صفحه 73 از 74 نخستنخست ... 23636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_7iru5 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه
    من در مقطع دکتری فرصت مطالعاتی 6 ماه گرفتم. میخوام همسرم رو هم ببرم.(بورسیه دانشگاه هستم). مدارکی که باید برای همسرم پر کنم چی چیز هایی هستن؟
    همون چک لیست رو باید برای همسرم هم پرکنم(مثلا نامه انگیزشی، رزومه و .....)؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما باید برای همسرتون تقاضای ویزای همراه کنید. بستگی به نوع ویزایی که میگیرید دانشجویی یا علمی مدارک متفاوته ولی از خانوم من نامه انگیزه و رزومه خواستن. و باید بتونید نشون بدید که بورستون واسه دو نفر کافیه یعنی بیشتر از ۶۲۰ یورو به ازای هر نفر هست. گواهی مسکنتون هم باید بزرگتر از ۲۲ متر باشه (۱۸ متر هم من شنیدم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjavan نمایش پست ها
    مهم این نیست که خودشون از لحاظ منطقی چه شرایطی دارند. مهم نحوه ارائه مدارک هست.
    ببینید مثلا مهمه که بلیت رفت و برگشت حتما برای فرانسه باشه (مخصوصا برای کسی که ویزای اولی باشه). مثلا پرینت حسابی که با گردش حساب نخونه و موجودی خیلی بالایی داشته باشه.
    یا مثلا خانم خانه داری که داره همراه همسرش سفر می کنه، اشتباهه که پرینت موجودی و گردش حساب نبره و بگه تمکین مالی به عهده همسرمه.
    اینها نکاتیه که تو لیست ننوشته. ولی خیلی اهمیت داره رعایتش.
    سند ملکی رو هم نمیگیرن. مدارک بیمه پرسنل هم واقعا مدارکی نیست که سفارت فرانسه تحویل بگیره. چه زمانی که خود سفارت فرانسه باید مراجعه می کردیم، چه الان که شرکت VFS Global این خدمات رو انجام میده. یعنی شما حتی مدارک بیمه خودتون رو هم ببرید ازتون نمیگیره VFS Global. خود سفارت میخواست مدارک بیمه رو. اما الان نه دیگه.
    کلا بهتره همه مسائلی که سوال دارید در خصوص تهیه مدارک با خود شرکت VFS Global چک کنید. طبق لیست مدارک رو آماده کنید و هر سوالی داشتید، زنگ بزنید شرکت VFS Global.

قصدم این نیست که دوست شما رو زیر سوال ببرم، اما باور کنید این نکات ریز مهم هستن. مثلا میزان موجودی خیلی مهمه که با قصد و طول مدت سفر و ... متناسب باشه. مثلا من خودم با موجودی 800 هزار تومن هم ویزا گرفتم (از سوییس)، چون تو دعوتنامه ام، شرکت مقابل متعهد شده بوده که همه هزینه های منو متقبل میشه.
    سلام
    والا این نکته ای که شما میفرمایید( که همسر خانه دار که هزینه هاش به عهده شوهرشه...) دقیقا نکته ای هست که همه جا برعکسشو میگن! چون خانه داره و کار با درآمد نداره،پس ارائه ی حساب و گردش مالی،خودش موجب شک میشه.درست مثل زمانی که حساب پس انداز مبلغش با گردش حساب نخونه.یعنی پس اندازت اینقدر زیاد باشه اونا شک میکنن و یکی از دلایل ریجکتی خواهد بود.

سلام
    سوال من در زمينه بليط رفت و برگشت براي مقصد مورد نظر و بردن ووچر پرواز براي شركت VFS هست...آيا بايد حتما بليط خريداري شده نهايي باشه يا بليط رزرو شده هم امكان پذيره ؟ و آيا اصلا جايي بليط رو رزرو ميكنند با ميلغ كم؟

