صفحه 109 از 123 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان. ویزای اقامت سه ماهه ای که گرفتم مالتیپل هست ولی روش نوشته Deutschland. آیا بعد از رسیدن به آلمان و قبل از ملده کردن، با این ویزا میتونم به کشورهای شنگن دیگه هم سفر کنم یا باید منتظر تمدید ویزا به 1 ساله بشم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط teta123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ویزای اقامت سه ماهه ای که گرفتم مالتیپل هست ولی روش نوشته Deutschland. آیا بعد از رسیدن به آلمان و قبل از ملده کردن، با این ویزا میتونم به کشورهای شنگن دیگه هم سفر کنم یا باید منتظر تمدید ویزا به 1 ساله بشم؟
    نه تا قبل از ملده کردن و تمدید ویزا و دریافت کارت اقامت اجازه خروج از المان ندارید.

با سلام
    دوستان یه سوال داشتم در مورد بلیط . برای ویزای اقامت برا فرصت مطالعاتی میشه بلیط یک طرفه گرفت یعنی فقط رفت؟ تا اونجایی که یادمه برا شینگن بهم گفته بودند باید رفت و برگشت هر دو رو بگیرم. و اینکه حتما لازمه از فرودگاه امام خارج شم؟ من نمیخوام برم تهران از شهر خودم با ترکیش برام راحتتره.

نمیدونم جاش اینجاست یا نه. دوستان تجربه ای در مورد اینکه این بیمه مسافرتی رو از کجا بگیریم بهتره دارند؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه سوال داشتم در مورد بلیط . برای ویزای اقامت برا فرصت مطالعاتی میشه بلیط یک طرفه گرفت یعنی فقط رفت؟ تا اونجایی که یادمه برا شینگن بهم گفته بودند باید رفت و برگشت هر دو رو بگیرم. و اینکه حتما لازمه از فرودگاه امام خارج شم؟ من نمیخوام برم تهران از شهر خودم با ترکیش برام راحتتره.

نمیدونم جاش اینجاست یا نه. دوستان تجربه ای در مورد اینکه این بیمه مسافرتی رو از کجا بگیریم بهتره دارند؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1-فقط ویزای های تایپ D (تایپ اقامتی) میتونند بلیط یکطرفه بگیرند بقیه ویزاها باید رفت و برگشت بگیرند.
    2-نخیر لازم نیست از هر فرودگاهی میتونید خارج بشید.
    3-از تمام بیمه ها میتونید بیمه مسافرتی بخرید معمولا بیمه ملت و سامان از بقیه بهتر هستند.

[QUOTE=payam01;2407169]1-فقط ویزای های تایپ D (تایپ اقامتی) میتونند بلیط یکطرفه بگیرند بقیه ویزاها باید رفت و برگشت بگیرند.
    3-از تمام بیمه ها میتونید بیمه مسافرتی بخرید معمولا بیمه ملت و سامان از بقیه بهتر هستند.[/Q

سلام دوست عزیز
    ممنونم از جوابتون ویزای 9 ماهه برا فرصت مطالعاتی تایپ D محسوب میشه؟

Junior Member

[QUOTE=mohammadnejadl;2407394]
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    1-فقط ویزای های تایپ D (تایپ اقامتی) میتونند بلیط یکطرفه بگیرند بقیه ویزاها باید رفت و برگشت بگیرند.
    3-از تمام بیمه ها میتونید بیمه مسافرتی بخرید معمولا بیمه ملت و سامان از بقیه بهتر هستند.[/Q

سلام دوست عزیز
    ممنونم از جوابتون ویزای 9 ماهه برا فرصت مطالعاتی تایپ D محسوب میشه؟
    بیمه ملت ارزونتره 213 هزارتومان. بقیه بیمه ها بیشتر

