صفحه 317 از 638 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327367417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_pop نمایش پست ها
    حتما باید تایپی باشه؟

من فکر می کردم میشه پرینت کرد بعد با خودکار پر کنیم...راهنمایی کنید ممنون می شم..
    با خودکار هم می شه پر کرد
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Junior Member

دوستان فرم GR1 چطوری پیدا کنم یکی لینکشو بزاره واسه ما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا" کمک!
    لیسانس مکانیک میشه 30
    پوزیتیو لیست میشه 10
    سابقه کار بالا 5 سال دارم میشه 15
    سنم 34 میشه 15
    آیلتس بالا 6.5 میشه 20
    یکسال ویزا تحصیلی انگلیس دارم میشه 5
    خوب جمع شد 95 پس نمیشه حالا میخوام بدونم این سطح 1 زبان دانمارکی چقدر کار داره؟ 5 تادیگه بگیرم تمومه!!! حاضرم مدرک B2/B2 TCFQ رو بدم اونو بگیرم!!!
    یا یه کاره دیگه من سر از رنکینگ این دانشگاه ها در نیاوردم میخوام بدونم تو اون سایت که اسم دانشگاه ما هست (علم و صنعت) ولی رنکینگ نداره آیا درسته اصلا رنکینگ داریم زیر 400 تو ایران
    ممنون از راهنمایی دوستان
    دانشگاه های انگلیس خیلی هاشون زیر 400 هستند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    سلام بچه ها می خواستم بدونم کسی اینجا هست که رشته اش حسابداری ، حسابرسی یا مدیریت باشه؟ چون تا اینجا که دیدم اکثرا مهندس و دکترن!! یا کسی در مورد رشته های مدیریتی و حسابداری اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم
    من مدیریت بازاریابی هستم، اما رشته های مدیریتی امسال در پوزیتوز لیست نیستند متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    دانشگاه های انگلیس خیلی هاشون زیر 400 هستند
    کالج زبان بودم اون یکسال که رنکینگ نداره...
    تنها راه فکر کنم همون سطح یک زبان دانمارکیه کجا میشه دانمارکی خوند و امتحان داد ؟ کسی میدونه بگه لطفا"
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Junior Member

دوستان منم مدارکمو تحویل دادم. مدارکو مینویسم که اگه دوستان مشکلی‌ داشتن بتونن رفع کنن
    ۱- یک قطعه عکس ۳*۴. البته همون‌جا بیومتریک گرفتن ازم.
    ۲- فرم پر شده جی آر ۱ که به صورت تایپ شده و رنگی‌ دادم.(باید به صورت رنگی‌ باشه)
    ۳- کپی‌ رنگی‌ تمام مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات به همراه اصلشون تا چک بشه و یه نسخه ترجمه تمام مدارک تحصیلی‌ (اصل مدرکو بر میگردونه بهتون)
    ۴- اصل مدرک زبان که برنگردوند(من اصلا یادم رفت بپرسم که اصل مدرکو پس میدن بعدا یا نه)
    ۵- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت( تمام برگا رو نگاه کرد و فقط برگ اول شناسنامه و برگای نوشته دار و ویزا داره پاسپورتو برداشت )
    ۶- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون
    ۷- پرینت گواهی بانکی‌ که ۴ روز قبلش گرفته بودم
    ۸- سی وی دادم نگرفت گفت لازم نیست
    ۹- نامه سابقه کار به زبان انگلیسی
    ۱۰- مبلغ ۵۳۰ دلار نقد- من دلار خرد برده بودم ولی‌ دلار خرد داشت و بهم گفت که نمیخواد خرد بدی
    نکته: تو ایمیلی‌ که به من زده بودن گفته بودن که ۲۳۵ دلار + ۳۰ دلار بابت هر برگ که ۲۵۰ دلار +۳۵ دلار بابت هر برگ گرفت. منو ۸ برگ حساب کرد(۲ تا دانشنامه + ریز نمرات لیسانس ۴ برگ+ ریز نمرات فوق ۱ برگ+ یه پک از تمام مدارک ترجمه شده که فکر کنم چون پک شده بود ۱ برگ حساب کرد)
    از من پرسید نامه تأیدیه دانشگاه نداد. گفتم نه. گفت خیلی‌ خوب. یه چیز عادی شده دیگه فکر کنم. اگه دانشگاهتون معتبر باشه فکر نکنم مشکلی‌ پیش بیاد.
    در ضمن کلا اعصاب ندران!!

این لیک پی دی افش هست و فایل مایکروسافت وردش رو هم براتون پیوست کردم.

http://www.nyidanmark.dk/NR/rdonlyre...n_card_eng.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    می سه لینکش را بذارید؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

می دونم که راجع به نامه سابقه کار تو پستای قبلی خیلی صحبت شده اما من همچنان در مورد ثبت ساعات کارم مشکل دارم ،ممنون میشم دوستانی که اطلاع صحیح دارن راهنماییم کنند
    به مدت 21 ماه همزمان در دو درمانگاه سابقه کار داشتم که شیفت صبح دولتی بوده و ساعت کار 8 تا 2 بعدازظهر ،6 روز درهفته بوده که میشه 36 ساعت در هفته .این ساعات کاری تو ایران تمام وقت محسوب میشه اما تو پستای قبلی دیدم که اکثرا 44 ساعت رو تمام وقت گفته بودن،از طرفی شیفت عصر هم 5 روز در هفته واز 4 تا 9 بوده که این هم میشه 25 ساعت در هفته.حالا مشکل من اینه که هیچ کدوم این سوابق مصداق 44 ساعت نیستند با اینکه تمام وقت بودن در ایران و از پستای قبلی و ریجکتی ها هم متوجه شدم که دو تا سابقه کار همزمان رو جمع نمیزنن، حالا به نظر شما من چه طور باید سابقه کار بدم که تمام وقت محسوب بشه؟
    ببخشید طولانی شد.

سلام شما که پزشک هستید مگه بدون سابقه کار نمی تونید امتیازو بدست بیارید اخه منم سابقه کار ندارم و لی امتیاز صد رو میارم نمی دونم واقعا سابقه کار شرط لازم هست یانه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام شما که پزشک هستید مگه بدون سابقه کار نمی تونید امتیازو بدست بیارید اخه منم سابقه کار ندارم و لی امتیاز صد رو میارم نمی دونم واقعا سابقه کار شرط لازم هست یانه ؟
    راجع به این موضوع کمی شک وجود داره که البته اگه به بخش مربوط به پزشکان همین سایت سر بزنید احتمالا بیشتر براتون روشن میشه وضعیت،به هر حال قریب به اتفاق بچه ها معتقدند که با توجه به پیش نیاز ،داشتن اتوریزیشن دانمارکی و با توجه به اینکه اوتوریزیشن بعد از گذروندن موفق امتحانات داده میشه،بنابراین هیچ کدوم از پزشکانی که از اینجا اقدام میکنند 10 امتیاز بونس پازیتیو لیست رو نمیارن هرچند که سابقه کارشون بر اساس پازیتیو لیست محاسبه میشه،بنبراین اگه با احتساب اون 10 امتیاز بونوس 100 میشید احتمالا باید دنبال راهی برای افزایش امتیازتون باشین حالا با سابقه یا با زبان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)