نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73

موضوع: تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

سلام. من دانشجوی ارشدخون شناسی پزشکی هستم . پذیرفته شدن توی این رشته هم تو مقطع ارشدو هم و دکترا کار سختیه . چون ظرفیت خیلی پایینه. معدل کارشناسی من نزدیک 18 و تاحالا معدل ارشدم حول حوش 17 . زبانم بد نیست یعنی اگه یکم تلاش کنم می تونم ایلتس خوب بگیرم. 6-7 تا مقاله ی انگلیسی در دست چاپ دارم . احتمالا بتونم بعد ارشد تو دانشگاه های شهرهای کوچیک تدریس بگیرم چون کسایی رو می شناسم با شرایط من تدریس می کنن.
    می خوام دکترا تو رشته ایمونوهماتولوژی (بانک خون) بگیرم که البته هنوز ایران نداره. می خوام تحصیلاتمو توی اروپا یا کانادا ادامه بدم. البته یه دانشگاهی که فاند بده . کسی می تونه منو راهنمایی کنه درباره اینکه کدوم دانشگاه ها یا کشورها به کار من میان؟؟؟؟ ممنون میشم

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی پیراپزشکان (Msc & PhD)

نقل قول نوشته اصلی توسط shams8869 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ارشدخون شناسی پزشکی هستم . پذیرفته شدن توی این رشته هم تو مقطع ارشدو هم و دکترا کار سختیه . چون ظرفیت خیلی پایینه. معدل کارشناسی من نزدیک 18 و تاحالا معدل ارشدم حول حوش 17 . زبانم بد نیست یعنی اگه یکم تلاش کنم می تونم ایلتس خوب بگیرم. 6-7 تا مقاله ی انگلیسی در دست چاپ دارم . احتمالا بتونم بعد ارشد تو دانشگاه های شهرهای کوچیک تدریس بگیرم چون کسایی رو می شناسم با شرایط من تدریس می کنن.
    می خوام دکترا تو رشته ایمونوهماتولوژی (بانک خون) بگیرم که البته هنوز ایران نداره. می خوام تحصیلاتمو توی اروپا یا کانادا ادامه بدم. البته یه دانشگاهی که فاند بده . کسی می تونه منو راهنمایی کنه درباره اینکه کدوم دانشگاه ها یا کشورها به کار من میان؟؟؟؟ ممنون میشم
    سلام
    در استرالیا، امریکا، کانادا و اروپا تعداد دانشگاه های زیادی هستند که امکان ادامه تحصیل در این رشته را دارند. عواملی مانند معدل دوره کارشناسی و ارشد در دروس اختصاصی، رتبه دانشگاه فارغ التحصیل شده در ایران، تعداد مقالات ISI چاپ شده شما، ایمپکت فاکتور مقالات چاپ شده، اینکه شما در مقاله نفر چندم هستید، تعداد خلاصه مقالات در کنفرانس های بین المللی، سابقه کار تحقیقاتی یا تدریس در دانشگاه و در آخر نمره زبان و گاها GRE در گرفتن بورس تاثیر دارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)