صفحه 538 از 5471 نخستنخست ... 3843848852852953053153253353453553653753853954054154254354454554654754858863810381538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,371 تا 5,380 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

من امروز دارم پاسپورت و شناسنامه خودم برای ترجمه میدم آیا همه صفحات شناسنامه باید ترجمه شه؟آیا تاییدیه دادگستری کافیه؟امر خارجه هم میخواد؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    من امروز دارم پاسپورت و شناسنامه خودم برای ترجمه میدم آیا همه صفحات شناسنامه باید ترجمه شه؟آیا تاییدیه دادگستری کافیه؟امر خارجه هم میخواد؟
    پاسپورت 10 صفحه اول + تمامی صفحات دیگر که مهر خورده اند.
    شناسنامه همه صفحات رو خودشون ترجمه میکنند.
    دادگستری کافیه، خارجه برای محکم کاریه که برای اینها نیازی نیست

در موردر sheduale 3 سوال 11 your work experience اگه قسمت occupation رو electricians بنویسم و کد خودم رو 7241 بذارم کافیه؟type o a and b چیه؟

Junior Member

پیش فرض in process

امروز بلاخره وضعیت من توی سایت از pending به in process تغییر کرد . بعد از 170 روز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یک هفته است که مدارک رو برای سیدنی فرستادم
    من برای رسیدن امتیازم به 67 به امتیاز زیان فرانسه بعنوان زبان دوم نیاز دارم، سوالی که از دوستان دارم
    - امتحان TEF احتمالا خرداد 89 برگزار می شه، آیا امکان داره امتحان TCF رو بدم که در صورت نیاز بعنوان مدرک بفرستم و بعد امتحان TEF رو بدم و برای آفیسر بفرستم.
    - در صورت قابل قبول بودن TCF ، این مدرک همانطور که دوستان می دونند 2 مدل داره، کدومش برای فدرال بهتره. TCF کبک یا عمومی
    با سپاس
    دوست عزیز من هم به علت جبران امتیاز امتحان tef دادم تا جایی که یادم هست tcf کبک رو در صورتی ثبت نام می کنند که شما پرونده مهاجرتی به استان کبک را داشته باشی . بطور کل امتحان tcf رو فدرال قبول نمیکنه چون سیستم امتیاز دهی براش تعریف نشده .در صورتی که با تاریخ امتحانهای Tef مشکل دارید میتونید با موسسه کوثر که برگزار کننده رسمی tef هست تماس بگیرید (اصفهانه) تا جایی که من میدونم اول هر فصل امتحان میگیرن باز اگر تاریخش بهتون نخورد میتونید با پرداخت یه مقدار هزینه اضافیتر تاریخی که خودتون میخواین را فیکس کنید که تمام این کارا از نظر من ریسک کمتری نسبت به دادن امتحان tcf داره . tef آسونتره ضمنا".... موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

پیش فرض پاسخ : in process

نقل قول نوشته اصلی توسط hrezab نمایش پست ها
    امروز بلاخره وضعیت من توی سایت از pending به in process تغییر کرد . بعد از 170 روز
    پورچو رنده ، مالی خاشوت بو. ولی گویا مدارک جدید لازم شده و ۶۰ روز وقت دادن؟(نامه بانک و ریز نمرات و پلیس+۱۰)

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی از دانشگاه شریف هست اعلام کنه که آیا تا حالا تفاوت زمانی خاصی روی بررسی پرونده بچه های شریف دیده شده یا نه؟(یا بی دلیل اینقدر زور زدیم)
    هیچ تفاوتی ندارد کدام دانشگاه شما تحصیل کرده اید.

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    پاسپورت رو دیگه چرا برای ترجمه می دهید؟
    خود دارالترجمه ها می دونند چه جوری و کجای شناسنامه باید ترجمه شود. بهتره شناسنامه ها هم تایید دادگستری و هم امورخارجه برسد
    ویرایش توسط Pearson : December 22nd, 2009 در ساعت 08:11 AM

چون طبق دستورالعمل لازمه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_ghazal نمایش پست ها
    چون طبق دستورالعمل لازمه
    طبق دستورالعمل لازمه که پاسپورت ترجمه شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیر پاسپورت چیزی برای ترجمه ندارد. چیزی که در مرحله ی سیدنی خواسته اند ارسال یک کپی از صفحه ی اول (بیومتریک = صفحه ی مشخصات) اون هم فقط متقاضی اصلی و در مرحله ی دوم ارسال یک کپی از ده صفحه ی اول گذرنامه ی تمامی متقاضیان
    ویرایش توسط Pearson : December 22nd, 2009 در ساعت 08:12 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)