نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 56 از 112 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط rbaghban نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای سابکلس ۵۷۳ (ارشد) هم اینقدر طول میکشه برای گرنت ویزا؟ چون معمولا میبینم دوستان خیلی دیر ویزا هاشون گرنت میشه.
    و اینکه ایجنت من همش میگه نگران ویزا نباش و خیلی کند کارهارو انجام میده. رشته من ترم دوم ورودی نداره که دیفر کنم می افته سال دیگه. خیلی میترسم. به نظرتون تو ۳۰ روز ویزا میدن؟
    نه ٣٠ روزه بهت نميدن اگه رشتش جزو تحريميا نباشه ممكنه ٥٠ روزه اوكي شه
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

Junior Member

تو یکی از دانشگاه های استرالیا یه پوزیشن مرتبط با خوردگی لوله (انرژی-نفت) باز شده و تا آخر دسامبر برای اپلای فرصت داده شده. به نظرتون برای ویزا همچنان به مشکل بر می خورم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط arjomandp نمایش پست ها
    تو یکی از دانشگاه های استرالیا یه پوزیشن مرتبط با خوردگی لوله (انرژی-نفت) باز شده و تا آخر دسامبر برای اپلای فرصت داده شده. به نظرتون برای ویزا همچنان به مشکل بر می خورم؟
    بیشتر دانشگاههای استرالیا مشکلی از بابت تحریم باشه اصلا پوزیشن رو بتون نمیدن که حالا به مرحله ویزا برسید کلا.
    ولی تجربه من میگه اصلا نمیشه چیزی رو از قبل حساب کرد،به نظرم شانستون رو امتحان کنید.

Junior Member

من از طریق موسسه اقدام میکنم. الان برای اینکه مدارک رو بفرسته سفارت از من خواسته گواهی محضری رسمی بدم که در حین یا بعد از تحصیل هرگز اقدام به پناهندگی در استرالیا نخواهیم کرد.
    دلیل هم برای اینکه سفارت ایران جدیدا خیلی ریجکت میکنه!!‌

بنظرتون این گواهی رو بدم یا نه!‌؟

Junior Member

سلام دوستان.من تازه عضو شدم.یه سوال هم من داشتم.با توج0 به شرایط زیر که ما داریم:
    خودم 34 ساله-دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه آزد-دارای 8 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و بدون مدرک زبان- --همسرم 32 ساله -دارای 7 سال سابقه کار در شرکت دولتی-رشته مهندسی صنایع و دارای مدرک آیلتس 6.
    همسرم از دانشگاه cqu پذیرش در رشته مدیریت مهندسی گرفت.بعد از پذیرش تصمیم گرفتیم از طریق وکیل تحصیلی کارامونو پیش ببریم.
    هفته قبل تمام مدارکمونو تکمیل کردیم و از طریق وکیلمون فرستادیم برای سفارت.حالا منتظر ویزا هستیم.وکیل محترممون بعد از ارسال مدارک تازه یادش افتاده و میگه بدلیل گپ تحصیلی(همسرم سال 84 لیسانس گرفته از دانشگاه الزهرا با معدل 15) احتمال گرفتن ویزاتون 50% هستش.و این مساله کاملا ما رو برده توی استرس.دوستان کسی تجربه شبیه ما رو داره لطفا تجربشو از گرفتن یا ریجکت شدن ویزاش بما بگه.

Junior Member

ضمنا ما بیشتر از هزینه یکسال زندگیمونو از طریق نامه بانکی به سفارت ارائه دادیم(چیزی حدود 150 میلیون تومان) و همچنین یه sop قوی نوشتیم.و حتی من تمامی گواهی کارام رو که از شرکت های خوب پیمانکاری بود ترجمه کردم و حتی یه نامه ارائه دادم که نشون میده من اینجا جزئ هیئت مدیره یه شرکت کوچیک هستم.آیا واقعا با همهی اینها 50% شانس باید داشت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کسانی که ویزای استرلیا را دارند برای اطمینان از ثبت ویزا در سیستم انلاین میتونند با وارد کردن موارد مورد نیاز در مورد مشخصات ویزای صادر شده مطلع بشن.... خیلی جالبه!

