نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    نه باید مدرکت رو بخری تا ریز نمره رو هم بهت بدن. توی مدرک موقت صریحا نوشته شده که قابل ترجمه نیست. میتونی یه ریز نمره غیر رسمی در زمان اپلای بفرستی اگر دانشگاه مورد نظرت قبول کنه.
    من دوره شبانه هستم، یکی از دوستام میگفت مث دانشجوی ترم اخر اقدام کن یه ریز نمره با یه تاییدیه بگیر بعدا که رفتی مدارک اصلی روهم میبری، این کار رو میدونید به چه صورته؟ شدنیه؟ ( من فقط یه درسم مونده که هفته بعد به صورت معرفی به استاد امتحانشو میدم)

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    من دوره شبانه هستم، یکی از دوستام میگفت مث دانشجوی ترم اخر اقدام کن یه ریز نمره با یه تاییدیه بگیر بعدا که رفتی مدارک اصلی روهم میبری، این کار رو میدونید به چه صورته؟ شدنیه؟ ( من فقط یه درسم مونده که هفته بعد به صورت معرفی به استاد امتحانشو میدم)
    دوره شبانه نیازی به خرید مدرک نیست چون شما هر ترم شهریه دادی و هر وقت درست تموم بشه میتونی درخواست مدرک و ریز نمره بدی. اگر در حال تحصیل هستی میتونی گواهی (تاییدیه) در حال تحصیل بگیری. ریز نمره رو نمیدونم ولی بهترین منیع آموزش دانشگاهت هست. اونا میتونن بهت راهنمایی کنن. میتونی صبر کنی این یکی درست هم تموم بشه و نمره اش وارد بشه تا فارغ التحصیل که شدی مدرکت رو بگیری. اینجوری نیازی به گواهی در حال تحصیل هم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)