صفحه 254 از 260 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    من الان از اول مهر کلاس فرانسه میرم ولی خیلی کند پیش میره طبق محاسبه ای که معلمم انجام داد 36 ماه طول می کشه تا به سطح b2 برسم این خیلی زمان زیادیه
    من دارم کتاب alter ego رو می خونم کتاب رو به شدت کند پیش میریم چون فقط معلم داره مطالب جانبی میگه
    چیکار کنم بنظرتون؟
    شما 3تا dossier اولو که به انمام رسوندید میتونین خودتون کمی جلوتر بخونید و کتاب اول که تمام شد باید برای رسیدن به سطح B2در کنار کتاب alterکتابای comprehension oral ,expression ecrite,grammier progressif را حتما کار کنید
    در ضمن بعد از تمام شدن dossier 4حتما از کتاب vocabulaire progressif,vocabulaire en dialogue استفاده کنید
    و برای تند پیش رفتن مطالعه در منزل بسیار مهم هست اگر بتونید سه روز در هفته کلاس و از ساعتای دیگه واسه مطالعه استفاده کنید به همراه ه کتابای جانبی که گفتم مطمینا از کلاس جلوتر خواهید بود

Junior Member gtly7 آواتار ها

سلام ببخشيد ي سوال داشتم نميدونستم كجا بايد مطرح كنم ميخواستم بدونم مدرك b2رو كدوم ازمون ميده؟و منابعش چيه؟تا كافه كغم چند هست تقريبا؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gtly7 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد ي سوال داشتم نميدونستم كجا بايد مطرح كنم ميخواستم بدونم مدرك b2رو كدوم ازمون ميده؟و منابعش چيه؟تا كافه كغم چند هست تقريبا؟؟
    سلام با توجه به ساعاتی که واسه یادگیری وقت گذاشتین و همینطور نوع مطالعه و کتابهایی که خوندین و همینطور مدرک b2 را واسه ارایه به کجا بخواین آزمون های متفاوتی هست >اگر واضختر سوالتونو بگین بهتر میتونم راهنمایی کنم

Junior Member gtly7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgh1990 نمایش پست ها
    سلام با توجه به ساعاتی که واسه یادگیری وقت گذاشتین و همینطور نوع مطالعه و کتابهایی که خوندین و همینطور مدرک b2 را واسه ارایه به کجا بخواین آزمون های متفاوتی هست >اگر واضختر سوالتونو بگین بهتر میتونم راهنمایی کنم
    سلام مدرک b2 واسه دانشگاه ژنو,من تا الان cafe cerem 1 رو تموم کردم میخواستم بدونم دیگ چی باید بخونم

نقل قول نوشته اصلی توسط gtly7 نمایش پست ها
    سلام مدرک b2 واسه دانشگاه ژنو,من تا الان cafe cerem 1 رو تموم کردم میخواستم بدونم دیگ چی باید بخونم
    با سلام مجدد
    شما بهتر هست در کنار این کتابتون از سری grammaire progressive du francaise با توجه به سطح بندی و همینطور vocabulaire progressive du francaise
    به علاوه برا مهارت شنیداری از کتاب comrehansion oral از سطح a1 a2 شروع کنید (انتشارات cle)
    برای مهارت نوشتاری هم از همین انتشارات میتونین کتاباشو تهیه کنید

Junior Member

توی 4 ماه اخیر 4 dossier اول alter ego را(0و1و2و3) با کلاس پیش رفتم.متاسفانه هر چه کتاب جلوتر میره تسلط کمتری روی مطالب جدید دارم و احساس می کنم که حجم مطالب هرdossier چند برابر dossier قبلیه.حقیقتش فکر می کردم با یک مقدار مطالعه ثابت میشه نتیجه گرفت ولی اینطور که این کتاب به نظر میرسه هر روز باید میزان مطالعه افزایش پیدا کنه! آیا این روند تا آخر این کتاب ادامه داره؟

Junior Member

سلام
    دوستان کلاس یا آموزشی به صورت آنلاین وجود داره که زبان فرانسه رو از این طریق یاد گرفت؟ چون من ممکنه برای تحصیل برم خارج از کشور و حداقل دو سال ایران نیستم و نمیتونم مستمر کلاس زبان برم. میخوام ببینم کلاس آنلاینی وجود داره که من از طریق اینترنت روزانه یکی دو ساعت فرانسه بخونم؟

Junior Member

سلام
    کسی راجع به متد version orginale اطلاعی داره ..

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام. کتاب Begining French for Utterly confused برای من که از روی علاقه و با سطح زبان صفر می خوام فرانسه یاد بگیرم مفید هستش؟
    کتاب بهتری سراغ دارین که با اون بشه استارت زد؟
    ممنون از دوستان

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2663 نمایش پست ها
    سلام
    کسی راجع به متد version orginale اطلاعی داره ..
    برای شروع از صفر کتاب مناسبی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)