صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

سلام،
    دوستان به نظرتون اگر موضوعات پروپوزالی که برای دانشگاه های مختلف میفرستیم چه از نظر موضوعی چه متن پروپوزال تا حد زیادی شبیه باشند مورد داره؟ استاد هایی که من درنظر دارم تقریبا همه در یک فیلد کار میکنند و موضوع مورد نظر من هم یک بخش مشخص از این فیلد هست.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام
    من چند سوال در مورد پروپزال داشتم. من چند موضوع به یکی از اساتید دانشگاه یو ان اس فرستادم و ایشون برای من یکیشون رو انتخاب کردند واصلاح کردند که سابمیت کنم. موضوع کاری پیشنهادی در رابطه با آلیاژهای بیو تخریب پذیر برای کاربردهای ایمپلنتی هست، می خواستم سوال کنم که این موضوع تخریب پذیر بودنش و مساله خوردگی میتونه برای ویزا مشکل ایجاد کنه؟ و این که با وجود این که استاد برای من تصحیح کرده من میتونم دوباره خودم تغییراتی بدم و کلمات حساسی مانند خوردگی و تخریب پذیر بودن رو حذف کنم؟ و سوال آخر این که اگر این موضوع رو با استاد مطرح کنم که در مورد ویزا نگرانی دارم ممکنه ذهنیت منفی ایجاد کنه؟
    ممنون میشم که راهنمایی ام کنین
    این لینک ببینید و خوب بخونید و از نوشتن کلماتش پرهیز کنید ، مشکلی پیش نمیاد، استاد بیچاره از کجا اطلاعات در مورد کیس شما و تحریم ایران می دونه
    در مورد ویزا حرف نزنید شاید استادتون فک کنه ریسکی هستید! و امیدش کم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان به نظرتون اگر موضوعات پروپوزالی که برای دانشگاه های مختلف میفرستیم چه از نظر موضوعی چه متن پروپوزال تا حد زیادی شبیه باشند مورد داره؟ استاد هایی که من درنظر دارم تقریبا همه در یک فیلد کار میکنند و موضوع مورد نظر من هم یک بخش مشخص از این فیلد هست.
    شاید در مورد مرور کلی موردی نداشته باشه اما به نظرم در مورد موضوع کمی روش کار کنید. ریسرچ های دانشگاه ها متفاوتن و بسته به این تفاوت منطقا پروپوزال شما باید متفاوت باشه، پروپوزال اهمیت زیادی تو پذیرش و مخصوصا اسکولارشیپ داره، یه کمیته می شینن خوب می خونن پروپوزالو و اگه حس کنن آبکیه رد می کنن...... پروپوزال باید ایده ای بده که موضوع بحث شده رو کاور کنه و به پرابلم پاسخ بده،
    برا من یکی که یه پروپوزال کلی اونم در مقطع دکتری معنی خاصی نداره

Junior Member

سلام
    دوستان برای Mphil,UQ پروپوزال نوشتم ولی گفته Max:100 word.من فقط 2 خط aim با 3 خط background نوشتم که شد 100 تا. به نطرتون رفرنس اضافه کنم یا نه؟تازه متد هم نذاشتم.100 لغت و چطور تقسیم کنم بهتره؟؟
    ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط genetic7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای Mphil,UQ پروپوزال نوشتم ولی گفته Max:100 word.من فقط 2 خط aim با 3 خط background نوشتم که شد 100 تا. به نطرتون رفرنس اضافه کنم یا نه؟تازه متد هم نذاشتم.100 لغت و چطور تقسیم کنم بهتره؟؟
    ممنون از راهنمایی
    سلام
    چ خوب که گفتن 100 تا
    به نظرم شما توی یه پاراگراف کارها و مطالعاتی که قراره انجام بشه رو بیان کنید و به همین اکتفا کنید و رفرنسم نزنید اگه تاکید نکرده

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوستان
    من به یک استاد درUQ که زمینه کاریش خیلی به من نزدیک بود ایمیل زدم ، استاد ه لکچرر هست اما خیلی خوب به من جواب داد و حتی گفت که قبل از اینکه بخوام بهت کمک کنم که پروپوزال بنویسی اپلای کن برای دعوتنامه ( چون اول باید یه دعوتنامه اپلای داشته باشی که بعد بتونی برای کویینزلند اقذام کنی ) ، خلاصه اون کار رو هم انجام دادم ، دعوتنامه اومد و حالا باید رسمی اپلای کنم . دوباره با استاد تماس گرفتم که اینم از دعوتنامه ، بریم سراغ پروپوزال که اون گفت اول بگو که اگر فاند دیپارتمان رو نگیری و من بهت تی ای بدم بازم میتونی بیای ؟ چون تی ای ظاهرا برای زندگی کافی نیست . منم گفتم نه ولی میخوام شانس خودم رو امتحان کنم برای همون فاند دانشگاه که گفت اکی .