https://www.border.gov.au/Busi/Visa

https://online.immi.gov.au/evo/first...tionType=query

از توی فایل ویزا که براتون ارسال میشه میتونید Transaction Reference Number یا همون TRN
    را دربیارید و وارد لینک فوق کنید و در مورد ویزاتون مطلع بشید بصورت انلاین.... این سیستم یکپارچه هست و برای همین لیبل ویزا در استرالیا ضروری نیست

پاسخ در مورد ضروری بودن یا نبودن لیبل ویزای استرالیا در پاسپورت:

https://www.border.gov.au/Lega/Lega/...e-a-visa-label

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 20ئوددو15

دوستان مورد من یه کم حاد شده لطفاً راهنمایی کنید:
    من حدود 8 ماه پیش برای گرفتن ویزای دانشجویی برای دانشگاه دکین (مهندسی مواد) از سفارت اردن اقدام کردم و شماره پرونده گرفتم. مدیکال رو هم 2و3 هفته بعد دادم. در تمام این مدت 8 ماه و اندی پاسخ سفارت این بود که هنوز پاسخ سکیوریتی از استرالیا نیومده. امروز ولی به من میل زدن و طی نامه ی مفصلی که پیوست شده بود گفتن شما از نظر ما ممکنه به توسعه ی سلاح های کشتار جمعی کمک کنید و از این بابت 28 روز وقت دارید به ما پاسخ بدید و از خودتون به نوعی دفاع کنید. توی نامه من چه چیزایی رو بگم بهتره؟ از استادم کمک بخوام می تونه به کلییر شدن من کمک کنه؟ ضمناً پروپوزال من خوردگی فلزات در محیط های نفت و گاز هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تازه عضو شدم.یه سوال هم من داشتم.با توج0 به شرایط زیر که ما داریم:
    خودم 34 ساله-دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه آزد-دارای 8 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و بدون مدرک زبان- --همسرم 32 ساله -دارای 7 سال سابقه کار در شرکت دولتی-رشته مهندسی صنایع و دارای مدرک آیلتس 6.
    همسرم از دانشگاه cqu پذیرش در رشته مدیریت مهندسی گرفت.بعد از پذیرش تصمیم گرفتیم از طریق وکیل تحصیلی کارامونو پیش ببریم.
    هفته قبل تمام مدارکمونو تکمیل کردیم و از طریق وکیلمون فرستادیم برای سفارت.حالا منتظر ویزا هستیم.وکیل محترممون بعد از ارسال مدارک تازه یادش افتاده و میگه بدلیل گپ تحصیلی(همسرم سال 84 لیسانس گرفته از دانشگاه الزهرا با معدل 15) احتمال گرفتن ویزاتون 50% هستش.و این مساله کاملا ما رو برده توی استرس.دوستان کسی تجربه شبیه ما رو داره لطفا تجربشو از گرفتن یا ریجکت شدن ویزاش بما بگه.
    وکیل شما باید اشاره میکرد که گپ بین مدرک تحصیلی رو با سابقه کاری چیزی پر کنید.
    حالا اگر مدارک لاج شده که هیچ ولی اگر آفیسر درخواست توضیح کرد می تونید یه مدرکی چیزی مبنی بر آموزش یا کار پاره وقت یا تمام وقت سوری ارایه بدین.

نگران نباشید،‌‌ انشالله که هر چیزی که خیریه همون میشه.
    ولی من شنیدم که خیلی گیر میدن جدیدن!‌ ما خودمون از کیس هایی هستیم که ایجنتمون میگه تغییر رشته دادین شانستون اومده پایین.‌ )

Junior Member

البته همونطور که در بالا اشاره کردم..ما سابفه کار ارائه دادیم برای این گپ موجود...ولی من باز نمیفهمم چرا %50

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)