نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

بچه ها 3شنبه باید برم بیمارستان امام سجاد. واریکوسل درجه 3 دارم. زنگ زدم گفتن 3 شنبه ها دکتر سیمین وحیدی و دکتر کوشکی هستن. کسی هست اینارو بشناسه؟؟؟ و یک سئوال دیگه چی کار کنم که واریکوسلم خوب خودشو نشون بده 3 شنبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozjeddi نمایش پست ها
    بچه ها 3شنبه باید برم بیمارستان امام سجاد. واریکوسل درجه 3 دارم. زنگ زدم گفتن 3 شنبه ها دکتر سیمین وحیدی و دکتر کوشکی هستن. کسی هست اینارو بشناسه؟؟؟ و یک سئوال دیگه چی کار کنم که واریکوسلم خوب خودشو نشون بده 3 شنبه؟
    درود؛
    هوا گرم بود اوضاعت بهتر بود اما معمولا 3 معاف هست حالا بسته به شانست.
    بشین و پاشو || فوت کردن تو کیسه || سرپا وایستادن به مدت طولانی و کلا هر کاری که پمپاژ خون رو در ناحیه مثانه بیشتر کنه منجر به بزرگتر شدن رگ و در نهایت بزرگتر شدن قطر رگ آن می شود .
    امیدوارم معاف بشی .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود؛
    هوا گرم بود اوضاعت بهتر بود اما معمولا 3 معاف هست حالا بسته به شانست.
    بشین و پاشو || فوت کردن تو کیسه || سرپا وایستادن به مدت طولانی و کلا هر کاری که پمپاژ خون رو در ناحیه مثانه بیشتر کنه منجر به بزرگتر شدن رگ و در نهایت بزرگتر شدن قطر رگ آن می شود .
    امیدوارم معاف بشی .
    مرسی از راهنمائیت. یک جا خوندم که شبه قبلش اصلا نخواب . اینم تاثیر داره ؟؟؟ به نظرت اگه 3 شنبه صبح برم یه 2 ساعتی بدوم خوبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozjeddi نمایش پست ها
    مرسی از راهنمائیت. یک جا خوندم که شبه قبلش اصلا نخواب . اینم تاثیر داره ؟؟؟ به نظرت اگه 3 شنبه صبح برم یه 2 ساعتی بدوم خوبه؟؟
    فکر نمی کنم با حالا چند ساعت ورزش جواب بگیری . باید تو یه پروسه کوتاه مدت (که اوضاعت وخیم هم نشه) انجام بدی .
    حرف من ملاک نیست اما اگر سمت چب باشه و گرید 3 باشه و البته هم با معاینه هم با سونوگرافی مسجل بشه می تونی رو 99% واسه معافی حساب کنی
    (باور کن یرات دعا می کنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    فکر نمی کنم با حالا چند ساعت ورزش جواب بگیری . باید تو یه پروسه کوتاه مدت (که اوضاعت وخیم هم نشه) انجام بدی .
    حرف من ملاک نیست اما اگر سمت چب باشه و گرید 3 باشه و البته هم با معاینه هم با سونوگرافی مسجل بشه می تونی رو 99% واسه معافی حساب کنی
    (باور کن یرات دعا می کنم)
    سمت چپ که هست . سونوگرافی هم کردم درجه 3 تشخیص داده. فقط چیزی که هست هوا سرده. راستی دکتر وحیدی یا کوشکی رو نمیشناسید؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)