صفحه 108 از 179 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    ببخشید من ویکی رو خوندم ولی چیزی در مورد کامپس فرانس تو بخش گرفتن ویزا نیست. فقط گفته مدارک رو فکس کنید. می شه توضیح بدید یه کم روالش رو؟
    شما کدوم ویکی رو میگی؟! دوست من برید لطفا تو خود سایت کمپس فرانس و روند کاملش رو بخونید. خیلی سر راست و راحته. همه چیز آنلاین هستش. بعلاوه وقتی هم که Submit کردی مدارکو، اگه نقصی داشته باشه خود خانم زندیه باهات تماس میگیره و کاملا راهنماییت میکنه.
    چون اولین دوره ای هست که سیستم آنلاین راه افتاده، به اندازه کافی به شما کمک میکنن تا به مشکل بر نخورید.

http://www.iran.campusfrance.org/fa/node/293253

Junior Member

ممنون از دوستانی که جواب دادند.

یه سوال دیگه دارم
    این تعهدنامه تک همسری رو کدو دفترخونه میده؟ من از چندتاش پرسیدم گفتن اصلا نشنیدیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryaa نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که جواب دادند.

یه سوال دیگه دارم
    این تعهدنامه تک همسری رو کدو دفترخونه میده؟ من از چندتاش پرسیدم گفتن اصلا نشنیدیم .
    این تک همسریو واسه چی میخوان؟! فکر کنم باید به یه دفتر ازدواج و طلاق مراجعه کنید، نه دفترخانه. قباله ازدواجو ببری و یه نامه تایید تک همسری بگیری. تک همسری؟؟؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    شما کدوم ویکی رو میگی؟! دوست من برید لطفا تو خود سایت کمپس فرانس و روند کاملش رو بخونید. خیلی سر راست و راحته. همه چیز آنلاین هستش. بعلاوه وقتی هم که Submit کردی مدارکو، اگه نقصی داشته باشه خود خانم زندیه باهات تماس میگیره و کاملا راهنماییت میکنه.
    چون اولین دوره ای هست که سیستم آنلاین راه افتاده، به اندازه کافی به شما کمک میکنن تا به مشکل بر نخورید.

http://www.iran.campusfrance.org/fa/node/293253
    ممنون دوست عزیز، من بورس شدم اما توی کمپس فرانس مشکلی درام که بخش باید مدارک رو سابمیت کنم رو پیدا نمی کنم. و اون لینکی که فراسته داده بودید رو هم خوندم. ممنون میشم راهنمایی کنید

سابمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، من بورس شدم اما توی کمپس فرانس مشکلی درام که بخش باید مدارک رو سابمیت کنم رو پیدا نمی کنم. و اون لینکی که فراسته داده بودید رو هم خوندم. ممنون میشم راهنمایی کنید

سابمیت
    اول یه حساب کاربری باز کن:
    http://www.iran.campusfrance.org/fa/user/register
    اگه داری برو تو:
    https://pastel.diplomatie.gouv.fr/et...d=3-fc581dc1bf

بعد برو تو :
    I am accepted
    اطلاعات دانشگاهی که قبول شدی رو تو I finalize my process بعد I received an acceptance letter پر کن و اطلاعات شخصی و درسی قبلیت رو تو قسمت: I enter my personal data در اخر هم I verify that all is complete and I confirm my choice رو بزن.
    بعد از این مرحله منتظر ایمیل خانم زندیه باش.
    یا یه چیزی رو اشتباه یا ناقص پر کردی که از طریق ایمیل میگه. یا کامل هست که بات قرار میزار.
    به قسمت پیام های خصوصیت هم سر بزن. هفته پیش واست توضیحاتی دادم که هنوز نخوندیشون.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان،

1- کسی می دونه گواهی تمکن مالی رو در چه مرحله ای باید ارائه بدیم؟ در زمان مصاحبه با خانم زندیه یا در زمان مصاحبه با بخش ویزا یا هر دو؟
    2- در Campus France فقط قسمت بارگذاری مدارک فرانسوی رو داره. ما که دانشگاه انگلیسی زبان apply کردیم و مدرک IELTS داریم باید چطور اونو آپلود کنیم؟

با تشکر از وقتتون!

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    سلام دوستان،

1- کسی می دونه گواهی تمکن مالی رو در چه مرحله ای باید ارائه بدیم؟ در زمان مصاحبه با خانم زندیه یا در زمان مصاحبه با بخش ویزا یا هر دو؟
    2- در Campus France فقط قسمت بارگذاری مدارک فرانسوی رو داره. ما که دانشگاه انگلیسی زبان apply کردیم و مدرک IELTS داریم باید چطور اونو آپلود کنیم؟

با تشکر از وقتتون!
    سلام
    1- تمکین مالی واسه سفارت هستش، زندیه کاری باش نداره.
    2- تو قسمتی که مدارک دانشگاهی رو وارد کردی، other رو انتخاب کن و تو توضیحات بنویس IELTS، و اپلودش کن مدرکت رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    سلام
    2- تو قسمتی که مدارک دانشگاهی رو وارد کردی، other رو انتخاب کن و تو توضیحات بنویس IELTS، و اپلودش کن مدرکت رو
    مرسی علیرضا جان، اما گویا پرونده بدون قسمت French ناقص هست و incomplete می زنه (submit نمیشه). چه باید کرد چون من مدرک فرانسه ندارم اصلاً. :-(

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    سلام
    تا پارسال که تمام مدارک از جمله مدارک مالی رو خانم زندیه تحویل می گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    کسی از دوستان می دونه روند گرفتن ویزا برای فرصت مطالعاتی(برای خودم و نیز شوهرم به عنوان همراه) چقدر طول می کشه حدودا؟ (چون باید به استاده بگم که کی میتونم بیام و خودم تخمینی ندارم)
    و اینکه آیا عکس خانم ها برای سفارت فرانسه باید حتما بی حجاب باشه؟؟
    سلام. یکی از دوستان بعد از مصاحبه سفارت 2 هته طول کشید که ویزاش اومد البته رشتش ریاضی بود. برای بحث حجاب تو سایت نوشته که: "اگه به دلایل مذهبی نموتین عکس بدون پوشش سر بدید، در زمان تحویل مدارک مشکلی نداره ولی در زمان ثبت نام خود در اداره اتباع خارجی OFII یا در زمان تشکیل پرونده صدور کارت اقامت باید عکس بدون پوشش باشه".
    شاید بشه برای اونا با فتوشاپ حجاب رو برداشت بدون برخورد با مشکلی برای خودتون!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)