صفحه 102 از 406 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،،،تبریک،،،
    شما بیماریتون چی‌ بود؟
    فک می‌کردم کلا ۳تا پزشک ببینن! بده شورا دیگه سرهنگ واسه چی‌ با پزشک بود؟ همون روز شورا معمولا هست که ؟:-)
    من بیماری نیستاگموس چشمی داشتم. که معاف دائم شدم.

Junior Member

پیش فرض سوال : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

با سلام.
    من مشكل در رفتگي مكرر كتف دارم.توي ايين نامه زده با دو عكس راديولوژي در حين در رفتگي معاف دائم.
    ليسانس هستم.اين موضوع روي راي تاثير ميزاره؟؟؟؟
    يه جا شنيدم عمل كنم كتفمو معاف ميشم....
    حالا عمل كنم يا همينجوري برم كميسيون؟؟؟؟؟
    ممنون ميشم اگه كسي چيزي ميدونه كمكم كنه
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 19th, 2010 در ساعت 11:05 AM دلیل: نوشتار نامناسب

پیش فرض پاسخ : نوع نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    اون بارکد ممکنه مربوط به پرونده باشه، درضمن نامه های سفارشی هم مانند نامه های پیشتاز احتمالا بارکد دارند.

دوستان اگر کسی اطلاع داره خواهش می کنم راهنمایی کنه
    پرسیده بودم که پس از تکمیل پرونده در پلیس +10، نامه کمیسیون پزشکی یا بیمارستان به چه صورت پست میشه؟ معمولی یا سفارشی یا پیشتاز؟
    سلام
    تا اونجایی که من یادمه...برای من پیشتاز بود و کلا فکر میکنم تمامی تبادلات نظام وظیفه بوسیله پیشتاز هست، بهرحال اگه 20 روز از تحویل مدارک گذشت و نامه کمیسیون براتون نیومد حتما به نظام وظیفه مراجعه کنین، راهنمایی تون میکنن....
    راستی اگه کد ده رقمی پیشتاز رو داشته باشین، از اینجا میتونین ره گیری اش کنین
    http://www.post.ir/HomePage.aspx?Tab...tal&Lang=fa-IR
    بخصوص بعد از صدور کارت بدردتون میخوره...میفهمین کارتتون الان کجاست
    یاعلی

Junior Member Pasha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    راستی اگه کد ده رقمی پیشتاز رو داشته باشین، از اینجا میتونین ره گیری اش کنین
    سلام
    دوست عزیز این کد 10 رقمی رو از کجا میشه گیر اورد؟ آیا همون شماره پرونده ای که در پلیس 10+ تشکیل شده هست؟ که در آن صورت شماره ملی خود فرد هست.
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این کد 10 رقمی رو از کجا میشه گیر اورد؟ آیا همون شماره پرونده ای که در پلیس 10+ تشکیل شده هست؟ که در آن صورت شماره ملی خود فرد هست.
    از ابتدای تشکیل پرونده که شما بار کد پستی ندارید. زمانی بارکد پستی به این نامه ها تعلق میگیره (توی هر مرحله از برگ سبز تا کارت) که به پست بدهند. من از زمانش میگذره ولی مطمئن هستم که پیشتاز بود مال خودم. تا کارها و امضا ها و این چیزها انجام بشه دست خود نظام وظیفه است و به محض تحویل به پست بارکد میگیرید که با اون (من خودم توی سایت پست تونستم کارت معافی رو رهگیری کنم) میفهمید که کجاست الان.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

سلام دوست عزیز،،،تبریک،،،
    شما بیماریتون چی‌ بود؟
    فک می‌کردم کلا ۳تا پزشک ببینن! بده شورا دیگه سرهنگ واسه چی‌ با پزشک بود؟ همون روز شورا معمولا هست که ؟:-)
    بعد از اتمام کار کمسیون پزشکی، سرباز تمام پرونه ها رو میاره و یکی یکی میخونه حالا به هر شکلی اونایی که سرباز و معاف از رزم هستن میرن خونه و منتظر برگه اعزام میشن تا 20 روز بعدش، اونایی که معافیت هستند باید واستن که سرهنگ بیاد که به این مرحله میگن مرحله رویت. همونجاست که سرهنگ رویت میکنه شما رو و تمام جوابها رو (از معاینه تا کمسیون) و بعد از خودش یک چیزی میگه و مهر میزنه و اگر هم به هر دلیلی نخواد مهر نمیزنه و دوباره دستور معاینه میده. این مرحله آخر هست.

