صفحه 10 از 158 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان با تجربه تر اگه کسی جواب این سوالو میدونه بگه چون سوال من هم هست...مخصوصا مانی، وحید و مابقی دوستان

ˌtertiary eduˈcation noun [ uncountable ]
    formal education at a college, university etc SYN higher education

REF: LDOCE 5

این همون تحصیلات دانشگاهی هست! لیسانس، فوق لیسانس، دکترا...

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

لیست اساتید دانشگاه های استرالیا را چطور میشه از وب سایت دانشگاها پیدا کرد؟ تو وب سایت دانشگاه های آمریکای شمالی با چهار تا کلیک میشه به لیست faculty رسید ولی تو این وب سایت دانشگاه های استرالیا همینجور دارم دور خودم می چرخم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    لیست اساتید دانشگاه های استرالیا را چطور میشه از وب سایت دانشگاها پیدا کرد؟ تو وب سایت دانشگاه های آمریکای شمالی با چهار تا کلیک میشه به لیست faculty رسید ولی تو این وب سایت دانشگاه های استرالیا همینجور دارم دور خودم می چرخم
    دوست عزیز در سایت دانشگاه های استرالیا معمولا قسمت سرج داره انجا بنویس department یا school بعد که لیست آورد وارد دپارتمان بشو و قسمت find a supervisor یا find-an-expert را پیدا کنید

مثلا در لینک زیر ببینید: http://newsroom.uts.edu.au/find-an-expert/ مربوط به دانشگاه تکنولوژی سیدنی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    من به يكي از استاداي دانشگاه سيدني ميل زدم گفت از رزوممم خوشش اومده و ازم خواست يه پروپوزال بنويسم دوباره بهش ميل زدم كه تا كي بايد پروپوزالو تحويل بدم جواب نداد( دوبار هم ميل زدم). از طرف ديگه به يه استاد تو نيوكاسل ميل زدم جواب داد رزومت خوبه واسه دانشگاه سيدني اپلاي كن و اسم منو به عنوان سوپروايزر بنويس و در مورد پروپوزال چيزي نگفته. دوباره بهش ميل زدم كه پروپوزال واسه اپلاي لازمه و من با شما تو چه زمينه اي مي خوام كار كنم؟ جواب داده اين موضوع ها خوبن. حالا سوال هاي من اينان:
    1) استاد اول نظرش عوض شده كه با دوبار مجددا ميل زدن جواي نميده؟ و آيا من وقت بذارم رو پروپوزال نوشتن واسه اون؟
    2)آيا امكان داره استاد تو نيوكاسل باشه و بگه به سيدني اپلاي كن؟
    3) اينكه گفته اين موضوع ها خوبن يعني واسش پروپوزال بنويسم؟
    واقعيتيش چون اينا هر دو دانشگاه سيدني هستند و زمينه كاري متفاوت دارن موندم اولويتو به كدوم بدم و اول واسه كدوم پروپوزال آماده كنم؟

سلام دوستان
    من واسه دانشگاه سیدنی اپلای کردم، حالا توی پورتالم واسم از طرف دانشگاه یه پیام اومده که academic referee report رو دانلود کن، اطلاعات شخصیت رو پر کن بعد واسه استادات بفرست که اونا پر کنن و واسه ما سابمیت کنن. یه مقدار واسم عجیبه آخه من فکر میکردم مثل دانشگاههای آمریکا خودشون به referee هام میل میزنن. میشه لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید که آیا من روند کار رو درست متوجه شدم یا نه؟ و آیا استادم بعد از پر کردن فرم خودش باید بره توی پورتال من و خودش سابمیت کنه یا اینکه ایمیل کنه به دانشگاه؟
    سوال دومم این که یه پیغام دیگه هم واسم اومده و گفتن Provide a reference from an academic to support your application نمیدونم منظورش سوپروایزر خود دانشگاه سیدنیمه یا منظور آدرس ایمیل یه referee یه که قراره واسم توصیه نامه بنویسه؟ اصلا منظورش از reference چیه؟
    دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید یه مقدار فوریه

با سلام،
    من دو تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه جواب بدید:
    1) دانشگاههای استرالیا مثل کانادا استاد محورن یا مثل آمریکا دانشکده محور؟ یعنی باید با استاد مستقیما مکاتبه کرد یا باید برای دانشگاه اپلای کرد.

2) من از یه استاد تو استرالیا این جاب رو 2 روز پیش گرفتم:
    My research interests centre around **************** performance. We have done some work on the simulation of**************. I particular, I am interested in doing more work on *********** systems.

Please let me know if you are interested in joining our group or need more information.

اینم جواب منه، الان 3 روزه منتظرم ولی جواب نمیده، الان باید چیکار کنم؟

It is my pleasure to join your research team. Currently work on a88888888888888888888888-

I would like to know about Funding and Administration process.

