نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrnoushEb نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم. اصل دانشنامه و ریزنمرات رو هم از دانشگاه گرفتم اما برای گرفتن تاییدیه این دو مدرک که قابل ترجمه باشه مسئولین دانشگاه گفتن که باید از طریق سایت اقدام بشه و حتی اطلاعی از آدرس سایت نداشتن. من تنها سایتی که تونستم پیدا کنم این سایت http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx (سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم) که در این سایت هم تو دستورالعمل نوشته شده ( درخواست تأییدیه مدارک دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های علمی و کاربردی و پیام نور پس از بررسی و تأیید دانشگاه های محل تحصیل و سپس سازمان مرکزی دانشگاه های مربوطه؛ در دست بررسی سازمان امور دانشجویان قرار میگیرد).
    1- این یعنی من باید با ریزنمرات و اصل مدارک به سازمان مرکزی پیام نور تهران مراجعه کنم و بعد از تایید مدارک، در سایت فوق آپلود کنم و بعد برم تو نوبت پست و .....؟ یا من کلا اشتباه متوجه شدم و روال دیگری داره؟
    2- هیچ راهی وجود نداره که کل کار رو بصورت حضوری انجام بدم و درگیر سایت و اداره پست نشم؟ چون زمان ندارم.
    3- کل پروسه چقدر زمان میبره؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    دقیقاً سوال من همین هست
    با توجه به عوض شدن روند تایید مدارک و وجود سامانه، اگر کسی جدیداً مدارک رو تایید کرده روند صورت گرفته رو شرح بدهد.

با تشکر

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam620 نمایش پست ها
    دقیقاً سوال من همین هست
    با توجه به عوض شدن روند تایید مدارک و وجود سامانه، اگر کسی جدیداً مدارک رو تایید کرده روند صورت گرفته رو شرح بدهد.

با تشکر
    با سلام

امروز دانشنامه پیام نور خودم را پست کردم تهران.

همه کارها توسط سامانه انجام می شود و دیگر نیازی به مراچعه به تهران نیست.
    واسه من که پیام نور شیراز بودم، بعد از آپلود مدارک و پرداخت هزینه (23000 تومان)، اول مدارک توسط شیراز، بعد پیام نور مرکزی و سپس وزارت علوم تایید میشه و تو سامانه مشخص است که الان کدام سازمان باید تایید کنه. خدا خیرشون بده از تهران رفتن و امضا گرفتن راحت شدیم.

با کد رهگیری که وارد سامانه شوید، به شما اطلاع می دهد که مدارک خود را بعد از تاریخ ذکر شده پست کنید. ( از شیراز حدود 32800 تومان شد.)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)