صفحه 460 از 1371 نخستنخست ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510560960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,591 تا 4,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    من نمره وربال جی آر ای 290 شدم و کوانت 800...حالا بکی از دانشگاهایی که میخوام اپلای کنم مینیمم 500 برا هرکدوم گذاشته...از استادی که باهاش تماس دارم پرسیدم چه کنم؟
    گفته "اپلای کن ما همه مدارک رو باهم می سنجیم ولی من امید کمی به گرفتن فاند دارم و این نمره جای نگرانی داره" (نظر استاد)
    حالا موندم چی کار کنم 15 ژانویه هم ددلاینشه
    دوستان لطفا راهنمایی کنید!
    If a professor really wants you, he would have the influence to waive every thing like TOEFL, GRE, ... for you
    I love you USA

Junior Member

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید دانشگاه بریتیش کلمبیا در ارتباط بودم این جوابا رو داده، منظورش اینه که منو پذیرفته که استادم بشه؟
    Soraya,
    Thank you for forwarding your CV. I encourage you to start the UBC admission process to complete your doctoral studies at UBC in Rehabilitation Sciences.

For guidelines and the steps for admission please refer to
    http://www.grad.ubc.ca/prospective-s...ation-sciences

With kind regards,
    Sue
    بعد من نوشتم :
    Dear Dr.Forwell
    Thank you for your prompt reply.
    I fill the online application form but there is a section which say :
    "8. Admission to the Rehabilitation Sciences PhD Program requires that a supervisor be identified, It is very important that you contact a potential supervisor and discuss mutual interests prior to applying to the program and that the potential supervisor has agreed to supervise your project. Please indicate the name of the faculty member who has agreed to supervise you. (see www.rehab.ubc.ca/faculty directory)"
    Shall I write your name in the space provided for this question?
    I prepare all the documents and I can send them to graduate office next week.
    Thank you for your help

Regards

Sorayya Askari

جواب دادن :
    Yes you can use my name.
    Sue
    نظرتون چیه دوستان؟
    ممنون

سلام دوستان
    من برا دکتری مک گیل با یکی از استادا تماس گرفتم گفت دپارتمان گارانتی نمیکنه که فاند بده اگه مشکلی نداره پروپوزال بنویس. منم نوشتم
    "من میدونم که هیچ دانشگاهی نمیتونه فاند رو گارانتی کنه " پرپوزال رو نوشتم حالا جواب داده
    Your proposal seems fine to me; I've made some suggestions and corrections on the attached. I will be on sabbatic leave in 2012-13, so if you were to be admitted to the program, you would be unable to take any courses with me during your first year. What are your plans for funding your studies?
    حالا اگه بگم از لحاظ مالی مشکل ندارم(که دارم)و بگم میام ومنتظر تصمیم دانشکده برا فاند بشم،اگه فاند ندن اشکال داره که نرم؟. منظورم از لحاظ اخلاقیه؟
    2.ایا اصلا امکان داره با این شرایط که خودش هم سال اول تو دانشگاه نیست فاند بدن؟
    جون من کمکم کنین.ممنون

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soraya85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یکی از اساتید دانشگاه بریتیش کلمبیا در ارتباط بودم این جوابا رو داده، منظورش اینه که منو پذیرفته که استادم بشه؟
    Soraya,
    Thank you for forwarding your CV. I encourage you to start the UBC admission process to complete your doctoral studies at UBC in Rehabilitation Sciences.

