نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

دوستان برای پذیرش برای فال 2016 از چه تاریخی شروع کنم برای ایمیل زدن به اساتید؟ایا با همه اساتید همزمان مکاتبه کنم؟ و اگه بگم دارم رو مقاله کار میکنم واسشون جالبه یا حتما باید چاپ شده باشه؟ در حال حاضر یک مقاله چاپ شده دارم.و دارم رو یکی دو تا دیگه کار میکنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rojano نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش برای فال 2016 از چه تاریخی شروع کنم برای ایمیل زدن به اساتید؟ایا با همه اساتید همزمان مکاتبه کنم؟ و اگه بگم دارم رو مقاله کار میکنم واسشون جالبه یا حتما باید چاپ شده باشه؟ در حال حاضر یک مقاله چاپ شده دارم.و دارم رو یکی دو تا دیگه کار میکنم.
    بستگی به دانشگاه مدنظرتون و ددلاین دارد ولی عموما سه-چهار ماه قبل از ددلاین زمان مناسبی است به شرط آنکه در این فاصله مدارک لازم را نیز آماده کرده باشید(نمرات آزمون زبان و ترجمه و رزومه و...)
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه مدنظرتون و ددلاین دارد ولی عموما سه-چهار ماه قبل از ددلاین زمان مناسبی است به شرط آنکه در این فاصله مدارک لازم را نیز آماده کرده باشید(نمرات آزمون زبان و ترجمه و رزومه و...)
    سلام .من در مورد نوشتتون برام سوال پیش آمد ممنون میشم راهنماییم کنید
    . من همه مدارک دارم.فقط زبان مونده.بنظرتون الان بیشتر فوکوسم بذارم رو زبان ؟ یا میتونم cvبدون نمره زبان بفرستم.شاید استاد قبول کرد؟؟ منظورم اینه که با توجه به تاریخهایی که اینجا دیدم.صبر کنم تا آخر پاییز هیچcv نفرستم?چون نمره زبانو حتما باید تو cv بذارم؟
    در ضمن رشتم کشاورزی
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)