صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 260

موضوع: اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استایل ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن

آیا بانک های استرالیا صندوق امانت میدن ؟ آیا هزینه زیادی داره گرفتن صندوق از بانک؟ سود حساب های پس انداز اونجا چند درصد هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

دوستان پس با توجه به اطلاعاتی که دادید. گرون ترین شهر ها در استرالیا عبارتند از : پرث. ملبورن. سیدنی درسته
    یک سوال دارم. برای مقطع دکترا در رشته ی معدن در استرالیا چه دانشگاه های در سطح جهانی معروف اند.

Junior Member

دوستان الان بهترین سیم کارت در استرالیا که دوستان استفاده می کنند کدامه و محبوبیت بیشتری داره

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن

آیا بانک های استرالیا صندوق امانت میدن ؟ آیا هزینه زیادی داره گرفتن صندوق از بانک؟ سود حساب های پس انداز اونجا چند درصد هست؟
    سلام

در مورد صندوق امانات من اطلاعات ندارم اما میتونید از طریق ایمیل بپرسید. در مورد سود:

https://www.commbank.com.au/personal...-accounts-4210
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام دوستان
    یک راهنمایی میخواستم. من از دانشگاه ملبورن استرالیا و منچستر انگلیس با بورس کامل (هزینه تحصیل رایگان به اضافه حقوق ماهانه 1200 پوند، چه ملبورن چه منچستر) در مقطع دکتری مهندسی برق پذیرش دارم. الآن در انتخاب موندم چون به لحاظ رنکینگ جهانی بسیار به هم نزدیک هستند (استادی که قراره تو ملبورن باهاش کار کنم تا حدودی بهتره، اما منچستریه بسیار منظم تره) و میدونم استرالیا راحتتر اقامت میده و آب و هوای بهتری داره. اما بریتانیا به لحاظ شرایط کاری و هزینه زندگی و ارتباط با سایر کشورها و سطح کلی علمی (128 برنده جایزه نوبل که 25 تاش از منچستر بوده) شاید بهتر باشه. میشه از تجربه پس از دکتری در ملبورن بگید؟ مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک راهنمایی میخواستم. من از دانشگاه ملبورن استرالیا و منچستر انگلیس با بورس کامل (هزینه تحصیل رایگان به اضافه حقوق ماهانه 1200 پوند، چه ملبورن چه منچستر) در مقطع دکتری مهندسی برق پذیرش دارم. الآن در انتخاب موندم چون به لحاظ رنکینگ جهانی بسیار به هم نزدیک هستند (استادی که قراره تو ملبورن باهاش کار کنم تا حدودی بهتره، اما منچستریه بسیار منظم تره) و میدونم استرالیا راحتتر اقامت میده و آب و هوای بهتری داره. اما بریتانیا به لحاظ شرایط کاری و هزینه زندگی و ارتباط با سایر کشورها و سطح کلی علمی (128 برنده جایزه نوبل که 25 تاش از منچستر بوده) شاید بهتر باشه. میشه از تجربه پس از دکتری در ملبورن بگید؟ مرسی.
    دوست عزیز شما پس از پایان دوره دکتراتون در انگلیس اگر کاری در اون کشور پیدا نکنین، ظرف چند هفته ویزاتون باطل میشه و باید کشور رو ترک کنین. اما در استرالیا داستان کاملا متفاوته. این تفاوت بزرگیه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز شما پس از پایان دوره دکتراتون در انگلیس اگر کاری در اون کشور پیدا نکنین، ظرف چند هفته ویزاتون باطل میشه و باید کشور رو ترک کنین. اما در استرالیا داستان کاملا متفاوته. این تفاوت بزرگیه.
    شما مطمن هستید که فقط چند هفته فرصت کار پیدا کردن در انگلیس را میدن؟ توی تاپیک انگلیس من پرسیدم یکی از بچه ها که دکتری میخونه اونجا به من گفت تا یک سال بعد از تحصیل فرصت داری کار پیدا کنی ها! یک راهنمایی اشتباه ممکن هست اینده دیگران را تغییر بده کاش وقتی مطمن نیستم پاسخ ندیدم! شما اینو به من گفته بودید !!!! برای اینکه مطمن شید میتونید باز اینجا بپرسید! البنه من همین سوال را پرسیده بودم قبلا (page 314)
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1282