حالا سوال اول اینکه ، استاده وقتی ازش در مورد پروپوزال میپرسم خیلی کلی جواب میده ، یعنی همون چیزایی که خودمم میدونم که مثلا یه پروپوزال چیه اصلا ... به نظرتون از من نا امید شده چون فکر میکنه فاند نمیتونم بگیرم (خودش میگه گویینزلند کلا برای اینترنشنالها فاندش کمه !!)
    دوم اینکه تو همین دانشگاه یه استاد رویایی وجود داره که پروفسوره ، برخلاف این یکی استاد که لکچرر هست ، و من تازه اونو پیدا کردم ، به نظر شما اگر حدس من درست باشه که اون یکی استاد فاند شخصی داره ، من چجوری میتونم سوییچ کنم بدون اینکه این استاد اولی ناراحت بشه ؟ و یا اینکه اصلا اینکار رو انجام بدم یا نه ؟ چون به هرحال دعوتنامه ی اپلای کردن رو این استاد اول به من کمک کرده که گرفتم .اما خوب منم واقعا نمیخوام اینهمه وقت بذارم فقط به امید فاند دانشگاه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک استاد درUQ که زمینه کاریش خیلی به من نزدیک بود ایمیل زدم ، استاد ه لکچرر هست اما خیلی خوب به من جواب داد و حتی گفت که قبل از اینکه بخوام بهت کمک کنم که پروپوزال بنویسی اپلای کن برای دعوتنامه ( چون اول باید یه دعوتنامه اپلای داشته باشی که بعد بتونی برای کویینزلند اقذام کنی ) ، خلاصه اون کار رو هم انجام دادم ، دعوتنامه اومد و حالا باید رسمی اپلای کنم . دوباره با استاد تماس گرفتم که اینم از دعوتنامه ، بریم سراغ پروپوزال که اون گفت اول بگو که اگر فاند دیپارتمان رو نگیری و من بهت تی ای بدم بازم میتونی بیای ؟ چون تی ای ظاهرا برای زندگی کافی نیست . منم گفتم نه ولی میخوام شانس خودم رو امتحان کنم برای همون فاند دانشگاه که گفت اکی .

حالا سوال اول اینکه ، استاده وقتی ازش در مورد پروپوزال میپرسم خیلی کلی جواب میده ، یعنی همون چیزایی که خودمم میدونم که مثلا یه پروپوزال چیه اصلا ... به نظرتون از من نا امید شده چون فکر میکنه فاند نمیتونم بگیرم (خودش میگه گویینزلند کلا برای اینترنشنالها فاندش کمه !!)
    دوم اینکه تو همین دانشگاه یه استاد رویایی وجود داره که پروفسوره ، برخلاف این یکی استاد که لکچرر هست ، و من تازه اونو پیدا کردم ، به نظر شما اگر حدس من درست باشه که اون یکی استاد فاند شخصی داره ، من چجوری میتونم سوییچ کنم بدون اینکه این استاد اولی ناراحت بشه ؟ و یا اینکه اصلا اینکار رو انجام بدم یا نه ؟ چون به هرحال دعوتنامه ی اپلای کردن رو این استاد اول به من کمک کرده که گرفتم .اما خوب منم واقعا نمیخوام اینهمه وقت بذارم فقط به امید فاند دانشگاه
    سلام اینکه کلی جواب می ده به معنی نا امید اون نیست، اگه نا امید بود جواب نمی داد، تجربه شخصی من اینه ک می خواد سطح علم و توانایی شما رو بسنجه! به نظرم پروپوزالو خودتون بنویسید،و حسابی کارکنید روش، چاره ای نیست!
    کم پیش میاد استاد از فاند شخصی استفاده کنه! بنظرم نکنید این کارو
    نگران وقتم نباشید، نوشتن پروپوزال تجربه بسیار گران بهایی ه و تجربه ارزشمندیه

Junior Member

سلام دوستان،

چند تا سوال داشتم ممنون میشم بهم کمک کنید!

-برای نوشتن پروپزال اشکال داره که مطالبش از مقالات دیگه کپی بشه (مثلا هر پاراگراف ماله یه مقاله)؟
    -من نمیدونم در آخر چطوری بگم که مثلا امکانات و اساتید دانشگاه خیلی بهم کمک میکنن که پروژه ام رو انجام بدم، کسی یه نمونه نداره که ببینم؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaj91 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

چند تا سوال داشتم ممنون میشم بهم کمک کنید!

-برای نوشتن پروپزال اشکال داره که مطالبش از مقالات دیگه کپی بشه (مثلا هر پاراگراف ماله یه مقاله)؟
    -من نمیدونم در آخر چطوری بگم که مثلا امکانات و اساتید دانشگاه خیلی بهم کمک میکنن که پروژه ام رو انجام بدم، کسی یه نمونه نداره که ببینم؟

خیلی ممنون
    Hi
    Copy is not fair at all! you can use their ideas using refrences ...it is acceptable
    -2...no idea
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان:
    استاد به من موضوع برای ریسرچ پروپوزال داده اما من عوضش کردم(فکر کردم شاید مرتبط با موضوعات تحریم باشه بر اساس فایل پی‌دی‌اف که همینجا بچه‌ها گذاشته بودن) و به استاد هم اطلاعی ندادم، در حقیقت موضوع که یه استاد دیگه از دانشگاه دیگه پیشنهاد داده بود رو کار کردم، و حالا میخام همین موضوع رو به عنوان پروپوزال ارائه بدم:

در درجه اول به نظر شما بهتره به استاد ایمیل بزنم و دلایل عوض کردن موضوع رو بگم یا اینکه بدون اینکه ایمیل بزنم و پروپوزال رو براشون بفرستم مستقیما اپلای کنم؟
    اگه قرار شد به استاد ایمل بزنم، متن ایمیل چی باشه؟

در ضمن نوشتن پروپوزال وقت گیره، چه برسه که به اینکه بخوای چندتا آماده کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)