نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

من هم rond point خوندم و هم cafe creme , alter ego در کل بنظرم با اینکه cafe creme خیلی کلاسیک ولی از بقیه کار آمد تره . به نظرم روند آموزشش منتقی و اصولی تره
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    alter ego بر اساس گفته های یکی از استادا متدیه که بار رو از روی دوش معلم برداشته و گذاشته روی دوش دانشجو! به نظر این استادمون متد بهتریه نسبت به کفه چون خود زبان آموز رو مجبور می کنه که دنبال مطالب بگرده و چون خود زبان آموز سختی می کشه پس چیزایی که پیدا کرده رو خوب یاد می گیره. اما من خودم دوست ندارم اینقدر تو زحمت باشم و استادم راحت و خوشحال! اما از جهتی هم می شه گفت واسه کسی که خودش می خواد بخونه خوبه. چون خیلی معلم محور نیست. البته من سر کلاس این متد نبوده ام و نمی تونم نظر شخصی بدم.
    به نظر من حتما باید اولش یکی باشه که به آدم درست یاد بده. فرانسه آسون نیست. مخصوصا اولش خوندنش غیرممکنه. اگه می تونید حتما به یک معلم یا کسی که بلده دسترسی حضوری داشته باشید تا بتونید درس بگیرید یا حداقل رفع اشکال کنید. بعضی از سوالات رو می تونید توی همین تاپیک مطرح کنید و معمولا دوستان خیلی خوب پاسخ می دن.
    به نظر خود منم اینکه چه متدی رو بخونید مهم نیست. فقط شروع کنید.
    اگه خیلی به متد های جدید علاقه دارید قن پوان rond point رو هم نگاهی بکنید. لینک های دانلودشو خیلی وقت پیش گذاشته بودم توی تاپیک منابع دانلودی صفحه 48 پست 475. کلا این صفحه Forum ها و قن پوان ها و Phonétique progressive ها و موژه ها و Campus ها رو گذاشته بودم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamz نمایش پست ها
    من هم rond point خوندم و هم cafe creme , alter ego در کل بنظرم با اینکه cafe creme خیلی کلاسیک ولی از بقیه کار آمد تره . به نظرم روند آموزشش منتقی و اصولی تره
    منون از لاله و علیرضای عزیز

علیرضا جان کلا متد یک ره روش برای رسیدن به یک هدف و نتیجه است هیچ فرقی نمیکنه چه متدی باشه مهم اینکه نتیجه چیه
    من براتون مثال عینی میزنم چون کلی ایرانی تو لول های مختلف کلاس زبان میبینم
    یکی 5 سال فرانسه خونده بود تو کوثر اصفهان و سال اخر کفه 3 بوده ولی نتیجه:هنوز نمیتونه منظور درست بیان کنه .جملات با کلی غلط گرامری بیان میشه و هنوزIls تلفظ میکنه ایلس! یعنی اس اخر تلفظ میکنه
    مواردی زیادی با انواع اقسام متد ها دیدم که بعضی هاشو تا حالا نشنیده بودم همشون نتایج مشابهی داشت
    چرا؟
    استاندارد نبودند یعنی تا در آزمون استانداردی شرکت نکنی نمیتونی بگی در چه سطحی هستی و راه و روشت خوب بوده یا نه؟ حالا قطب و سفارت فرانسه و اقای ایکس و خان ایگغگ و لاپ لاپ لاپ بی معناست...
    برید کالیبراسیون خودتونو کالیبره کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)