صفحه 121 از 126 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط arm87 نمایش پست ها
    سلام به همه.

یک سوالی برای من مطرح شده که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

من دانشجوی دکترا هستم الان در کانادا و در وزارت علوم و نظام وظیفه هم پرونده دارم و معافیت تحصیلی دارم. هر بار هم که پیش از این ایران میومدم می رفتم وزارت علوم و نامه ی اداره ی گذر نامه می گرفتم. دو بار آخری که ایران رفتم و اومدم مقیم دایم بودم این جا در کانادا. البته اخیرا شهروند هم شد و الان گذرنامه ی کانادایی دارم. ولی پیش از این در زمان اقامت دایم ام هم هیچ گاه از دفتر حافظ منافع واشنگتن نامه ی خروجی نگرفتم و مستقیم از وزارت علوم بعد از ارایه ی اصل نامه ی اشتغال به تحصیل نامه ی مهر خروج دانشجویی گرفتم.

اخیرا فهمیدم که علاوه بر وزارت علوم بایستی تایید مدارکم رو هم توسط وزارت خارجه (سامانه ی تاک) انجام بدم. حالا سوالی که برای من پیش اومده آیا لازم هست که تایید مدارک رو حتماً از طریق دفتر حافظ منافع انجام بدم یا این که اگر برم ایران می تونم این کار رو در خود ایران انجام بدم و مشکلی برای خروجی ام پیدا میشه یا نه. نگرانی عمده ام اینه که چون ویزای دانشجویی ندارم بلکه این جا پاسپورت کانادا رو دارم دیگه تو خود ایران سرویس ندن و بگن باید تایید مدارک و خروجی ات رو حتماً از دفتر حافظ منافع می گرفتی.

هفته ی آینده هم من به ایران سفر می کنم.

ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز شما چیکار کردید واسه مهر خروج؟ منم تقریبا شرایطم مشابه شماس و 2 ماه دیگه بلیط دارم واسه ایران
    BS GPA:15.48---MS GPA:18.51---TOEFL:97 (R:23, L:23, S:24, W:27)---V:149, Q:165, AW:3
    Applied: Ross school of Business, Vtech,Rutgers , UCF, USF, UT Arlington, Wayne State (Full fund), Mississippi State (Full fund) i

Junior Member

سلام دوستان،
    من مقيم امريكا هستم و يه سؤال اينه كه گذرنامه ايراني من تا سال ١٤٠٠ اعتبار داره و توش مهر خروج ويژه مشمولين خورده بود وقتي كه از حافظ منافع ايران صادر شد. الان كه كارت معافيت پزشكي گرفتم، آيا ميتونم با همين گذرنامه با در دست داشتن كارت معافيت پزشكي از ايران خارج شم؟ يا بايد تجديد گذرنامه كنم؟
    در واقع سؤال أصلي اينه كه با وجود مهر خروج ويژه مشمولين كه از قبل توي گذرنامه من خورده(تا اطلاع ثانوية)، من الان ميتونم از همون گذرنامه معتبر و كارت معافيت پزشكي از ايران خارج شم؟ يا نياز هست گذرنامه جديد بگيرم و توش بنويسن مجوز خروج از طريق معافيت پزشكي

نوشته اصلی توسط
    arm87
    سلام به همه.

یک سوالی برای من مطرح شده که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

من دانشجوی دکترا هستم الان در کانادا و در وزارت علوم و نظام وظیفه هم پرونده دارم و معافیت تحصیلی دارم. هر بار هم که پیش از این ایران میومدم می رفتم وزارت علوم و نامه ی اداره ی گذر نامه می گرفتم. دو بار آخری که ایران رفتم و اومدم مقیم دایم بودم این جا در کانادا. البته اخیرا شهروند هم شد و الان گذرنامه ی کانادایی دارم. ولی پیش از این در زمان اقامت دایم ام هم هیچ گاه از دفتر حافظ منافع واشنگتن نامه ی خروجی نگرفتم و مستقیم از وزارت علوم بعد از ارایه ی اصل نامه ی اشتغال به تحصیل نامه ی مهر خروج دانشجویی گرفتم.

اخیرا فهمیدم که علاوه بر وزارت علوم بایستی تایید مدارکم رو هم توسط وزارت خارجه (سامانه ی تاک) انجام بدم. حالا سوالی که برای من پیش اومده آیا لازم هست که تایید مدارک رو حتماً از طریق دفتر حافظ منافع انجام بدم یا این که اگر برم ایران می تونم این کار رو در خود ایران انجام بدم و مشکلی برای خروجی ام پیدا میشه یا نه. نگرانی عمده ام اینه که چون ویزای دانشجویی ندارم بلکه این جا پاسپورت کانادا رو دارم دیگه تو خود ایران سرویس ندن و بگن باید تایید مدارک و خروجی ات رو حتماً از دفتر حافظ منافع می گرفتی.

هفته ی آینده هم من به ایران سفر می کنم.

ممنون از راهنماییتون
    سلام. شما اگر پاسپورت غیر ایرانی دارید که با همون مگه نمیتونید از ایران خارج بشید بدون اینکه لازم باشه به کسی توضیح بدید؟

Junior Member

سلام دوستان نازنين،
    من يك سؤال فوري دارم، خيلي ممنون ميشم كساني كه اطلاع دقيق دارند كمك كند لطفا.