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما مطمن هستید که فقط چند هفته فرصت کار پیدا کردن در انگلیس را میدن؟ توی تاپیک انگلیس من پرسیدم یکی از بچه ها که دکتری میخونه اونجا به من گفت تا یک سال بعد از تحصیل فرصت داری کار پیدا کنی ها! یک راهنمایی اشتباه ممکن هست اینده دیگران را تغییر بده کاش وقتی مطمن نیستم پاسخ ندیدم! شما اینو به من گفته بودید !!!! برای اینکه مطمن شید میتونید باز اینجا بپرسید! البنه من همین سوال را پرسیده بودم قبلا (page 314)
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1282
    دوست عزیز این مدرک دولتی مربوط به قوانین مهاجرت انگلیس رو ببینید (صفحه 95). نوشته شده که wrap-up period که مدت زمانیه که دانشجو فرصت داره بعد از اتمام تحصیلش از انگلیس خارج بشه، بسته به طول دوره تحصیلش بین هفت روز تا چهار ماه هست.

این لینک رو برای اون دوستی که شما رو اشتباه راهنمایی کرده بودن هم بفرستین که از اشتباه دربیان.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ممنون از این فایل... اره نوشته برای دکتری 4 ماه فرصت داری که کار پیدا کنی... باز به حرف شما که گفتید چند هفته نزدیک تر بود تا اون فردی که گفته بود 1 سال
    توی اون تایپک هم گذاشتم فایل شمارو... لطف کردید... 4 ماه سخت هست به نظرم و اینطوری ریسک انگلیس بالا هستش.. استرالیا این ویزای Bridge چطوری هست... امتیاز خاصی میدن بهت؟ حالا وقتی یک فرد اقامت میگیره چه امتیازاتی میده بهش دولت استرالیا؟ وام های خوبی من شنیدم میدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز این مدرک دولتی مربوط به قوانین مهاجرت انگلیس رو ببینید (صفحه 95). نوشته شده که wrap-up period که مدت زمانیه که دانشجو فرصت داره بعد از اتمام تحصیلش از انگلیس خارج بشه، بسته به طول دوره تحصیلش بین هفت روز تا چهار ماه هست.

این لینک رو برای اون دوستی که شما رو اشتباه راهنمایی کرده بودن هم بفرستین که از اشتباه دربیان.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ممنون از این فایل... اره نوشته برای دکتری 4 ماه فرصت داری که کار پیدا کنی... باز به حرف شما که گفتید چند هفته نزدیک تر بود تا اون فردی که گفته بود 1 سال
    توی اون تایپک هم گذاشتم فایل شمارو... لطف کردید... 4 ماه سخت هست به نظرم و اینطوری ریسک انگلیس بالا هستش.. استرالیا این ویزای Bridge چطوری هست... امتیاز خاصی میدن بهت؟ حالا وقتی یک فرد اقامت میگیره چه امتیازاتی میده بهش دولت استرالیا؟ وام های خوبی من شنیدم میدن
    خواهش میکنم. ویزایی که استرالیا به کسانی که از دانشگاههای این کشور فارغ التحصیل میشن، میده اسمش هست Temporary Graduate visa (subclass 485). این ویزا برای فارغ التحصیلان دوره دکترا تا 4 چهار سال معتبره.
    دولت استرالیا به صرف اینکه کسی اقامت این کشور رو بگیره وام نمیده. شما باید بتونین کار پیدا کنین تا بهتون وام بدن. اما بیمه خدمات درمانی medicare به همه کسانی که اقامت دائم بگیرن (یا حتی برای اقامت دائم تقاضا داده باشن) تعلق میگیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)