For guidelines and the steps for admission please refer to
    http://www.grad.ubc.ca/prospective-s...ation-sciences

With kind regards,
    Sue
    بعد من نوشتم :
    Dear Dr.Forwell
    Thank you for your prompt reply.
    I fill the online application form but there is a section which say :
    "8. Admission to the Rehabilitation Sciences PhD Program requires that a supervisor be identified, It is very important that you contact a potential supervisor and discuss mutual interests prior to applying to the program and that the potential supervisor has agreed to supervise your project. Please indicate the name of the faculty member who has agreed to supervise you. (see www.rehab.ubc.ca/faculty directory)"
    Shall I write your name in the space provided for this question?
    I prepare all the documents and I can send them to graduate office next week.
    Thank you for your help

Regards

Sorayya Askari

جواب دادن :
    Yes you can use my name.
    Sue
    نظرتون چیه دوستان؟
    ممنون
    اين جوابي كه استاد به شما داده مي ارزه كه apply كنيد اما توجه داشته باشيد اين جواب، خيلي قوي نيست، اصولا بيشتر اساتيد زماني كه رزومه داوطلبي رو خوب ارزيابي مي كنند، اونو تشويق به apply كردن مي كنند، اما اين جواب به اين معنا نيست كه شما قطعا پذيرفته شديد، بلكه مشابه همين جوابو احتمالا به چند داوطلب با رزومه قوي ديگه هم داده باشه، اما درهرحال اگه جواب بهتري از اين دانشگاه نداريد مي ارزه كه با همين جواب براي UBC اقدام كنيد، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برا دکتری مک گیل با یکی از استادا تماس گرفتم گفت دپارتمان گارانتی نمیکنه که فاند بده اگه مشکلی نداره پروپوزال بنویس. منم نوشتم
    "من میدونم که هیچ دانشگاهی نمیتونه فاند رو گارانتی کنه " پرپوزال رو نوشتم حالا جواب داده
    Your proposal seems fine to me; I've made some suggestions and corrections on the attached. I will be on sabbatic leave in 2012-13, so if you were to be admitted to the program, you would be unable to take any courses with me during your first year. What are your plans for funding your studies?
    حالا اگه بگم از لحاظ مالی مشکل ندارم(که دارم)و بگم میام ومنتظر تصمیم دانشکده برا فاند بشم،اگه فاند ندن اشکال داره که نرم؟. منظورم از لحاظ اخلاقیه؟
    جون من کمکم کنین.ممنون
    به نظرم بهتره كه در جواب ايشون بگيد كه نياز به فاند داريد و اصولا در زمينه financial aid بهتره كه روراست باشيد، چون خودشون هم همينطور هستند، در حالت كلي اين مساله كه پذيرش بدون فاند بگيريد و درخواست رو Accept نكنيد، غير اخلاقي نيست، درواقع حتي بعد از دادن offer پذيرش فول فاند هم شما مدتي فرصت داريد تا پذيرشو قبول يا رد كنيد. از اونجا كه ايشون در سال اول در فرصت مطالعاتيه، شما امكان استفاده از RA ايشون رو نخواهيد داشت، اما درهرحال ميتونيد از TA يا Ship هاي دانشگاه استفاده كنيد، به نظر مي رسه در شرايط فعلي، بهترين كار اينه كه، ايميلي به ايشون بفرستيد و در جواب به سوال ايشون در مورد نياز مالي، مساله نياز به فاند رو به صورت جدي مطرح كنيد و منتظر جواب ايشون باشيد، موفق باشيد.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جون من کمکم کنین.ممنون