If you guide me about these processes, I will be very thankful
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

سلام دوست عزیز
    1) حتما باید سوپروایزر پیدا کنید و باهاش یه پروپوزال بنوسید این شرط اولیه اپلای برای دانشگاههای استرالیاست و کاملا با آمریکا منفاوته و حتی اهمیت استاد در اینجا از کانادا هم مهمتره ولی موافقت استاد به معنی کسب اطمینان شما برای گرفتن اسکولارسیپ نیست و فقط یکی از مراحل اپلای محسوب میشه
    2) اینکه دیگه جواب نداده ممکنه علل مختلف داشته باشه. چند نکته: زمان مناسب ایمیل بزنید مثلا طوریکه بشه اول صبح اونها که ایمیل شما جز ایمیل های اول باشه، حتما میل قبلیشو که به شما جواب داده ریپلای کنید، کلا تاپیک مناسب انتخاب کنید.
    ولی بعضی وقتا با رعایت همه موارد بازم جواب نمیدن. هیچ قانونی نداره
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadmech88 نمایش پست ها
    با سلام،
    من دو تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه جواب بدید:
    1) دانشگاههای استرالیا مثل کانادا استاد محورن یا مثل آمریکا دانشکده محور؟ یعنی باید با استاد مستقیما مکاتبه کرد یا باید برای دانشگاه اپلای کرد.

2) من از یه استاد تو استرالیا این جاب رو 2 روز پیش گرفتم:
    My research interests centre around **************** performance. We have done some work on the simulation of**************. I particular, I am interested in doing more work on *********** systems.

Please let me know if you are interested in joining our group or need more information.

اینم جواب منه، الان 3 روزه منتظرم ولی جواب نمیده، الان باید چیکار کنم؟

It is my pleasure to join your research team. Currently work on a88888888888888888888888-

I would like to know about Funding and Administration process.

If you guide me about these processes, I will be very thankful
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال آخر کاشناسی از دانشگاه صنعتی قم هستم(معدل15)، علاقه زیادی به تحصیل در دانشگاه های جی8 رو دارم. اگه بخوام با خرج خودم برای ارشد اقدام کنم،
    آیا میتونم پذیرش یگیرم یا خیر؟ احتمالش چقدر میتونه باشه که پذیرش بهم بدن؟
    بله دوست عزیز می تونی من لیسانس عمران دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل15.72 دارم از دانشگاه سیدنی پذیرش عمران گرفتم

Junior Member

سلام دوستان

بنده سوالی دارم که فکر می کنم به همین پست مربوط باشه. بنده برای تحصیل در مقطع دکتری اقدام کردم و مسئول مربوطه در دانشگاه ایمیل زده است که مدارکم را پست کنم. در جریان هستم که کپی مدارک را نباید بفرستم چون اگر بنا به این باشد خودشان می توانند اسکن مدارک که ایمیل کردم را پرینت بگیرند. از طرفی اصل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس را کسی مطمئنا نمی فرسته. پس باید کپی تایید شده از مدارکم را بفرستم. برای لیسانس چون داخل کشور بودم همان ترجمه لیسانس و ریزنمرات که تاییدیه امور خارجه و دادگستری و غیره را دارد می توانم بفرستم. اما مدرک ارشدم را خارج از کشور گرفتم و مدرک به زبان اینگلیسی هم هست پس نیازی به ترجمه ندارد. اما اصل مدرک را که مطمئنا نمی توانم بفرستم. به نظر شما باید چکار کنم؟ آیا جایی می توان کپی برابر اصل کرد و آن کپی را بفرستم؟ لطفا راهنمائی بفرمائید. با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Asadollah نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده سوالی دارم که فکر می کنم به همین پست مربوط باشه. بنده برای تحصیل در مقطع دکتری اقدام کردم و مسئول مربوطه در دانشگاه ایمیل زده است که مدارکم را پست کنم. در جریان هستم که کپی مدارک را نباید بفرستم چون اگر بنا به این باشد خودشان می توانند اسکن مدارک که ایمیل کردم را پرینت بگیرند. از طرفی اصل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس را کسی مطمئنا نمی فرسته. پس باید کپی تایید شده از مدارکم را بفرستم. برای لیسانس چون داخل کشور بودم همان ترجمه لیسانس و ریزنمرات که تاییدیه امور خارجه و دادگستری و غیره را دارد می توانم بفرستم. اما مدرک ارشدم را خارج از کشور گرفتم و مدرک به زبان اینگلیسی هم هست پس نیازی به ترجمه ندارد. اما اصل مدرک را که مطمئنا نمی توانم بفرستم. به نظر شما باید چکار کنم؟ آیا جایی می توان کپی برابر اصل کرد و آن کپی را بفرستم؟ لطفا راهنمائی بفرمائید. با تشکر.
    دوست عزیز مدارک انگلیسیتون رو ببرین دارالترجمه هایی که مهر NAATI دارن تا براتون مهر کپی برابر اصل بزنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)