من دانشجوي دكترا در كانادا هستم و در وزارت علوم پرونده دارم. ديشب رسيدم ايران و فعلا تهران هستم تا اجازه خروج رو بگيرم بعدش برم شهرستان.
    اشتغال به تحصيل با مهر برجسته دارم، أما متوجه شدم شناسنامه و كارت ملي شهرستان هستند، وفقط گواهينامه همراه دارم.

آيا بدون شناسنامه، ميتونم از اداره اعزام نامه معرفي به اداره گذرنامه بگيرم و اونجا در اداره گذرنامه ستارخان يه نامه بگيرم براي ادامه پيگيري كار در اداره گذرنامه استان؟
    پيشاپيش سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaM888 نمایش پست ها
    سلام دوستان نازنين،
    من يك سؤال فوري دارم، خيلي ممنون ميشم كساني كه اطلاع دقيق دارند كمك كند لطفا.

من دانشجوي دكترا در كانادا هستم و در وزارت علوم پرونده دارم. ديشب رسيدم ايران و فعلا تهران هستم تا اجازه خروج رو بگيرم بعدش برم شهرستان.
    اشتغال به تحصيل با مهر برجسته دارم، أما متوجه شدم شناسنامه و كارت ملي شهرستان هستند، وفقط گواهينامه همراه دارم.

آيا بدون شناسنامه، ميتونم از اداره اعزام نامه معرفي به اداره گذرنامه بگيرم و اونجا در اداره گذرنامه ستارخان يه نامه بگيرم براي ادامه پيگيري كار در اداره گذرنامه استان؟
    پيشاپيش سپاس فراوان
    سلام، اگر درست به خاطرم باشه چندین سال پیش از من شناسنامه و کارت ملی نخواستند و فقط اشتغال به تحصیل و گذرنامه ام رو چک کردند و مدرک اقامت مجاز در کانادا. باز اگر دوستان اطلاعات به روز تری دارند امیدوارم راهنمایی کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ بدید.

برای خروج از کشور کسانی که کارت پایان خدمت دارند، آیا چیزی به جز ویزا و فیش عوارض خروج از کشور لازمه؟ مثلا آیا همین مهر خروج یا هر چیز دیگه ای رو لازمه داشته باشیم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ بدید.

برای خروج از کشور کسانی که کارت پایان خدمت دارند، آیا چیزی به جز ویزا و فیش عوارض خروج از کشور لازمه؟ مثلا آیا همین مهر خروج یا هر چیز دیگه ای رو لازمه داشته باشیم؟

ممنون
    خیر هیچ چیزی نیاز نیست، برای کسی که کارت پایان خدمت داره و ویزا به کسی ربطی نداره که برای چی خارج میشه.

فقط مهری که بعدا به پاسپورت از طریق سفارت یا کنسولگری محل تحصیل برای عدم پرداخت عوارض خروج زده میشه (در صورتی که دانشگاهتون مورد تایید وزارت علوم یا بهداشت باشه) محدودیت ورود داره که اونم اگه نقض پشه عوارض خروج میدین فقط. (سالانه 3 بار ورود با حداکثر 4 ماه اقامت در ایران)

سلام من یک سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدین
    من دارای گذرنامه با مهر خروج دانشجویی هستم ولی الان ایران که اومدم بیشتر از 4 ماه توقف داشتم. سوالم این است که اجازه خروج مهر زده میشه یا توی سیستم فقط اعمال میشه ؟چون من اداره کل گذرنامه رفتم و عوارض اجازه خروج هم دادم ولی بعد از 2روز اداره گذرنامه پاسپورت من را بدون مهر دوباره تحویل داد و به من گفتم داخل سیستم اعمال شده .
    اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم به من هم بگین
    مررسی

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KHADIJEH1339 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدین
    من دارای گذرنامه با مهر خروج دانشجویی هستم ولی الان ایران که اومدم بیشتر از 4 ماه توقف داشتم. سوالم این است که اجازه خروج مهر زده میشه یا توی سیستم فقط اعمال میشه ؟چون من اداره کل گذرنامه رفتم و عوارض اجازه خروج هم دادم ولی بعد از 2روز اداره گذرنامه پاسپورت من را بدون مهر دوباره تحویل داد و به من گفتم داخل سیستم اعمال شده .
    اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم به من هم بگین
    مررسی
    اداره گذرنامه درون ایران اگر انجام بدید تنها در سیستم اعمال میشه. اگر نگران هستید می تونید برید و از یکی از گیشه ها که پاسخ میده درخواست کنید اجازه خروج شما رو در سیستم ببینه و براتون بخونه!
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام
    من دانشجوی دکترا در کانادا بودم و درسم به تازگی تموم شده. هر سال که میرفتم ایران از طریق وزارت امور خارجه مهر خروج میگرفتم که معمولن برای یک سال تحصیلی اعتبار داشت. دفعه آخر پاییز 97 مهر خروج گرفتم که تا آخر شهریور 98 میتونم سه بار برم ایران مجموعن 4 ماه. الان میخوام بدونم آیا من یک ماه دیگه برم ایران به طور قطعی بهم در فرودگاه اجازه خروج از کشور رو میدن؟ منظورم اینه که، من درسم تموم شده ولی مهر خروج از کشورم تا آخر شهریور اعتبار داره. در حالت عادی بهم اجازه میدن از کشور خارج بشم. ولی آیا شنیدین از کسی لب مرز گواهی اشتغال به تحصیل و این چیزا بخوان؟ چون من دیگه این گواهی رو نمیتونم بگیرم و ندارم. راستش کابوسم این شده که برم ایران و به هر دلیل لب مرز بهم اجازه خروج ندن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)