نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم. ممکنه یه کم تکراری باشه اما توی این همه پست گیج شدم گفتم دوباره بپرسم.
    من فوقمو از صنعتی اصفهان گرفتم. صنعتی میگه تا وقتی تعهد خدمت را ندهیم ریز نمره نمیده (با مهر). حالا برای اپلای اولیه باید ظرف یه ماه مدارکو بفرستم که یکیش ریز نمره است. راهی هست که فعلا لازم نباشه مدرک را بخرم؟ لیسانس امیرکبیر بودم. امیرکبیر چطور؟ بدون تعهد خدمت ریز نمره میده؟؟
    یه سوال دیگه: ریز نمره انگلیسی دانشگاه با مهر کافیه یا باید داد دارالترجمه؟؟ تایید وزارت علوم دیگه چیه؟؟
    سلام
    متاسفانه هیچ راهی نیست که بدون خرید مدرک، ریز نمره بهتون بدن. فرقی نمی کنه لیسانس یا فوقی که روازانه بوده باشید. اگه تا سال دیگه برای پذیرش وقت دارید، آزاد کردن مدرک با روش کاریابی توسط اداره کار را دنبال کنید که 6 ماه وقت می گیره و هر دو تا مدرکتون با هم آزاد میشه

بعد از گرفتن اصل مدرک باید توسط وزارت علوم تاییدش کنید. بعد می برید دارالترجمه..راستی دانشگاه مگه ریز نمره انگلیسی هم می ده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri نمایش پست ها
    سلام ،
    لطفا راهنمایی کنید.
    من دانشجوی فوق روزانه فیزیک بودم و الان مدرکم رو بهم نمیدن. ریز نمره معتبر ممهور شده هم نمیتونم بگیرم که بتونم ترجمه کنم. 3 سال قبل فارغ التحصیل شدم. اداره کار هم تا حالا نرفتم. شاغل هم هستم. گواهی موقت دارم و میخوام اپلای کنم. ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدین که یه جوری بتونم اپلای کنم. اگر هم پذیرفته شدم مدرکم رو ازاد میکنم؟
    جواب شما را هم اینجا نوشتم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=158

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه هیچ راهی نیست که بدون خرید مدرک، ریز نمره بهتون بدن. فرقی نمی کنه لیسانس یا فوقی که روازانه بوده باشید. اگه تا سال دیگه برای پذیرش وقت دارید، آزاد کردن مدرک با روش کاریابی توسط اداره کار را دنبال کنید که 6 ماه وقت می گیره و هر دو تا مدرکتون با هم آزاد میشه
    بعد از گرفتن اصل مدرک باید توسط وزارت علوم تاییدش کنید. بعد می برید دارالترجمه..راستی دانشگاه مگه ریز نمره انگلیسی هم می ده؟؟؟
    بله. من رفته بودم امیرکبیر و دیدم ریز نمره انگلیسی هم میدن. به درد نمیخوره؟
    در مورد قست بندی کردن تعهد خدمت چیزی شنیدین؟؟ چطور این کار را میشه کرد و چقدر طول میکشه پروسه آزاد کردن مدرک؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)