نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
من توی کارت معافیم مدرک تحصیلی را نوشته لیسانس
در صورتی که اون زمان دانشجوی ارشد بودم و یک نامه هم از طرف دانشگاه برای کمیسیون معافی بردم که اونجا توی کمیسیون خوندنش مبنی بر این که دانشجوی ارشدم ولی باز توی کارت همون مدرک لیسانس را زدن
حالا هم مدرک ارشدم را آزاد نکردم ولی می تونم راحت مدرک لیسانسم را بگیرم
به نظر شما مشکلی پیش نمی یاد اگر توی همین فرمی که دادن برای تعویض کارت ها اصلا" اسمی از مدرک ارشدم نبرم؟ یعنی فکر می کنید اینها برای تک تک آفرادی که درخواست تعویض کارت می دن از همه سازمان ها از جمله وزارت علوم استعلام می کنن؟
چه ربطی به نظام وظیفه داره این مساله مدرک؟ ممکنه من دلم بخواد توی کارتم مدرکم را دیپلم بنویسم این چه ربطی می تونه به مساله معافیت داشته باشه ؟ من نمی فهمم
اون زمان زدن لیسانس چون آخرین مدرک ملاک هست نه ارشدتون که هنوز دانشجوش بودین و مدرکش نبوده.الان باید بزنید ارشد.سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن!نیاز نیست اصل مدرک ارشدتونو آزاد کنید، همون گواهی موقت فارغ التحصیلی کافی هست دوست عزیز
ربطش برای مشخص شدن غیبت و اینکه بعضی معافیا با مدرک تحصیلیای مختلف فرق داره.چون اولش میخوان الانم باید رو کارت جدید منتقل شه.روتین هست. اما اینکه میگین چه ربطی داره؟ برادر شغل و نام موسسه یا اداره محل کارت رو هم میخوان!!!!! مدرک که عادیه