نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

دوست عزیز الان دیگه www.physiciansapply.ca جای pcrc رو گرفته ولی مقرراتش همونه. شما فابل پی دی اف راهنما رو از توی سایت بخونین همه اطلاعات رو بهتون میده. اگه تو سایت login کنین و هزینه های اولیه رو بپردازین فرمها هم همون جا موجوده. cic سایت اداره مهاجرت نیست. مخفف confirmation of indentity هست که یه فرمه تو همون سایت. موفق باشین.
    NOC: 3111 - FSW1 (38) - CIO: 30 Nov 2009 - 1st file number: 1 Feb 2010 - 2nd file number: 5 May 2010 - Request for Update : 28 May 2011 - The File Transferred to Warsaw Office and Process started: 23 Jan 2012 - Request for Medical Exam: 25 Sep 2012 - London Office Recieved the Medical: 11 Oct 2012 - Request for Passport Copy and Physical Appearance: 27 March 2013 and Finally: Passport Request 28 May 2013

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان دیگه www.physiciansapply.ca جای pcrc رو گرفته ولی مقرراتش همونه. شما فابل پی دی اف راهنما رو از توی سایت بخونین همه اطلاعات رو بهتون میده. اگه تو سایت login کنین و هزینه های اولیه رو بپردازین فرمها هم همون جا موجوده. cic سایت اداره مهاجرت نیست. مخفف confirmation of indentity هست که یه فرمه تو همون سایت. موفق باشین.
    سلام. من توی سایت physicianapply ، login کردم و هزینه ائلیه رو پرداخت کردم. اما این فرم confirmation of indentity را که فرمودید نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی من رو راهنمایی کنه
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member Erdbeere آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام. من توی سایت physicianapply ، login کردم و هزینه ائلیه رو پرداخت کردم. اما این فرم confirmation of indentity را که فرمودید نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی من رو راهنمایی کنه
    وقتی اطلاعات پاسپورت رودر SVR وارد کردین این فرم رو میبینید که به راحتی دانلود میشه با نام : CERTIFICATION REQUIREMENTS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    سلام ممنون ميشم بگين اين فأيل پي دي أف راهنما كجاي سايته من پيداش نكردم؟ و اينكه غيرازاين ٢٦٠ دلار براي ازريابي مدرك پزشكي بأيد ٣٠٠دلار ديگه هم بعدا بديم ؟ يااين ٣٠٠ دلار كه وكيل ميگه هزيعه ارزيابي مداركه همين ٢٦٠ دلاره كه رندش كرده؟ممنون ميشم جواب بدين يعني كلا هزينه ارزيابي مدارك پزشكان كه بأيد دلاري پرداخت شه همين ٢٦٠ دلاره وبعد ميريم سراغ اپلاي كردن مهاجرتfsw؟ مرسي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)