یک توصیه دوستانه می کنم، هیچ وقت استرس و نگرانی جدیدی برای خودت درست نکن، چون همین الان به حد کافی داری و دیگه شاید نشه بیشترش رو به راحتی تحمل کرد. مشکلات مالی بسیار کمرشکن هستند و اصلا نمی شه باهاش شوخی کرد. اگر می تونی خرج تحصیلت رو بدی، برو و منتظر باش ببین می شه درآمدی داشته باشی یا نه. اگر پولش رو نداری خودت رو توی دردسر ننداز. دنیا بسیار بزرگتر از چیزی که تصور می کنی، کانادا نشد برو اروپا، اسپانیا پرتغال ایتالیا کشورهای بسیار ارزونی هستند، راحت تر از آمریکا و کانادا پول می دهند.
    دوستی داشتم که رفت سیمون فراستر، بورس هم داشت اما بورسش کم بود و نمی تونست خرجش رو بده، بعد از پنج ماه مجبور شد برگرده، چون نمی تونست اون فشار مالی رو تحمل کنه.
    به نظرم صادقانه با همه چیز برخورد کن، به استادت بگو که تا فاند کافی نداشته باشی نمی تونی بری، ازش بپرس راه حلی می دونه که بتونی خرجت رو اونجا در بیاری، شاید بورسی باشه که بتونه برات اپلای کنه و بتونی بری. اگر شد بهتر، نشد دنبال جاهای دیگه و فرصت های دیگه باش. هر وقت بیش از حد روی کاری اصرار کنی، خراب می شه. با کمال آرامش و صداقت به کارهات برس و حواست باشه که در همان زمانی که داری روی یک مساله سخت متمرکز می شی و می خواهی هر جور شده از پسش بربیایی، ده ها فرصت دیگه از جلوی چشمات رد می شوند و می روند، بدون اینکه بهشون توجه کنی.
    پول داری دنبال این ماجرای رفتنت باش، پولش رو نداری فرصت دیگه ای جای دیگه ای از دنیا پیدا کن. فقط نگذار هیچ چیزی لذت زندگی کردنت رو کم کنه. ببین ته دلت به این استاد و این دانشگاه گرمه یا نه، اگر نیست پیگیریش نکن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    باز اونجا كه ايشون در سال اول در فرصت مطالعاتيه، شما امكان استفاده از RA ايشون رو نخواهيد داشت، اما درهرحال ميتونيد از TA يا Ship هاي دانشگاه استفاده كنيد،
    البته این اصل کلی نیست. استادها در فرصت مطالعاتی صرفا کار تدریس رو کنار میگذارند و تمام وقت به پژوهش مشغول اند. خیلی ها در همان دانشگاه باقی میمانند و کار پژوهشی خودشون رو ادامه میدهند و فرصت مطالعاتی شان در این حالت تاثیری روی RA شان ندارد. منظورم اینه که از نظر قانونی RA گرفتن از یک استادی که در فرصت مطالعاتی است غیر ممکن نیست.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته این اصل کلی نیست. استادها در فرصت مطالعاتی صرفا کار تدریس رو کنار میگذارند و تمام وقت به پژوهش مشغول اند. خیلی ها در همان دانشگاه باقی میمانند و کار پژوهشی خودشون رو ادامه میدهند و فرصت مطالعاتی شان در این حالت تاثیری روی RA شان ندارد. منظورم اینه که از نظر قانونی RA گرفتن از یک استادی که در فرصت مطالعاتی است غیر ممکن نیست.
    متن ایمیل استاد به ایشون این بوده:

I will be on sabbatic leave in 2012-13, so if you were to be admitted to the program, you would be unable to take any courses with me during your first year. What are your plans for funding your studies

جواب من در راهنمایی برای ایمیل دریافتی ایشون بوده که در اینجا منظور استاد این نیست که تو همون دانشگاه هست و sabbatic leave به نظر من نشون میده که ایشون در اون دانشگاه برای 1 سال حضور نداره، بنابراین بعیده که بتونه ایشونو از نظر مالی ساپورت کنه، ممنون از شما

ApplyAbroad Guru

درسته ولی حالا پرسیدنش برای اطمینان بیشتر ضرری نداره.

بچه ها واقعا ممنونم که اینقدر خوب راهنمایی میکنین.راستش چون اون اول بهم گفت که تضمین فاند نمیده وحالا با این شرایط اگه میخای پرپوزال بنویس منم گفتم میدونم فاند رو نمیشه از اول تضمین کرد و رو همین اصل پروپوزال براش فرستادم.الان روم نمیشه بعد اینکه پرپوزال رو ریواز کرده بهش بگم فاند میتونه بده یا نه؟حتما میگه من که اول گفتم تضمین نمیدم باز چرا داری میپرسی؟
    حالا اگه الان بگم خودم هزینه خودم رو دارم ولی اگه پولی ندادن برم یه دانشگاه دیگه که فاند میده این کار غیر اخلاقیه؟در نظر اونا کار زشتیه؟نمیخام راجع به ایرانیا ذهنش بد بدشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)