صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 107

موضوع: کشورِ ارزان برای لیسانس

Banned

پیش فرض پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

دیگه چی بگم به کسی که عشق سوئیس رو دارخ که نمیشه واقعیت رو نشون داد حالا شاید برا شما خوب باشه ولی برا جوونا اصلا پیشنهاد نمیشه و نه تازگی نه مهمونی جوونی .......................

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    دیگه چی بگم به کسی که عشق سوئیس رو دارخ که نمیشه واقعیت رو نشون داد حالا شاید برا شما خوب باشه ولی برا جوونا اصلا پیشنهاد نمیشه و نه تازگی نه مهمونی جوونی .......................
    کاملا تایید میشه یک دوس دارم توی epfl لیسانس هم میخونه، فکر کنم IT. هروقت میگم بهش خوش بحالت میگه چی میگی؟ میگم اونجا خیلی خوبه و آرامش داره و این حرف ها. میگه آره اما برای پیرزن، پیرمردها خوبه، افسردگی میگیره آدم، تازه این دوستمون با خانوادش اونجاست. در مورد کار دانشجویی هم ازش پرسیدم ساعتی 20 فرانک حدودا هست که اگه شما هفته ای 20 ساعت کار کنی، ماهی 1600 فرانک میتونی در بیاری، اما هزینه ها فوق العاده بالاست، آب معدنی 3 تا 5 فرانک، سیناما 18 فرانک و ...... اگر زبان آلمانی یا فرانسوی بلدید با توجه به دانشگاه های تاپی مثل epfl خوبه، اما اگه بلد نیستید وضع مالیتونم خوب نیست و معلوم هم نیست بتونید کار کنید باید ماهی حدود 1.5 تا 2 ملیون آماده پرداخت هزینه ها باشید، برای کشوری که اگه شما برای لیسانس میرید 100% افسردگی میگیرید، البته باز بستگی به شخصیت خود شما داره.

ApplyAbroad Hero

یکی از ارزان ترین کشورها برای تحصیل و دارای دانشگاههای قوی و تراز اول کره جنوبی هست.
    دانشگاه SNU در رنک بندی topuniversities رتبه 42 رو در دنیا داره..همینطور در بسیاری از رشته های فنی جز 50 تای اول دنیا محسوب میشه. بقیه دانشگاههای قوی این کشور :
    KAIST, yonsei, korea university و postech و...
    در مورد هزینه ها هم تا جایی که متوجه شدم ماهانه بین 300 تا 500 دلار میفته (شهریه ها بسته به دانشگاه فرق میکنه) و گویا اگر معدل ترم های قبل از یه حدی بیشتر بشه شهریه رو حذف میکنن.
    من اطلاعاتم در این حد بود و تو فروم تحصیل در کره جنوبی این هارو متوجه شدم.
    خودم احتمالا برای این کشور اپلای کنم (البته برای دکترا)
    امیدوارم این مطالب مفید باشه براتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یکی از ارزان ترین کشورها برای تحصیل و دارای دانشگاههای قوی و تراز اول کره جنوبی هست.
    دانشگاه SNU در رنک بندی topuniversities رتبه 42 رو در دنیا داره..همینطور در بسیاری از رشته های فنی جز 50 تای اول دنیا محسوب میشه. بقیه دانشگاههای قوی این کشور :
    KAIST, yonsei, korea university و postech و...
    در مورد هزینه ها هم تا جایی که متوجه شدم ماهانه بین 300 تا 500 دلار میفته (شهریه ها بسته به دانشگاه فرق میکنه) و گویا اگر معدل ترم های قبل از یه حدی بیشتر بشه شهریه رو حذف میکنن.
    من اطلاعاتم در این حد بود و تو فروم تحصیل در کره جنوبی این هارو متوجه شدم.
    خودم احتمالا برای این کشور اپلای کنم (البته برای دکترا)
    امیدوارم این مطالب مفید باشه براتون
    it is very difficult to go to that university! i have a Korean roommate. he was at Korea for his B.Sc.
    he said that they are all crazy about grading !!!!! so prepare your self for a new way of grading in korea !!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    it is very difficult to go to that university! i have a Korean roommate. he was at Korea for his B.Sc.
    he said that they are all crazy about grading !!!!! so prepare your self for a new way of grading in korea !!!!
    Grading is hard in whole Korean universities or in SNU?
    is it harder than that of US?

Banned

کره به هیچ کس پیشنهاد نمیشه

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

راستش قصد مسخره کردن واینا رو ندارم فقط میخوام نظرتون رو بدونم میشه بفرمایین شما په کشوری رو پیشنهاد می کنین.جالبه تو این تاپیک به پست های خودتون توجه کنین بیشتر کشورها که برای اپلای مناسبه رو رد کردین پس به نظر شما کدوم کشور مناسبه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    راستش قصد مسخره کردن واینا رو ندارم فقط میخوام نظرتون رو بدونم میشه بفرمایین شما په کشوری رو پیشنهاد می کنین.جالبه تو این تاپیک به پست های خودتون توجه کنین بیشتر کشورها که برای اپلای مناسبه رو رد کردین پس به نظر شما کدوم کشور مناسبه؟
    do not waste your time. just come to USA. for the graduate school you can not find any place better than here!

we are the best in the world.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

دوست عزیز برای ارسال پست هاتون کمی بیشتر وقت بذارین و توضیح بدین چرا کره جنوبی رو پیشنهاد نمیکنین.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member Aurlito آواتار ها

من هنوز هم نظر میخوام.
    دانشگاه EMU قبرس خیلی گرونه، سالانه تقریبا 4000 دلار. آیا دانشگاه ارزونتری در قبرس هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)