Junior Member

رزرو بلیط را فقط لازم دارید و نیاز به خرید بلیط نیست.
    بیشتر آژانس های مسافرتی بلیط را صادر می کنند و هزینه کمی هم میگیرند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi13622000 نمایش پست ها
    سلام
    سوال من در زمينه بليط رفت و برگشت براي مقصد مورد نظر و بردن ووچر پرواز براي شركت VFS هست...آيا بايد حتما بليط خريداري شده نهايي باشه يا بليط رزرو شده هم امكان پذيره ؟ و آيا اصلا جايي بليط رو رزرو ميكنند با ميلغ كم؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید ، من و همسرم میخواهیم ویزای شینگن بگیرم و فقط یک مسافرت چندروزه داشته باشیم ، به خاطر هزینه های الکی و زیادی که اژانسهای مسافرتی میگیرند من خودم شخصا اقدام کردم، ویزای اول هستیم و همسرم مدیر عامل شرکت خصوصیه و من کارمند همون شرکت، اما همسرم با حساب بانکی من کار میکنه و خودش حساب بانکی نداره ، خیلی خیلی نظرای منفی شنیدم که کاملا ناامید شدم ، برای 12فوریه نوبت دادن بهمون و پروازم را 25اسفند زده بودم یعنی 32 روز بعد از وقت وی اف اس ، اگر احتمال ریجکت شدنم هست کنسل کنم نوبتم را ، لطفا راهنمایی کنید و اینکه تمکن مالی یعنی چقدر نفری و این مبلغ روزی که میریم باید تو حسابمون باشه؟؟ تمکن مالی با سد و ... هم میشه یا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab259 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید ، من و همسرم میخواهیم ویزای شینگن بگیرم و فقط یک مسافرت چندروزه داشته باشیم ، به خاطر هزینه های الکی و زیادی که اژانسهای مسافرتی میگیرند من خودم شخصا اقدام کردم، ویزای اول هستیم و همسرم مدیر عامل شرکت خصوصیه و من کارمند همون شرکت، اما همسرم با حساب بانکی من کار میکنه و خودش حساب بانکی نداره ، خیلی خیلی نظرای منفی شنیدم که کاملا ناامید شدم ، برای 12فوریه نوبت دادن بهمون و پروازم را 25اسفند زده بودم یعنی 32 روز بعد از وقت وی اف اس ، اگر احتمال ریجکت شدنم هست کنسل کنم نوبتم را ، لطفا راهنمایی کنید و اینکه تمکن مالی یعنی چقدر نفری و این مبلغ روزی که میریم باید تو حسابمون باشه؟؟ تمکن مالی با سد و ... هم میشه یا نه؟؟
    سلام

به نظر من برای ویزای اول سمت فرانسه نرید مگر اینکه دعوتنامه داشته باشید به احتمال 99 درصد ریجکت میشین از بلژیک اقدام کنید چندنفر از دوستان ویزا اولیه من ویزا شدن ولی فرانسه سیاستش نسبت به سال پیش متفاوته و احتمال زیاد ریجکت میشین

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight69 نمایش پست ها
    سلام.
    من به همراه خانوادم قصد داریم برای جولای سال آینده به فرانسه سفر کنیم. چند سال قبل که برای تابستون می خواستیم بریم بعد از عید به سفارت زنگ زدیم متاسفانه همه وقت ها پر شده بود با وجود اینکه سه ماه به پرواز هم مونده بود. می خواستم بپرسم با این سیستم جدید از چند وقت قبل باید ایمیل فرستاد برای گرفتن وقت؟ و اینکه مدارک و باید جایی اینترنتی آپلود کرد از قبل؟
    با سپاس
    یعنی کسی نیست که به این سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟

Junior Member

دوست گرامی
    درخوست وقت برای ارائه مدارک الان خیلی راحت شده است .
    فقط یک ایمیل با مشخصات درخواستی VFS ارسال کنید و بعد از چندروز جواب شما را خواهند داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight69 نمایش پست ها
    یعنی کسی نیست که به این سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟

Junior Member

وقت پرواز هیج وقت دلیل برای ریجکت شدن نیست.
    شما اگر وضعیت مالی خوبی ارائه کنید و دلیل برای برگشت در پرونده شما باشد ، هیچ مشکلی نیست.
    مهم این است که برنامه سفر و مدارک را چگونه لیست کرده باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    سلام

به نظر من برای ویزای اول سمت فرانسه نرید مگر اینکه دعوتنامه داشته باشید به احتمال 99 درصد ریجکت میشین از بلژیک اقدام کنید چندنفر از دوستان ویزا اولیه من ویزا شدن ولی فرانسه سیاستش نسبت به سال پیش متفاوته و احتمال زیاد ریجکت میشین

نقل قول نوشته اصلی توسط ramw42 نمایش پست ها
    وقت پرواز هیج وقت دلیل برای ریجکت شدن نیست.
    شما اگر وضعیت مالی خوبی ارائه کنید و دلیل برای برگشت در پرونده شما باشد ، هیچ مشکلی نیست.
    مهم این است که برنامه سفر و مدارک را چگونه لیست کرده باشید .
    سلام
    خط اولو که اصلا متوجه نشدم در خال حاضر فرانسه ویزا اولی رو ریجکت میکنه من خیلی هارو دیدم چون تو گروه تلگرام 400 نفر عضون و هرکدومشون اولی بود ریجکت شدن با بهترین مدارک و شغل و وضعیت مالی و اثبات برگشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)