پیش فرض کارت

سلام دوستان . پرونده معافیت من در تاریخ 27 شهریور رفته برای صدور کارت ولی هنوز کارتم نیومده هفته ی پیش هم از پلیس + 10 سوال کردم همینو گفتن ! آیا از اعضای اینجا کسی کارتشو توی این چند روزه گرفته یا نه ؟ از دوستان خواهش میکنم اگه کارتشون رو گرفتن بیان اعلام کنن .
    ویرایش توسط میثم 2010 : October 19th, 2010 در ساعت 09:45 PM

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

دوستان کسی‌ جواب منو نداد،چند تا پست گذشت، با اجازه مدیران تکرار می‌کنم

آخه میدونن مشکل من چیه؟
    دکترم گفت تو از نظر بیماری نوع ۲ داری، ولی‌ واسهٔ سربازی اینو ۳ در نظر میگیرن!!
    والا من که نفهمیدم یعنی‌ چی‌
    آزمایش هم که دادم دیدم اوضاع تقریبا خرابه و دکتر گفت باید عمل بشی‌،حالا جدا موندم چیکار کنم
    رسما قاطی کردم
    خود دکترم گفت اگه آدم سختگیر به تورت بخور معاف نمی‌کنه،ولی‌ دکتر خوب باشه حتما معافی
    درضمن یه چیزیم گفت در مورد اینکه وقتی‌ نامهٔ فارغ‌التحصیلی گرفتی‌ و خواستی‌ اعزام بشی‌ بیا بهت نامه بدم،مگه باید نامه ببریم از دکتر؟
    این نامه تأثیری داره؟
    برای یاد آوری میگم که ایشون قبلا که مطمئنم تو کمیسیون بودن خودشون،اما الان نمیدونم

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    دوستان کسی‌ جواب منو نداد،چند تا پست گذشت، با اجازه مدیران تکرار می‌کنم

آخه میدونن مشکل من چیه؟
    دکترم گفت تو از نظر بیماری نوع ۲ داری، ولی‌ واسهٔ سربازی اینو ۳ در نظر میگیرن!!
    والا من که نفهمیدم یعنی‌ چی‌
    آزمایش هم که دادم دیدم اوضاع تقریبا خرابه و دکتر گفت باید عمل بشی‌،حالا جدا موندم چیکار کنم
    رسما قاطی کردم
    خود دکترم گفت اگه آدم سختگیر به تورت بخور معاف نمی‌کنه،ولی‌ دکتر خوب باشه حتما معافی
    درضمن یه چیزیم گفت در مورد اینکه وقتی‌ نامهٔ فارغ‌التحصیلی گرفتی‌ و خواستی‌ اعزام بشی‌ بیا بهت نامه بدم،مگه باید نامه ببریم از دکتر؟
    این نامه تأثیری داره؟
    برای یاد آوری میگم که ایشون قبلا که مطمئنم تو کمیسیون بودن خودشون،اما الان نمیدونم
    متخصصین در این زمینه که همین الان هم پزشک اول معافیت هستند که در خود بیمارستان با هزینه کم معاینه میکنند چرا نمیرید آنجا و نظر آنها را بپرسید. سونوگرافی دادید قطر وریدی چند میلیمتر بوده؟

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    متخصصین در این زمینه که همین الان هم پزشک اول معافیت هستند که در خود بیمارستان با هزینه کم معاینه میکنند چرا نمیرید آنجا و نظر آنها را بپرسید. سونوگرافی دادید قطر وریدی چند میلیمتر بوده؟
    سونوگرافی نه، آزمایش اسپرم بود
    از % اسپرم‌های مرده بهم گفت باید عمل کنی‌،البته قسمت شکلش هم مثل اینکه مشکل داشت و طبیعی‌نبودن

من همین موضوع نامه و موندم چیه؟
    وقتی‌ می‌خوای بری واسه کمیسیون مگه باید نامه ببری؟
    فکر می‌کنم این نامه به این معنی‌ باشه که تشخیص من این بوده دکتر محترم شما هم همینو بگین
    هم چین چیزی ممکن؟
    چون دکتر سابق دار و واقعا درستی هستش
    راستی‌ اینم بپرسم که در مورد این بیماری فقط معاینه می‌کنن یا آزمایش‌های قبل و هم قبول می‌کنن و می‌بینن؟
    ویرایش توسط naviditaly : October 20th, 2010 در ساعت 01:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)