صفحه 50 از 53 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام جناب ahmadlaw میشه لطف کنید از مصاحبه کمی تعریف کنید و اینکه در پایان وضعیت پرونده شما رو چی اعلام کرد که این ایمیل برای شما ارسال شده ؟

من دوم زانویه مصاحیه دارم . تازه یک ایمیل از سفارت آنکارا اومده و یکی از مواردی که خواسته evidence of qualifying relationship هست که نمی دونم چی هست . کسی می تونه راهمایی کنه ؟
    تازه کارت ملی و سوپیشینه رو هم خواسته که تو سایت سفارت به صورت شفاف نوشته لازم نیست
    ممنون که راهنمایی می کنید

برای پیدا کردن افراد که خوب همین فروم ها و همینطور گروه های تلگرامی رو می تونید دنبال کنید. در مورد اون جمله «
    تصمیم امروز قابل تجدید نظر نیست» منظور تصمیمی هست که بر اساس دستور رییس جمهوری گرفته شده، به زبان کوچه بازاری یعنی جای چونه زدن نداره. اما صراحتا به کسانی که مصاحبه رفتن اعلام شده پرونده هولد می مونه تا اگر دستور تراول بن تغییر کنه پروسه دوباره به جرین بیوفته. شما اگر ویزای یک ضرب باشید در صورت تغییر شرایط (حکم دادگاه عالی) پاستون رو می فرستید برای ویزا. اگر واجد شرط AP باشید، وقتی شرایط تغییر کرد (با حکم دادگاه عالی) اونوقت دوره AP شما تازه شروع خواهد شد.

* دقت بفرمایید تغییر شرایط فقط با نظر دادگاه عالی به وجود میاد و رای دادگاه های استیناف نهم و چهارم باعث تغیر وضعیت نمیشه.
    * احتمال اینکه ویور متوقف بشه هست ولی به نظرم بیشتر از ژانویه طول می کشه. پیشنهاد می کنم یک متنی رو به عنوان ویور بنویسید و شرایط خودتون رو توضیح بدید که چرا استحقاق دریافت ویور رو دارید و تو روز مصاحبه بدید به آفیسر.
    * «من فکر می کنم» که احتمال برگشتن شرایط بونافاید هست، البته این هم احتمالا تو خرداد و تیر مشخص میشه.
    ویرایش توسط arefpouryekta : December 28th, 2017 در ساعت 08:06 AM

