نقل قول نوشته اصلی توسط sami123 نمایش پست ها
سلام
بسیار اطلاعات عالی بود. چند سوال داشتم اگر امکان دارد، چون خیلی دلم می خواهد در مورد این استان اطاعاتم تکمیل بشه و بدانم.

اول. سیستم درمانی این استان مانند انتاریو سه ماه انتظار را دارد؟ و آیا رایگان است؟ و یا مانند بریتیش کلمبیا غیر از سه ماه انتظار باید سالیانه پول هم بدهیم؟

دوم. دولت برای تازه وارد ها اگر دوره زبان و سایر دوره های کاریابی رو برداریم کمک هزینه پرداخت می نمایند؟

سوم. بنده آقا و مجردم می خواهم بدانم کدام منطقه شرق که فرمودید، برای زندگی آرامش بیشتر داره و امکاناتش در دسترس تره بدون اینکه بتوانیم برای تهیه مایحتاج اولیه از اتوبوس استفاده نکنم؟

چهارم وضعیت حمل و نقل عمومی اتوبوس، مترو چطوره ؟ منظمه و سر وقت هست؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ارادتمندم استاد
سلام دوست عزیز
من هنوز اطلاعات کامل رو نذاشتم.
هر موقع که وقت کنم میام یه سری اطلاعات میذارم

اما در مورد سوالاتتون
اول اینکه سیستم درمانی این استان نیاز به انتظار سه ماهه نداره. از روز اول بیمه هستین. اما راستش من چون خودم اقدام نکردم مطمین نیستم در مورد سیستم بیمشون. یکی از دوستان ۱۷ روره کارتش اومد.

بله دولت کمک هزینه پرداخت میکنه اما اصلا توصیه نمیشه چون در نهایت کردیت خودتونو تضعیف میکنید. و بعدها روی وام گرفتن تاثیر داره. اون سازمانی که ما رفتیم دیدیم اکثرا سرخپوستها میومدن واسه گرفتن کمک و جو اصلا خوبی نداشت. سکیوریتی هم دم در نشسته بود و آماده باش برای دعوا چون اکثر سرخپوستها مست بودند و احتمال دعوا وجود داشت.
شما سمت شرق و بهتره بگم نزدیک دانشگاه هر جایی میخواین بگیرید مکانیتش رو بررسی کنین. چقدر به ایستگاه اتوبوس نزدیکه و مغازه های خاروبار فروشی چقدر نزدیکتون هست.
وقت کنم در مورد فروشگاه های خوش قیمت شهر مینویسم...

در مورد اتوبوسهاشون کامل توضیح خواهم داد
در مورد سر وقت بودن میشه گفت اگه مشکل خاصی پیش نیاد بله سر وقت میان اما تشخیص ایستگاه ها یه خورده سخته. به خصوص که پایانه توی داون تاون وجود داره و اوایل تقریبا همش باید بپرسین خط فلان کجا وایمیسته. تا کم کم دستتون بیاد کدوم اتوبوس کجا وایمیسته

این استان مترو نداره. سیستم حمل و نقلش فقط اتوبوسه!