[QUOTE=qashqash;2407413]
    بیمه ملت ارزونتره 213 هزارتومان. بقیه بیمه ها بیشتر
    بیمه ملت ازم 214 هزار تومان خواست در حالی که سامان 464 هزار تومان میخواد..... فقط یه سوال دیگه بیمه مسافرتی 6 ماهه واسه ویزای شینگن و یا اقامت فرقی نداره؟ علت اینکه میپرسم اینه که یکی از نمایندگیهای بیمه ملت بهم گفت بیمه ی مسافرتی 6 ماهه که روش نوشته شینگن 214 هزار تومنه ولی اگر بیمه دانشجویی باشه حدود 300 تومن میشه و گفت نمیدونم اگر شینگن باشه سفارت قبول کنه یا نه؟
    ویرایش توسط mohammadnejadl : February 15th, 2017 در ساعت 12:51 PM

Junior Member

[QUOTE=mohammadnejadl;2407793]
    نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها

بیمه ملت ازم 214 هزار تومان خواست در حالی که سامان 464 هزار تومان میخواد..... فقط یه سوال دیگه بیمه مسافرتی 6 ماهه واسه ویزای شینگن و یا اقامت فرقی نداره؟ علت اینکه میپرسم اینه که یکی از نمایندگیهای بیمه ملت بهم گفت بیمه ی مسافرتی 6 ماهه که روش نوشته شینگن 214 هزار تومنه ولی اگر بیمه دانشجویی باشه حدود 300 تومن میشه و گفت نمیدونم اگر شینگن باشه سفارت قبول کنه یا نه؟
    اون نمایندگی که من رفتم 213 هزارتومن 6 ماهه داد فکر کنم شنگن بود و سفارت هم قبول کرد.

[QUOTE=qashqash;2407813]
    اون نمایندگی که من رفتم 213 هزارتومن 6 ماهه داد فکر کنم شنگن بود و سفارت هم قبول کرد.
    دوستان ببخشید که اینهمه سوال میکنم. این بیمه ای که اینجا میخریم تو آلمان به دردمون میخوره یا نه؟ اصلا میشه از ایران مستقیم همون بیمه ای که میخوایم تو آلمان استفاده کنیم با همون قرارداد ببندیم؟ همکار من رفته بود استرالیا میگفت من از ایران اینترنتی با کارت اعتباری بیمه ای که دانشگاههای اونجا قبول داشتن گرفتم. دیگه از بیمه های ایرانی مسافرتی نخریدم. کسی تا حالا همچین کاری کرده؟ تهران بیمه البرز فردوسی میگه بیمه rise schuts هست و میگه این بیمه رو برام صادر میکنه و اونجا هم دانشگاه قبول میکنه نیازی نیس دو باره برم بیمه بگیرم.
    ویرایش توسط mohammadnejadl : February 15th, 2017 در ساعت 02:31 PM

[QUOTE=mohammadnejadl;2407834]
    نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها

دوستان ببخشید که اینهمه سوال میکنم. این بیمه ای که اینجا میخریم تو آلمان به دردمون میخوره یا نه؟ اصلا میشه از ایران مستقیم همون بیمه ای که میخوایم تو آلمان استفاده کنیم با همون قرارداد ببندیم؟ همکار من رفته بود استرالیا میگفت من از ایران اینترنتی با کارت اعتباری بیمه ای که دانشگاههای اونجا قبول داشتن گرفتم. دیگه از بیمه های ایرانی مسافرتی نخریدم. کسی تا حالا همچین کاری کرده؟ تهران بیمه البرز فردوسی میگه بیمه rise schuts هست و میگه این بیمه رو برام صادر میکنه و اونجا هم دانشگاه قبول میکنه نیازی نیس دو باره برم بیمه بگیرم.
    سلام، نه معمولا به دردمون نمیخوره چون شما همون موقع که بخواید دانشگاه رو ثبت نام کنید کارای بیمه رو هم باید انجام بدید ولی تاجایی که من اطلاع دارم از ایران نمیشه برای بیمه مورد قبول دانشگاه اونجا اقدام کرد چون باید برید حتما اونجا و آدرس محل سکونت اونجا رو بدید تا بتونید پرونده بیمه داشته باشید و متاسفانه ای بیمه ای که سفارت میخواد خرج اضافه ای هست که همه مجبورن بپردازن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)