صفحه 138 از 217 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member mojtaba_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Tech

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خیلی به همفکریتون نیازمندم. من برای اینترنشیپ یک ساله برای یه استادی تو یه گروه خیلی معروف ایمیل زدم. استاد با فاصله ی نیم ساعت از ایمیل من این طور جواب داد:

من احتمالا برات پوزیشن داشته باشم. می شه لطفا نمره های آندرگردت رو هم برام بفرستی؟ می دونی که این فیلد خیلی سریع داره پیش می ره و ما با یه لایبری خاص کار می کنیم( اسم لایبری رو گفت). علاقه مندی که این لایبری رو یاد بگیری؟ به فاند هم نیاز داری تو این مدت؟ راجع به سوابق برنامه نویسیت می شه صحبت کنی؟

بعد من هم جواب دادم و مدارک مورد نظر رو واسش فرستادم و جواب سوالاش رو دادم. تا الان که شش روز گذشته هیچ جوابی نگرفتم ازش. سه روز بعد از ایمیل اخرم بهش یه ایمیل دیگه زدم و خواستم که اپدیتم کنه راجع به نظر نهایی. ولی بازم جوابی نگرفتم.
    به یکی از پست داک هاش که ایرانیه و جزو بهترین های اون گروهه ایمیل زدم و ازش پرسیدم که قضیه چیه. بهم گفت اتفاقا به من رزومه و ریزنمرات شما رو نشون داد و ازم نظر پرسید و من بهش گفتم ما به شما تو گروهمون نیاز داریم و خوبه که شما بیاین تو گروهمون. خودشم به نظر مثبت میومد.

ولی هنوزم که هنوز من هیچ جوابی نگرفتم بعد ۶ روز.
    تو این گروه ۴ تا استاد رو این قضیه کار می کنن و همشون هم با هم همکاری دارند به نظرتون به بقیه گروه ایمیل بزنم و اپلای کنم یا نه همچنان منتظر بمونم؟ تا چند روز منتظر موندن اکیه؟
    تو یه دانشگاه دیگه ی اون شهر هم یه گروه نسبتا خوب هست که اون ها هم با این گروه یه همکاری کوچیکی دارند به خاطر همین احتمالش زیاده که راجع به اپلای من از اون ها هم نظر بخواد چون ادم حسابی های اون یکی گروهم توشون ایرانی هست. به خاطر همین واقعا نمی دونم چی کار کنم. همین طور صبر کنم یا زنگ بزنم؟
    به هیچ عنوان شانستو از دست نده و زنگ بزن، من اگه جای شما باشم اپلای میکنم چون مشخصه که نظر مثبتی راجع بهتون داره و شانس خوبی میتونه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    تو این گروه ۴ تا استاد رو این قضیه کار می کنن و همشون هم با هم همکاری دارند به نظرتون به بقیه گروه ایمیل بزنم و اپلای کنم یا نه همچنان منتظر بمونم؟ تا چند روز منتظر موندن اکیه؟
    یکی از راههای مردم آزاری اینه که وقتی دارید از کسی آدرس می پرسید و اون طرف داره با حرارت توضیح میده، خیلی بی اعتنا روتون رو برگردونید سمت یک عابر دیگه و از اون آدرس بپرسید

به هیچ وجه به استادهای دیگه ی اون گروه ایمیل نزنید. خیلی زشته. حتی اگر این استاد در نهایت گفت که نمیشه، از خودش بخواهید که اگر ممکنه راهنمایی کنه در گروه استاد دیگه ای پوزیشن دارن یا نه.

در مورد این که جوابتون رو نمیده صبر داشته باشید. فقط صبر. حداقل حدوداً بیست روز. البته در این مدت با فراغ بال به دانشگاه های دیگر دنیا هم سر بزنید. احتمالاً به زودی نامه ای از این استاد دریافت می کنید که لطفاً تحمل داشته باش من باید درخواست شما رو در گروه مطرح کنم و بررسی بشه. شما هم پاسخ می دهید که البته که من به وقت ارزشمندی که برایم می گذارید احترام می گذارم. اگر هم این پاسخ رو نداد شما این پاسخ رو از من قبول کن!!

به هر حال دو حالت دارید، یا پذیرفته می شوید، که راه آن صبر است. یا پذیرفته نمی شوید، که چه تند تند نامه بزنید چه صبر کنید نتیجه اش یکی است. اما اگر تند تند نامه بزنید و قرار باشد پذیرفته بشوید از کار شما خوشش نمی آید و پذیرفته نمی شوید.

این که به دانشجوی پست داکش ایمیل زده اید کار خوبی بوده و اگر استاد هم بفهمد که پیگیر هستید خوب است. اما مراقب باشید که سریش شدن با پیگیر شدن فرق می کند.

