صفحه 258 از 262 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminize نمایش پست ها
    سلام دوستان شایعاتی شنیدم در مورد ریجکت شدن اکثریت درخواست های توریستی بدلیل شیوع بیماری در کشور.لطفا دوستانی که طی دو هفته اخیر جواب قبولی یا رد شدن درخواست ویزاشون رو دریافت کردند شرایط کنونی رو با ما درمیون بزارید
    سلام
    دو نفر میشناسم از فرانسه ویزا گرفتند همین چند روز پیش. خودم هم تازه درخواست فرانسه دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

توی این شرایط هیچ مشخص نیست که چه کاری می تونه بهتر باشه یا بدتر، ولی به طور کلی ارائه کاورلتر که برنامه سفر توش باشه خوبه.

الان تو این شرایط فقط به شرطی ویزا میدن که براشون اثبات بشه شما به کشور برمی گردید و این سوالات هم به همین خاطر هست. اگر با دعوت نامه اقدام می کردید یا فامیل در هلند داشتید، میشد ثابت کرد ولی الان باید مدارکی که نشون بده به کشور برمی گردید رو هم هم ارایه بدید و هم توی کاورلت بهشون اشاره کنید.

تماس بگیرید ببینید ازتون کاورلتر رو می گیرن یا نه و بعداً اگر می گرفتن بهشون ارائه بدید.

شاد باشید.

سلام
    کاور لتر تحویل میگیرن موقع تحویل مدارک من جز مدارک تحویل دادم سفارت فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminize نمایش پست ها
    سلام دوستان شایعاتی شنیدم در مورد ریجکت شدن اکثریت درخواست های توریستی بدلیل شیوع بیماری در کشور.لطفا دوستانی که طی دو هفته اخیر جواب قبولی یا رد شدن درخواست ویزاشون رو دریافت کردند شرایط کنونی رو با ما درمیون بزارید
    سلام
    دو نفر میشناسم چند روز پیش جوابشون از فرانسه امد و ویزا گرفتند.

[QUOTE=aliedmund;2645946]
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها

سلام دوست عزیز.
    برای کدوم سفارت بیمه لازم دارید؟ من همین پنجشنبه گذشته بیمه سامان دادم سفارت فرانسه. برای بیمه سامان باید به سایت بیمه سامان بری.
    سفارت ایتالیا. شما اطلاع دارین؟ آخه نوشته بودین قبول نمیکنن و باید خرج کنیم و رسید بیاریم. یه سوال خیلی مبتدیانه هم دارم. طول سفر رو برای بیمه میزانی که خودم قصد اقامت دارم (مثلا هفت روز) باید درج کنم یا همون سه ماه؟ خیلی سپاسگزارم

سلام
    بله تحويل ميگيرند ولي من اخه مدارك رو هفته گذشته تحويل دادم ، ميخوام بدونم بعد از يك هفته باز تحوسل ميگيرند و ميشه هنوز ارائه داد؟

[QUOTE=yaserbah;2645952]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سفارت ایتالیا. شما اطلاع دارین؟ آخه نوشته بودین قبول نمیکنن و باید خرج کنیم و رسید بیاریم. یه سوال خیلی مبتدیانه هم دارم. طول سفر رو برای بیمه میزانی که خودم قصد اقامت دارم (مثلا هفت روز) باید درج کنم یا همون سه ماه؟ خیلی سپاسگزارم
    سفارت ایتالیا را میدونم ولی چند سال پیش همین سفارت ایتالیا من بیمه ایرانی بردم الان را نمیدونم. مدت بیمه از 31 روز میشه برد بستگی به مدت سفر داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygirl3003 نمایش پست ها
    سلام
    بله تحويل ميگيرند ولي من اخه مدارك رو هفته گذشته تحويل دادم ، ميخوام بدونم بعد از يك هفته باز تحوسل ميگيرند و ميشه هنوز ارائه داد؟
    زنگ بزنید از vfs بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygirl3003 نمایش پست ها
    سلام شبتون بخير
    ببخشيد من سوالي داشتم . من هفته گذشته سفارت داشتم و بعد از تحويل مدارك به vfs ، روز بعدش از سفارت هلند تماس گرفتن كه شما دو سال متوالي ويزاي هلند گرفتيد ممكنه بدونم چه جذابيتي براي سفر توريستي مجدد به اونجا داريد؟
    و يكسري سوالات ديگه راجع به شغل و بيمه و رزرو هتل و ... .
    من و همسرم ٢٠١٧ ويزاي از فرانسه و ٢٠١٨ سه ماهه هلند و ٢٠١٩ هم ويزاي ٦ ماهه از هلند داشتيم.
    ميخواستم بپرسم براي شما يا اشنايانتون چنين اتفاقي تا الان افتاده بود؟
    و اينكه به نظرتون كار دريتيه با همون شماره سفارت تماس بگيرم يا از طريق ايميلي و شماره واتز اپي كه در سايت سفارت هست باهاشون در ارتباط باشم و بپرسم كه اگر توضيحات تلفني و غير حضوري كافي نبوده كاورلتري تهيه كنم و در اون برنامه و هدف سفرم رو به صورت كامل شرح بدم؟؟؟
    لازم به ذكرن من تمام مدارك رو تحويل داده بودم و برنامه سفرم طبق رزرو هتل هام به صورت روز به روز و مكان ها نوشته بودم.

مممنون ميشم راهنماييم كنيد كه اگر كار درستيه و باعث ايجاد حساسيت نميشه فردا باهاشون تماس بگيرم .
    ممنونم
    اونا با سوال هاشون به جواب مدنظر و هدف سفر شما رسیدن، نیاز به اقدامی از سمت شما نیست، چراکه اگه بود بهتون میگفت. نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    اونا با سوال هاشون به جواب مدنظر و هدف سفر شما رسیدن، نیاز به اقدامی از سمت شما نیست، چراکه اگه بود بهتون میگفت. نگران نباشید
    البته سفارت هلند معمولا این سوال ها میپرسه برای مدت ویزا . برای خود من مثلا گفت رزرو هتل و پروازتون را تاریخش درست کنید که با ویزای مولتی بخونه . علنا بهم گفت که میخایم مولتی بهت بدیم.

ممنونم
    امروز به vfs زنگ زدم
    گفتند ديگه مدارك رفته چيزي اضافه نميشه... اميدوارم فقط حساسيت ايجاد نشه بابت تماس و پيگيري...
    بازهم ممنونم از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)