Junior Member

کسانی که مصاحبه رفتند، میشه بگن چه طور بود روند مصاحبه شون؟ واقعا این فرمان ممنوعیت سفر ایرانیان به آمریکا باعث رد شدن ویزا میشه یا نه بالاخره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabourian نمایش پست ها
    کسانی که مصاحبه رفتند، میشه بگن چه طور بود روند مصاحبه شون؟ واقعا این فرمان ممنوعیت سفر ایرانیان به آمریکا باعث رد شدن ویزا میشه یا نه بالاخره؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    کوتاه عرض میکنم که بنده از پست مونترال با کارت اقامت دایم کانادا ،بدون کار دولتی و یا خدمت سربازی، 7 دسامبر مصاحبه رفتم و آفیسر در پایان مصاحبه کوتاه ما گفت که میرید برای AP و اطلاعات ایمیل ها و صفحات اجتماعی و مسافرتها و... را با ایمیل از من و اعضای خانواده ام درخواست کرد و دیروز هم نامه ای برام فرستاده که طبق همون دستور ترامپ امکان دادن ویزا رو ندارن و باید آفیسر تشخیص بده که شرایط ویور را دارم. الان هم مشغول مشاوره با یک وکیلم که پکیج ویور رو آماده کنم. ولی بعید میدونم که آفیسر اصلا وقتی بزاره برای ما و خیلی راحت فرمان رو اجرا میکنن و با دادن ویزا برای خودشون دردسر درست نمیکنن. به هر حال با اینکه زیاد به این اقامت نیازی ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم در این مسیر و توصیه میکنم که شما هم تلاشتون رو بکنید و اگه نشد دیگه شما مقصر نیستید و قسمت اینگونه بوده !
    وکیل من هم توصیه میکنه که پرونده هاتون رو پیش ببرید و ویور را روز مصاحبه یا قبل از تصمیم گیری آفیسر به دستش برسونید و بعدش دیگه باید منتظر دادگاه ها باشیم.
    با سپاس از شما خوبان و به امید روزهای بهتر و خبرهای خوش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darabi1360 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    کوتاه عرض میکنم که بنده از پست مونترال با کارت اقامت دایم کانادا ،بدون کار دولتی و یا خدمت سربازی، 7 دسامبر مصاحبه رفتم و آفیسر در پایان مصاحبه کوتاه ما گفت که میرید برای AP و اطلاعات ایمیل ها و صفحات اجتماعی و مسافرتها و... را با ایمیل از من و اعضای خانواده ام درخواست کرد و دیروز هم نامه ای برام فرستاده که طبق همون دستور ترامپ امکان دادن ویزا رو ندارن و باید آفیسر تشخیص بده که شرایط ویور را دارم. الان هم مشغول مشاوره با یک وکیلم که پکیج ویور رو آماده کنم. ولی بعید میدونم که آفیسر اصلا وقتی بزاره برای ما و خیلی راحت فرمان رو اجرا میکنن و با دادن ویزا برای خودشون دردسر درست نمیکنن. به هر حال با اینکه زیاد به این اقامت نیازی ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم در این مسیر و توصیه میکنم که شما هم تلاشتون رو بکنید و اگه نشد دیگه شما مقصر نیستید و قسمت اینگونه بوده !
    وکیل من هم توصیه میکنه که پرونده هاتون رو پیش ببرید و ویور را روز مصاحبه یا قبل از تصمیم گیری آفیسر به دستش برسونید و بعدش دیگه باید منتظر دادگاه ها باشیم.
    با سپاس از شما خوبان و به امید روزهای بهتر و خبرهای خوش!
    خیلی ممنو از پاسختون. میشه کمی توضیح بدید که پکیج ویور شامل چه مدارکی هست معمولا؟ آفیسر شما رو راهنمایی کرد که چه مدارکی بیارید یا برای همه یکی هست؟ با تشکر و آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    آيا مي دونيد كه كسي امسال ويزا گرفته يا نه؟

Junior Member

سلام دوستان، این ایمیل وقتی دریافت کردیم میشه بگید بعدش باید چیکار کنیم؟
    Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2018 visa. An appointment has been scheduled for you at the U.S. Embassy or Consulate stated below. You and all members of your family who wish to apply for a Diversity Visa must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2018 visa by September 30, 2018, your registration will expire. Your family members must also obtain their visas prior to September 30, 2018, or they will not be permitted to join you in the United States under the DV-2018 program.

Please follow all of the instructions provided at http://www.dvselectee.state.gov to prepare for your interview. It is very important that you follow the instructions carefully and completely. The Diversity Lottery Fee for each applicant and each member of the family must be paid in full at the Consulate or Embassy at the time of your interview. There is only one fee and you should only make a payment at the Embassy or Consulate when instructed to do so at the time of your interview. The fee is non-refundable, even if the visa is refused for any reason.

Interview Appointment

YEREVAN
    U.S. Embassy
    Consular Section
    1 American Avenue
    YEREVAN

March , 2018 AM

The Kentucky Consular Center has completed the processing of your case and forwarded it to the interviewing office. Further inquiries should be addressed to the interviewing office. When communicating with the Embassy/Consulate, always refer to your name and case number exactly as they appear below. Contact information for the consular section in YEREVAN can be found on usembassy.gov.

Junior Member

سلام دوستان
    قانون جدید مهاجرتی ترامپ در مورد رفع محدودیت برای یازده کشور تاثیری در نتیجه ویزای ما داره؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قانون جدید مهاجرتی ترامپ در مورد رفع محدودیت برای یازده کشور تاثیری در نتیجه ویزای ما داره؟
    خیلی ممنون
    رفع محدودیت فقط در مورد پناهندگان اعمال میشه و اونهم با کلیرنس طولانی تر از قبل. به بقیه پرونده ها ارتباطی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    حدودأ يك ماه فرصت دارين ولي شما از الان ترجمه هاتونو انجام بدين ، تاريخ انقضاء نداره كه مثلا شناسنامه و عقدنامه و ...
    اتفاقا انقضا داره اونم شش ماه
    دوستان واسه ترجمه فقط یم هفته وقت لازمه کارنت شدین دو هفته مونده به وقت سفارت بدین ترجمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)