صفحه 44 از 55 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

دوستان عزیز لطفا اطلاع رسانی کنید:
    چهارشنبه 17 آبان 91 لابی هتل لاله تهران

دوستانی که از بانک ها کارت گرفتند که از همان طریق پیگیری می کنند
    الباقی دوستان را در لابی هتل خواهیم دید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام،

روز چهارشنیه ۱۷ آبان راس ساعت ۱۸:۳۰ در لابی هتل لاله تهران حلسه ای در خصوص مشکلات حسابهای رویال بانک برگزار می شود، و از دوستان تقاضا می شود در این جلسه شرکت نمایند.

با تشکر،،، سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    شما کی درخواست دادید؟ من هم 2 هفته پیش درخواست دادم ولی هیچ خبری نیست حتی درخواست به شعبه مرکزی هم ارسال نشده است و تا هفته پیش کنار چند تا
    درخواست دیگه روی میز باجه ارزی بود. اگه کسی تونسته از موسسه توسعه پول بگیره خبری بده که چقدر طول کشیده و آیا چک قبول کردند و به چه مقداری ممنون
    اخرای مهرماه درخواستمو دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bankrupt نمایش پست ها
    سلام،

روز چهارشنیه ۱۷ آبان راس ساعت ۱۸:۳۰ در لابی هتل لاله تهران حلسه ای در خصوص مشکلات حسابهای رویال بانک برگزار می شود، و از دوستان تقاضا می شود در این جلسه شرکت نمایند.

با تشکر،،، سینا
    کسانی هم که از بانک تجارت گرفتند شرکت کنند؟یا فقط مخصوص شرکتی ها هست؟

Junior Member

میلاد جان
    فقط شرکتی ها

Junior Member

دیروز 17 آبان 91 جلسه در لابی هتل لاله تهران تشکیل شد.
    دوستانی که اومدند ممنون و اونهایی که ترسیدند بیان یا الکی اینجا فقط شعار می دن یا .... بهتر که نیومدند

تمامی ما ها که دیروز اونجا بودیم لااقل 2 بار رو رفتیم باکو و اطلاعات خوبی رو با هم تقسیم کردیم

قرار شد دوستانی که خواستند در جلسه بعدی باشند و یا کلا در تصمیمات و.... دخیل باشند با سینا در تماس باشند.

از سینا هم می خوام که مجددا ایمیل خودشو بگذاره تا دوستان میل بزنند و با هم در تماس باشیم

Junior Member

هر شخصی که از حسین دلبری کارت گرفته لطفا بگه

سلام

ما دو تا كارت داريم يكي من دارم يكي همسرم كارت خودم را خيلي وقت بود باطل كرده بودم و دو هفته پيش رفتم و تعهد دادم و چك تضمين
    پيگيري كه كردم گفتن شما مداركتون كامل بود و تو نوبت هستيد
    براي همسرم اتفاق جالبي افتاد گفتن حتما بايد يك حساب ريالي به مبلغ موجودي كارتتون باز كنيد و اينجا بلوكه مي شه
    تا نتايج از با كو مشخص بشه
    راستش من فكر مي كنم دارن وقت مي خرن احتمالا اينها فكر كردن كسي چك نمي ده تا اونها هم پول بدن
    بعد ديدن يك عده اي چك دادن و احتمالا بقيه هم چك مي دن و تو سعه مجبور مي شه پول بده پس اومدن سخت ترش كردن
    اگه كسي پول گرفت لطفا اطلاع رساني كنه به من گفتن پرونده هاي تا اخر مهر را دارن بررسي مي كنند
    من كه چشمم اب نمي خوره اينها پول بدن

بنده هم دقیقا مثل شما 2 هفته ست منتظر امضا هستم. اینها دیدند با هفته ای یک جلسه به جایی نمیرسن به این نتیجه رسیدن که صورتجلسات رو نوبتی به اعضای کمیسیون بدن برای امضا.
    اینکه به بعضی ها میخوان با چک، پول رو بدن و برای بعضی ها حساب باز میکنن بستگی داره به نظر رئیس شعبه و اگر درخواست ارسال بشه نظر کمیسیون. (در واقع کاملا شانسی هستش)
    اما شما برای اینکه پیگیر نامه تون باشید و ببینید دوستان راست میگن یا نه، شماره نامه ای که از شعبه به مرکزی رفته رو ازشون بگیرید و تماس بگیرید با مرکزی پیگیری کنید که نامه تون کی امضا میشه......

نقل قول نوشته اصلی توسط photochapter نمایش پست ها
    بنده هم دقیقا مثل شما 2 هفته ست منتظر امضا هستم. اینها دیدند با هفته ای یک جلسه به جایی نمیرسن به این نتیجه رسیدن که صورتجلسات رو نوبتی به اعضای کمیسیون بدن برای امضا.
    اینکه به بعضی ها میخوان با چک، پول رو بدن و برای بعضی ها حساب باز میکنن بستگی داره به نظر رئیس شعبه و اگر درخواست ارسال بشه نظر کمیسیون. (در واقع کاملا شانسی هستش)
    اما شما برای اینکه پیگیر نامه تون باشید و ببینید دوستان راست میگن یا نه، شماره نامه ای که از شعبه به مرکزی رفته رو ازشون بگیرید و تماس بگیرید با مرکزی پیگیری کنید که نامه تون کی امضا میشه......
    بازم جای شکرش باقیه به شما میگن چک بدین .....
    من که تا حالا حدود 5 تا نامه نوشتم و بالای 50 تا تلفن زدم ...هنوز خبری نیست هیچ کدوم حتی بازرسی پاسخگو نیست همه ارجاع میدن به شعبه ...منم دلم به حال اون کارمند جز شعبه میشوزه که قربانی ندانم کاری های یه مشت ادم بی عرضه تو این موسسه شده.....
    خلاصه سرتون رو درد نیارم ما هم 40 روزه منتظریم حتی گفتم من مانده نمیخام فقط 1000 تا دیپوزیت دو تا کارتام رو به هر قیمتی که خودتون دوست دارین بدین ...حاضر نشدند ......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)