نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
اثر منفیش اینه که اولا طرف نه تنها اون چکیده رو نمیخونه بلکه ممکنه بقیه رزومه رو هم نخونه....
وقتی میپرسن اسمتون چیه یعنی فقط اسمتون رو میخان نه اینکه سنتون رو هم بگید.... این اثر بد میزاره....

یه مساله دیگه هم که داره این کار اینه که احساس میکنن میخاین کارتون رو بزرگ جلوه بدین!!!! فک کنید میخاید دانشجوی زبان فارسی بگیرید بین خارجی ها... یکی بیاد از تواناییش بگه بهتون که چقدر کلاس رفته و چه کارایی کرده بعد یه جمله ی "بابا آب داد" برای شما بنویسه که باورتون بشه بلده!!!!! چی فک میکنید بهش؟
مقاله ی شما برای اونایی که رزومتون رو میخونن در حکم همون بابا آب داد هست... پس اصرار نکنین که اون رو به رخشون بکشید.... چون اثر منفی داره...
در این مورد آخری قبلا هم بحث شده...

موفق باشید
سلام
نمیدونم شاید من با این فرهنگ آشنا نیستم به همین خاطر نمیتونم راحت قانع بشم!(لطفا با خودتون نگین که اصلا هر کار دلت میخواد بکن!). مثالی که زدید در مورد من صادق نیست چرا که قرار نیست دم بزنم که تواناییهای من چنین و چنانه! چرا که یک دانشجوی کارشناسی ام و اونقدر توقعات خارق العاده ای از من ندارن! درسته؟ در واقع کار مقاله هم مکمل و چه بسا کار نهایی دوره ی دانشجویی منه...درسته برای اونا ممکنه در همون حد باشه اما در حد خودم بد نیست! D: خداییش اصراری به رخ کشیدن ندارم! اما حالا چرا دوباره اینا رو گفتم؟! خواستم بدونم شما چه سندی برای این حرفتون دارین؟ (عذر میخوام اینطوری میگم چون نتونستم کنار بیام با دلایلی که فرمودید. شاید دلیل دیگه ای داشته باشه)
البته یک نکته رو اضافه کنم: مثال اولی که زدید شاید اینطوری منظورتونه که مثلا در قسمت پاپلیکشن نمیشه این مورد رو اضافه کرد چون پاپلیش نشده! درسته؟ (اگه منظورتون اینه معقول به نظر میرسه)