همچنین به نظرم تا خبر قطعی از استادهای این گروه دریافت نکرده اید به اون یکی دانشگاه هم ایمیل نزنید. در حالت بد حتی ممکنه یک ماه طول بکشه تا به شما پاسخ مثبت بدهند، اما شما در این مدت به دانشگاه دیگر آن شهر ایمیل زده اید و اگر اساتیدش با هم ارتباط داشته باشند و داستان شما را مطرح کنند وجه خوبی نداشته باشد. این نظر منه البته.
    ویرایش توسط Mechatronic : September 17th, 2014 در ساعت 01:13 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

اگه بعد از جواب ندادن ایمیل اول، خواستم دوباره ایمیل بزنم به همون استاد میتونم همون ایمیل اول را ارسال کنم و یا باید اول ایمیل 1-2 جمله در مورد ایمیل قبلم هم بگم؟ تو این 1-2 جمله چی باید بگم (به انگلیسی)؟

Junior Member

سلام
    من به 15 نفر فرستادم میل 12 تا شون ایمیلو باز نکرده
    یکیشون گفت نه
    یکیشون گفت اول باید دانشگاه اپلای کنی بعد
    چرا با نمی کنن پس ؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdireza نمایش پست ها
    سلام
    من به 15 نفر فرستادم میل 12 تا شون ایمیلو باز نکرده
    یکیشون گفت نه
    یکیشون گفت اول باید دانشگاه اپلای کنی بعد
    چرا با نمی کنن پس ؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز خیلی طبیعیه. باید تعداد زیاد ( بیش از 100 تا ایمیل ) تا بتونین چنتا جواب قابل قبول بگیرین که بشه روش حساب کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی طبیعیه. باید تعداد زیاد ( بیش از 100 تا ایمیل ) تا بتونین چنتا جواب قابل قبول بگیرین که بشه روش حساب کرد.
    من جواب نمی خوام حداقل ایمیل منو باز کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با mailtrack فرستادم فقط 3 تاشون باز کردن بقیه حتی زحمت باز کردن ایمیلم نکشیدن

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

من جواب نمی خوام حداقل ایمیل منو باز کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با mailtrack فرستادم فقط 3 تاشون باز کردن بقیه حتی زحمت باز کردن ایمیلم نکشیدن

بازهم طبیعیه. چون به هر استاد روزانه کلی ایمیل میزنن. هر استاد که وقت نمیکنه روزی پنجاه تا ایمیل رو باز کنه بخونه. استادای خیلی از دانشگاههایی هم که کمیته محور هستند و استاد نقشی تو پذیرششون نداره، بعضی وقتا زحمت باز کردن ایمیل رو هم به خودشون نمیدن. من خودم ایمیل میزدم میدیدم دو ماه بعد ایمیل منو نخونده delete کرده استاده برای همینه که میگن ایمیل زیاد بزن چون بالاخره هرچی جامعه آماریت بزرگتر باشه احتمال جواب گرفتن بیشتر داری. اگه زیاد ایمیل بزنی معمولا چنتا جواب امیدوار کننده از توش درمیاد که بتونی دانشگاههایی که اپلای میخوای بکنی رو از توش انتخاب کنی.
    البته حواست هم به وقتی که ایمیل رو میفرستی باشه. مثلا سعی کن اول وقتشون بفرستی و حتما شنبه یکشنبه نفرستی.

Junior Member

سلام دوستان
    من اسم 200 تا استادو تو پنجاه تا دانشگاه مختلف در اوردم
    به پنجاه تا از استادا ایمیل زدم (25 تاشون اصلا ایمیلمو باز نکردن، 5 تا گفتن فاند نداریم، 2 تا گفتن اپلای کن (یکیشون خیلی ازم خوشش اومده)، بقیه هم جواب ندادن).
    یه هفته ازشروع ایمیل زدنم می گزره و من الان موندم !!!!!!!
    به اونایی که ایمیلمو باز نکردن یا باز کردن جواب ندادن ایمیل بزنم یا برم سراغ پنجاه تای جدید

سلام دوستان
    من اسم 200 تا استادو تو پنجاه تا دانشگاه مختلف در اوردم
    به پنجاه تا از استادا ایمیل زدم (25 تاشون اصلا ایمیلمو باز نکردن، 5 تا گفتن فاند نداریم، 2 تا گفتن اپلای کن (یکیشون خیلی ازم خوشش اومده)، بقیه هم جواب ندادن).
    یه هفته ازشروع ایمیل زدنم می گزره و من الان موندم !!!!!!!
    به اونایی که ایمیلمو باز نکردن یا باز کردن جواب ندادن ایمیل بزنم یا برم سراغ پنجاه تای جدید
    Undoubtedly continue and send all 200. Don't wait for responses, improve your chance by sending more emails

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    Undoubtedly continue and send all 200. Don't wait for responses, improve your chance by sending more emails
    این پنجاه تای اول خیلی به پروژه های من ربط داشتن
    بعضیاشون چند بار ایمیلمو خوندن
    از طرفی اگر دوباره بهشون ایمیل بزنم یه هفته دیگرو از دست می دم

لطفا راهنمایی بیشتر کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)