فهمیدم بهتر BS به اسم پدر و یا مادر باشه درسته؟

2)دانشگاه از من 35k$ BS خواسته اگر من این مبلغ رو بریزم و BS رو بگیرم روز بعد یا دو روز بعد از گرفتن BS پول رو بردارم . آیا مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه استعلام می گیرند؟

Junior Member TriBeCa آواتار ها

دوستان میشه لطفن متنی که بانک باید در فورم تمکن بنویسه که پول یه ماه تو حساب بوده را اینجا برام بفرستین؟خیلی لازمش دارم. بانک پاسارگاده و باید تمکن به سفارت انگیلیس بدیم اونا هم میخوان ما بگیم پول یک ماه تو حساب بوده ولی بانک ما یه چیزهایی مینویسه و خودشم میگه خوبه ولی هیچجا ننوشته پول یگ ماه تو حسابمون بوده کلی گیج موندیم. مرسی که کمک میکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفن متنی که بانک باید در فورم تمکن بنویسه که پول یه ماه تو حساب بوده را اینجا برام بفرستین؟خیلی لازمش دارم. بانک پاسارگاده و باید تمکن به سفارت انگیلیس بدیم اونا هم میخوان ما بگیم پول یک ماه تو حساب بوده ولی بانک ما یه چیزهایی مینویسه و خودشم میگه خوبه ولی هیچجا ننوشته پول یگ ماه تو حسابمون بوده کلی گیج موندیم. مرسی که کمک میکنین.
    اینکه بانک یا شما باید اعلام کنید پول یکماه تو حساب مونده رو کی از شما خواسته؟ گواهی تمکن مالی میگه شخصی با مشخصات شما از سال فلان دارای فلان نوع حساب بانکی هست و فلان مقدار مجموع ورودی و فلان مقدار خروجی داره و موجودی نهایی حساب فلان عدد هست.

سلام مرسی که برام جواب دادین. به ما گفتن که باید حدود ۱۶۰۰۰ پوند تو حسابم باشه و یک ماهم اونحا مونده باشه. من این حسابو تو ایران دارم ولی خودم الان انگلیسم و باید این نامه رو بدم به UKVI که اداره ویزا اینجاس. میترسم چون از بانک ایرانه نوشته هاش اشتباه باشد و بعد این اداره قبول نکنه. بازم تشکر که منو کمک میکنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اینکه بانک یا شما باید اعلام کنید پول یکماه تو حساب مونده رو کی از شما خواسته؟ گواهی تمکن مالی میگه شخصی با مشخصات شما از سال فلان دارای فلان نوع حساب بانکی هست و فلان مقدار مجموع ورودی و فلان مقدار خروجی داره و موجودی نهایی حساب فلان عدد هست.

یه سوال دیگم هست که باید همه رفتوامدای حسابم توی همین فورم بیاد؟ یا یه صفحه دیگه براش لازمه؟ همه ترنزکشنا؟ مثه استیتمنت ماهیانه خود بانکا که دبیت کردیتارو همشو نشون میده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    یه سوال دیگم هست که باید همه رفتوامدای حسابم توی همین فورم بیاد؟ یا یه صفحه دیگه براش لازمه؟ همه ترنزکشنا؟ مثه استیتمنت ماهیانه خود بانکا که دبیت کردیتارو همشو نشون میده؟
    نامه تمکن مالی فقط مجموع ورودی ها و خروجی ها رو نشون میده،اون پرینتی که نشون میده پول یکماه تو حساب بوده پرینت تراکنشها هست،بعضی از بانکها فرمت نامه تمکن مالی رو به انگلیسی دارن و نیاز به ترجمه هم ندارید ولی دقت کنید که اگر پرینت تراکنشها رو میگیرید و اعداد فارسی هستند باید حتما بدید برای ترجمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)